Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

04 říj. 2005, 11:22

když sem byl na autosalonu I.A.A. v německém Frankfurtu tak v pavilonu tuningu sem narazil na tohoto SMART-a image_id: 908
a první co mě napadlo byly Talbertovi Halloweenky :shock:
Jezdit v tomhle po městě a u toho vzubech nějakou z těchto dýmek by byl mazec :twisted:

04 říj. 2005, 11:53

Fuuuuuuuuuuj

04 říj. 2005, 12:12

Zase kdyz te nabouraji tak se to nepozna.

04 říj. 2005, 13:25

Já sem viděl v Olmiku jedem SMART, ale to bylo žůžo. Sporťáček kabriolet pro dvě osoby.

04 říj. 2005, 13:33

Šimi píše:Já sem viděl v Olmiku jedem SMART, ale to bylo žůžo. Sporťáček kabriolet pro dvě osoby.

Taky jsem ho viděl, a slintám ještě dnes

05 říj. 2005, 05:12

Šimi píše:Já sem viděl v Olmiku jedem SMART, ale to bylo žůžo. Sporťáček kabriolet pro dvě osoby.


Nemůžu slintat nad něčím do čeho se nevlezu :? :(

05 říj. 2005, 07:59

bigdragon píše:
Šimi píše:Já sem viděl v Olmiku jedem SMART, ale to bylo žůžo. Sporťáček kabriolet pro dvě osoby.


Nemůžu slintat nad něčím do čeho se nevlezu :? :(


... a zvlast kdyz je to hnusny jak prdel ;)

05 říj. 2005, 09:06

SMART bych teda nechtěl, jako malý auto mi úplně stačil Fiat Cinquecento, fakt hrůza... Nedávno jsem pořídil Ford Mondeo a menší auto už nechci!! :lol:

05 říj. 2005, 09:34

Nevill píše:SMART bych teda nechtěl, jako malý auto mi úplně stačil Fiat Cinquecento, fakt hrůza... Nedávno jsem pořídil Ford Mondeo a menší auto už nechci!! :lol:

On to taky není normální Smart (ta jednohubka), ale taková příjemná hračička, vypadá nějak takhle

05 říj. 2005, 09:39

mirek píše:
Nevill píše:SMART bych teda nechtěl, jako malý auto mi úplně stačil Fiat Cinquecento, fakt hrůza... Nedávno jsem pořídil Ford Mondeo a menší auto už nechci!! :lol:

On to taky není normální Smart (ta jednohubka), ale taková příjemná hračička, vypadá nějak takhle


ale toto nie je nejaky novy model, lebo presne taketo cervene jazdi aj po Ziline uz viac ako rok....

05 říj. 2005, 10:10

mirek píše:
Nevill píše:SMART bych teda nechtěl, jako malý auto mi úplně stačil Fiat Cinquecento, fakt hrůza... Nedávno jsem pořídil Ford Mondeo a menší auto už nechci!! :lol:

On to taky není normální Smart (ta jednohubka), ale taková příjemná hračička, vypadá nějak takhle


Jo, tohleto jsem několikrát viděl parkovat v Malý Chuchli, takový celkem roztomilý, ale jízdníma vlastnostma se to velkýmu autu nemůže rovnat... :roll:

05 říj. 2005, 10:30

Nevill píše:Jo, tohleto jsem několikrát viděl parkovat v Malý Chuchli, takový celkem roztomilý, ale jízdníma vlastnostma se to velkýmu autu nemůže rovnat... :roll:

S tím se nezávodí, na to se chytaj baby :idea:
Navrhoval bych se přesunout do správného threadu, nebo nás moderátoři nebudou mít rádi

05 říj. 2005, 11:05

tomsoyer píše:SMART-aimage_id: 908
a první co mě napadlo byly Talbertovi Halloweenky :shock:


No... ja to nepsal kvuli smartu jako takovému, ale spíš kvůli designu tuningu, který mi připoměl Talberta a jeho Halloweenky :wink:

05 říj. 2005, 11:32

mirek píše:
Nevill píše:Jo, tohleto jsem několikrát viděl parkovat v Malý Chuchli, takový celkem roztomilý, ale jízdníma vlastnostma se to velkýmu autu nemůže rovnat... :roll:

S tím se nezávodí, na to se chytaj baby :idea:
Navrhoval bych se přesunout do správného threadu, nebo nás moderátoři nebudou mít rádi


no to by me zajimalo co se na takovy auto da chytit ;)

05 říj. 2005, 11:44

Simon píše:
no to by me zajimalo co se na takovy auto da chytit ;)

Nemůžu posoudit, na felicii moc neberou... :lol:
Odeslat odpověď