O ŽIVOTĚ

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

VOLÍM

HOVNO
91
62%
PRD
19
13%
PRÁZDNÁ SLÁMA
19
13%
COSIKDESI
18
12%
 
Celkem hlasů : 147

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 04 říj. 2019, 00:33

Je smutný,že človeku kterému jste pomalu upsali duši,svuj život ,tak vás jedním pohledem odsoudí do neznáma.To co jste spolu prožili, to krásný použije nakonec proti vám.Nechci si stěžovat,ale život si s náma pohrává,jen se mnou si zažertoval dost hnusně.Když ted´ vím jak dlouho tu budu,než mě ta mrcha seřere.... :| A to mi věřte že bojuju.............ale?!Sama....mám bratrsona-udělá dříví,pokecáme,ale já potřebuju obejmout,slyšet že jsem ta...Ačkoliv mám okolo sebe rodinu,přátele,tak všichni našlapujou ,jako na bažině.Jako malá jsem žila pár let na pohraniční rotě,daleko od lidí,ale jako pětiletá,jsem lítala na koních,střílela ze samopalu-uměla ho rozebrat a složit.Klucí ze slovenska mě naučily klouzat po stromech po větvých.Si pište že jsem měla tu a tam něco na zaštupování,na praporu mě sešili bradu,o dva měsíce pozdějc mi sešívali prdel :mrgreen: Já byla divoch vždycky :ok: :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Baskervil » 04 říj. 2019, 11:19

Ty divochu. Jen tak nepospíchej. Máme tě rádi.
Uživatelský avatar
Baskervil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1132
Věk: 75
Registrován: 01 říj. 2012, 22:03
Bydliště: Libuň

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Alferi » 04 říj. 2019, 17:06

Jano, viděli jsme se asi jenom jednou, ale jsi naprosto úžasná herdekbaba (pokud se to slovo dá použít v pozitivním smyslu, ale snad jo :oops: ).
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Re: O ŽIVOTĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 17 říj. 2019, 00:50

Poslušně hlásím ,že jsem došla k rozhodnutí-neprodám,nedám .Já prostě patřím sem na Šumavu.Zberchala jsem se krapet,velmi dobrý kamarád z rakouska mi přivezl super kamna na pelety,druhý kamarád co má autodopravu mi poskytl možnost si sednout za volant kamionu-no porušili jsme spoustu předpisů a vyhlášek,ale já si tu jízdu totálně užila.No nemělo to chybu.No jen jsem zúročila co mě naučil úžanson.To když čuchnete k velkýmu volantu,tak to ve vás zůstane :lol: Ale to je následek toho,že si všichni myslej že to ,mám za pár :naughty: ,já né a né umřít,a proč taky,že?Asi budu první invalidní důchodce co si bude dělat řidičák na kamion :mrgreen: :ok: ..Na práci na zahradě jsem zapřáhla vnoučka a jeho nevěstu,synátor jen kouká když mu přidělím práci,no co no-jezdili jsem léta a jen kritizovali,tak ted´ maj možnost se uplatnit.No bolej je ručičky :mrgreen: .Muj milovanej bratrson když má volno,tak je tady.Pořeže dříví,poštípe.On to byl co mě v náručí donesl do auta v nemocnici a doma rovnou na kanape,to on mi vozil jídlo a pomalu mě i krmil.Prostě mám super bráchu-Runinga..Pak je tu ještě jeden člověk co mi dává sílu-Hubert a jeho žena,něktěří z Vás měli tu čest ho poznat,on mi taky hodně pomohl.On je osobnost a měla jsem letos možnost ho poznat osobně a pohostit ho v mém domě.Ale jste vítáni všichni kdo zavítá sem ke mě na Šumavu :smoke5: :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O ŽIVOTĚ

Příspěvekod sihanuk » 17 říj. 2019, 21:51

Teda Jani smekám před Tebou. Jsi fantastická. :clamp: Na Šumavu jedu příští víkend.
Uživatelský avatar
sihanuk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1701
Věk: 50
Registrován: 28 lis. 2010, 17:13
Bydliště: Kokovice 56, Klobuky

Re: O ŽIVOTĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 17 lis. 2019, 03:49

A proč ses neozval?Jinak každý člen klubu je u mě vítán,když nebudu mět obsazeno a nebo v letní sezoně,tak můžeme společně strávit hezké dny a nebojte se že od vás něco budu chtít.Možná jen liebe und zunaigung :ok: .Hodíme řeč,dáme dýmku.Po odjezdu Huberta jsem oprášila faječky,koupila novej tabák,zahodila doutníčky a jsem zase na začátku.Přiznám se,nevím opravdu kolik času mám,podle doktorů už jsem tady neměla bejt,mam od začátku diagnozu 3 stádium karciomu děložního čípku,,loni se doktoři švihli,že mám výsev okolo břišní aorty-omlovám se ale budu vulgární a sprostá-hovno ,měla jsem zánět průdušek kterej nikdo neléčil,tak se mi udělal zánět pobřišnice,z krumlovský nemocnice mě druhý den co mě přivezla záchranka ,poslali domu-nic mi prej není,byli hodný.Na cestu mi dali injekci morfínku.A to že na chýře doktorka ječela na záchranáře-co já tady s ní,hod´ jí do hospice.Ani se na mě nepodívala,a další den v budějkách?O výkendu se neléčí,tak mi dávali klistýry a projímadla a jak to dopadlo-protrhli mi střevo.\Dál se rozepisovat nebudu,jen na okraj,2x totálně posrali operaci břicha a až na potřetí se jim povedlo mi udělat vývod.Domu mě pouštěli s dvěma dírama do břicha-mohla jsem se podrbat na močáku zevnitř.Zničili mi život,přežila jsem a přežívám jejich bordel-poslední chemoškou mi nastartovali jinej průser.Manželson mi ze života dělá peklo,nebejt bratrsona a jeho ženy,tak už jsem se zbláznila.Chtěla bych zpátky svého Chod´áčka,ale myslej si všichni že umřu,tak ho nechtěj deprimovat.No byla jsem na konzultaci u nezávislého onkologa,když si o mě přečetl vše,tak jen vydechl-to prostě není možný,podle toho všeho,by jste měla bejt už po smrti-no a já nejsem :D .Omlouvám ,že jsem rozpsala,ale chci aby jste byli všichni v obraze,a hlavně co vás může i čekat. :wink:.Jo jinak jsem zase začala nabírat na váze-onkoložka jen na to řekla-to není dobrý na kolena-sorry fakt kráva,to je asi to poslední co by mě trápilo-kolena.No začla jsem v tu chvíli řezat na celé kolo.S kolenama jsem nikdy neměla problém,že mi posrala uzliny a rvala do mě chemošky bez biopsie,to neřešila.Asi už ty doktory fakt dost seru,hlavně když už vím vo co jde.............
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O ŽIVOTĚ

Příspěvekod Fénix » 17 lis. 2019, 21:07

Jani, ty jsi, jak se dnes říká, hustá. Držím všechny palce :ok:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: O ŽIVOTĚ

Příspěvekod klasik51 » 18 lis. 2019, 12:08

Já také :ok: ....... je to síla :palm:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O ŽIVOTĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 03 pro. 2019, 00:39

Klucí díky :smoke5: Dnes jsem si dala aperolsprizt na rozločenou s vlasama,opět na vánoce budu s holou hlavou.No co se dá dělat ,vyperu paruku,a zase se vyspim s natáčkama vedle :cool: ,jen doufám,že ten koktejl co mi ted´ dali,že pomůže.Chemošky po kterých by mi vlasy neslezly a co by byla šetnější a účinější,tak pojišt´ovna zamítla.Už se nevejdu do tabulek.Už to vypadá, že si mě převezmou archeologové-jako fosílii.Doktoři jsou div živý,že mi není špatně a že ještě stále s úsměvem bavím ostatní pacienty.Jen osobní život trochu pokulhává. Ale ted´ začnu péct mé slané vánoční pečivo.A ještě navíc napéct pro bratrsona na rozlučkovej večírek u ,,firmy´´.Chtěla bych zpátky svého chod´áčka,ale nechtěj mi ho vrátit,dokonce už ho chtěj přesunout,to mě bolí hodně..................
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O ŽIVOTĚ

Příspěvekod klasik51 » 14 led. 2020, 19:10

Hergot, nemohl jsem to najít :( mi to trvalo než mi to došlo .........................
Kdo to přejmenoval? :think: No kdo asi :cool: po 12ti letech

Kolik asi musí ještě být na přechodech bouraček, zranění a úmrtí :pray: než někdo příde na to,
že to nebylo šťastné řešení :palm: :naughty:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O ŽIVOTĚ

Příspěvekod Bentley » 13 úno. 2020, 13:21

O životě o hovně... Tak se mi v v pondělí ráno kousla hercna. Už mám prošťouchnutý trubky a pustili mě domů, ale na nějaký čas mám po žížalkách... tedy po fajfce. Chjo, jde mu huba šejdrem už teď. Mexičane, velkej dík za dávku humoru a optimismu!
Uživatelský avatar
Bentley
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 515
Věk: 64
Registrován: 15 lis. 2006, 10:23
Bydliště: Praha 6

Re: O ŽIVOTĚ

Příspěvekod klasik51 » 13 úno. 2020, 18:31

Vítej v klubu. :( Tak ať to šlape jak má. :ok:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O ŽIVOTĚ

Příspěvekod Copatej » 13 úno. 2020, 23:02

:arrow: Bentley
Držím pěsti :ok: :puffy:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: O ŽIVOTĚ

Příspěvekod Bentley » 14 úno. 2020, 00:08

Díky chlapi, hercna zatím klepe, sice lezu jako nakopnutej kocour, ale věřím že s opatrným dávkováním dobrého tabáku a peprného humoru si to zase sedne :puffy:
Uživatelský avatar
Bentley
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 515
Věk: 64
Registrován: 15 lis. 2006, 10:23
Bydliště: Praha 6

Re: O ŽIVOTĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 14 úno. 2020, 23:52

Před měsícem jsem se stala majitelkou babičky mého Chod´áka,je jí 7 a něco,nikdy před tím jsem jí neviděla,a dnes....Bez sebe neuděláme krok.Ví kdy mi není dobře,hlásí to.Když mám problém,tak upozorní.hlídá mě na každým kroku.Tak úžasnýho psa jsem nikdy neměla,ani bejvalej policejní vysloužilec Egon nebyl tak empatickej.Oni Chodský psi jsou víc pro rodinu než Německý ovčáci.A hlavně Chod´áci jsou skladnější :lol:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků