Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Tapatalk

21 bře. 2016, 21:24

Asi vytvořím nové fórum protože pc poradna mi nepřijde ok. Po instalaci nové verze mám u našeho fóra pouze subfora a nevím jak tam přidat nepřečtené. Poradí někdo?

Re: Tapatalk

21 bře. 2016, 22:01

Hnedka po přihlášení se mi tam objevilo nějaké okno, kde jsem si mohl vybrat. Ale jinak to nemůžu najít. Zkus to forum smazat a znova dát. Třebas to pomůže.

Re: Tapatalk

22 bře. 2016, 06:29

Smazani nepomuze, taky jsem to totiz hledal a šel touto cestou... A nakonec jsem to našel... ;-) Kliknes vpravo nahoře na tři tečky a pak si vyberes "Vlastní podpis". Toť fse. ;-)

Re: Tapatalk

22 bře. 2016, 06:56

To si děláš prdel. To jediné jsem nezkoušel, pač koho by ku.va napadlo, že pod vlastním podpisem je totok???
Zas nějaký inteligent překládal z angličtiny...

Re: Tapatalk

22 bře. 2016, 07:36

Super, měl jsem stejný problém a vlastní podpis byla jediná záložka, kam jsem se nepodíval.... Díky

Re: Tapatalk

22 bře. 2016, 07:51

Ja se tam taky dival az naposled, bo jsem pak uz jel jen vylucovaci metodou a projizdel jsem vsechny zalozky co v nich je... ;-)

Re: Tapatalk

22 bře. 2016, 11:58

Díky jako ostatní vlastní podpis jsem jako jediný nezkusil

Re: Tapatalk

22 bře. 2016, 12:32

Njn, když nějaký debil přeložil subscribe jako podpis. Ono to sice podpis je, ale taky je to označení záložek nebo jak to říct v češtině. A ještě si za to vezme určitě prachy. Ať žije česká lokalizace...

Mouchy a připomínky k Foru II.

31 bře. 2016, 13:56

Kluci, jak tu čumim na fórum a čtu, tak mi schází pěkné tlačítko na "karmu" u příspěvku.
Jsem asi trochu postiženej, ale občas bych rád vyjádřil, že se mi příspěvek líbí a zrovna se mi nechce nic psát... Proto mi karma docela vyhovuje.
Zase to spousta lidí může různě "zneužívat" a tím se pak vytváří zbytečnej flame a vůbec "tlak" v komunitě... tak nwm. ;)
Nenašel jsem, že by se to tu již řešilo. Snad jsem dobře hledal.. :)))
Koukal jsem i na phpBB a vypadá to, že by to do fóra šlo implementovat.

Lukáš

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

31 bře. 2016, 14:31

V Tapatalku to funguje. Dal jsem lajk tvému příspěvku. Ale jestli to někdo vidí, nevím...

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

31 bře. 2016, 15:16

Tak jsem se i přihlásil a nic u příspěvku nevidím. Asi jen v Tapatalku to jde tedy...

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

31 bře. 2016, 16:36

To si to dost neužijete na FB nebo jak se ty sítě jmenují.

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

31 bře. 2016, 20:31

Fanys píše:To si to dost neužijete na FB nebo jak se ty sítě jmenují.


Taky bych to sem netahal. Je sice pravda, že tady přispívají spíše vyzrálí lidé, ale všude kde je nějaké hodnocení příspěvků, tak se najdou jedinci, kteří si systémem hodnocení přeměřují délky virtuálních penisů. A tohle tady chcete, opravdu? :smoke5:

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

13 dub. 2016, 09:34

Mili uzivatele TapTalku, myslite si, ze by to slo do budoucna bez tech nicnerikajicich podpisu (nemyslim si, ze nekoho zajima typ provozovaneho zarizeni)? Da se to snadno vypnout... ;-)

Re: Mouchy a připomínky k Foru II.

13 dub. 2016, 19:06

:ok: .. vzal jsi mi to od huby :lol: .. pánové, mě (a určitě i mnoha dalším) je fakt srdečně egál jestli je to Odesláno z mého HUAWEI GRA-L09 pomocí Tapatalk nebo Sent from my iPhone using Tapatalk ... spíš mě to poněkud obtěžuje :think: .. já sem taky necpu odesláno z mého Intel® Celeron(R) CPU E1400 @ 2.00GHz × 2/ 4.0 GiB pomocí Firefox 45.0.1 pod Ubuntu 12.04 LTS :naughty:
Naposledy upravil jcp dne 13 dub. 2016, 22:12, celkově upraveno 1
Odeslat odpověď