Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: PC hry II.

18 led. 2015, 15:05

Ještě vlastně mám oblíbené:
Metro 2033 a Metro Last Light - to je fakt dobrý, o tom se můj kamarád vyjádřil tak, že prej po jejím dohrání si v noci musel svítit když šel na záchod, aby na něj náhodou nevybafnul mutant z temnýho kouta, takovej měl prej strach.

A když už jsme u strachu - tak mezi opakovaně hraný ještě patří F.E.A.R. 1 a 2 (trojka bych řekl, že se moc nepovedla), to je dobrý hrát večer při zhasnutejch světlech a otevřeným okně a čekat na ty lekačky od Almy.

Když už to tady teda takhle rozebírám, tak docela dobrý zážitek jsem měl z COD:MW 1 - mise v Pripjati, tam to mělo docela hustou atmosféru apokalyptickýho města, která mne tak pohltila, že jsem na chvíli přestal vnímat realitu, jako bych ve skutečné Pripjati byl osobně, teda to co z ní po Černobylu zbylo.

A ještě perlička z HL2, tam je mise "We Don't Go To Ravenholm", to je mise, kterou prostě nechci hrát, ale musím (obejít to nejde), a zase když to hraje člověk večer, tak má stažený zadek a poslouchá, odkud po okapu přirachotí zombík a hudba je naprosto podmanivá.

Re: PC hry II.

21 led. 2015, 12:28

Moje nejoblíbenější hry jsou Mass effect 1-3, Dragonage 1, Zaklínač 2, Skyrim.

Re: PC hry II.

21 led. 2015, 21:56

naklon píše:Moje nejoblíbenější hry jsou Mass effect 1-3, Dragonage 1, Zaklínač 2, Skyrim.


Dobrej výběr :ok: Ale nezklamal tě trochu konec Mass Effectu? - mě teda jo (možná i dost) :smoke3:

Re: PC hry II.

21 led. 2015, 21:59

Paříte někdo Heartstony od Blizzardu?

Re: PC hry II.

21 led. 2015, 22:22

Občas, ale přestalo mě to bavit

Re: PC hry II.

27 led. 2015, 13:41

Mathias Sandorf píše:Dobrej výběr :ok: Ale nezklamal tě trochu konec Mass Effectu? - mě teda jo (možná i dost) :smoke3:

Upřímně jsem čekal že se trošku víc projeví, rozhodnutí během celé série, ale vyloženě zklamanej jsem nebyl, možná taky proto, že jsem si z těch čtyř možností vybral tu co mi seděla celkem dobře.

A ještě bych dodal Deus Ex: Human Revolution.

Re: PC hry II.

29 led. 2015, 10:08

Že by konečně něco realistického o stavění hradu?
http://bonusweb.idnes.cz/marek-rosa-roz ... clanek-box

Re: PC hry II.

02 úno. 2015, 09:22

Včera jsem dohrál Shadowrun returns a musím říct, že hra je to super a je na ní vidět, že pokud máte dobrej příběh, tak nepotřebujete super grafiku a dabing.
Až se vrátím z práce nainstaluju Dragonfall.

Re: PC hry II.

05 úno. 2015, 06:41

Hrajete WoT?
Nebaví vás to na publicu?
Vstupte do klanu!
Nebaví vás CW?
Najděte si klan co nehraje CW!
Jste otec od rodiny, velmi zaměstnaný člověk, spousta povinností, málo času, různé koníčky nebo nemůžete hrát pravidelně?
Najděte si FF klan!
Chcete se při hře navíc dobře bavit?
pak je tady pro vás AL Fajká!!!
A navíc v našem klanu nebudete mít problém najít parťáka na plnění misí v četách

Re: PC hry II.

09 úno. 2015, 14:13

No ja by som sa pridal do AL Fajka :)

Re: PC hry II.

11 úno. 2015, 20:52

No a jak řekl tak udělal :-)

Re: PC hry II.

13 úno. 2015, 15:03

Teď hraju Dying Light, je to od tvůrců Dead Island, zase taková variace na zombie apokalypsu trochu jinak... :smoke5:

Update - už jsem to víceméně dohrál, napsal jsem k tomu takovou recenzi... :puffy:

http://vitek-novy.blogspot.cz/2015/02/dying-light.html

Re: PC hry II.

03 bře. 2015, 11:20

chlapci moji hledáme do klanu 60 člena možná by bylo super kdyby to byl také dýmkař :smoke1: :ok:

Re: PC hry II.

03 bře. 2015, 16:18

Jsem 59.? :smoke5:

Re: PC hry II.

03 bře. 2015, 20:59

No jasně ;-)
Odeslat odpověď