Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

04 pro. 2014, 11:52

JJ, taky gratulace :ok: .. ale ještě větší radost nad tím, že ten podvodník Hedánek ostrouhal :clamp: :lol: .. já měl takovou chuť mu natrhnout ... :oops: .. ještě že mě Olda zadržel :wink: :roll:
.. ale ty výstřižky .. vynikající nápad .. to si fakt zasloužilo vyhrát, doběhli nás všechny .. :shock:
Naposledy upravil jcp dne 04 pro. 2014, 11:57, celkově upraveno 1

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

04 pro. 2014, 11:55

jcp píše:JJ, taky gratulace :ok: .. ale ještě větší radost nad tím, že ten podvodník Hedánek ostrouhal :clamp:

Přesně tak!

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

04 pro. 2014, 12:05

Jj :ok:
a gratulace!

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

04 pro. 2014, 13:10

Taktéž gratulace tobě i výtězi :smile:

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

04 pro. 2014, 13:37

Blahoprajem a Katarínke veľa zdravíčka :clamp:

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

04 pro. 2014, 17:36

Tak to jsem nikde nepostrehl, ze se mohli dodavat vystrizky novin... To by nuzky jeli jedna radost. Ale asi to musel byt nejaky specificky vystrizek.. Jinak gratuluji a taky jsem rad ze Hedanek ostrouhal a taky ze se jcp nenechal vytocit...

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

03 led. 2015, 10:28

Přátelé, kamarádi chci vás poprosit o podporu petice " svobodná volba očkování ", mnozí máte děti či vnoučata. Případů kdy očkování trvale poškodilo organismus dítěte je bohužel příliš moc. Přenechat odpovědnost za něco tak osobního jako je zdraví farmaceutickým firmám a.s., je těžký hazard.
http://www.petice-ockovani.euweb.cz/index.php

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

03 led. 2015, 12:26

Je to tam :ok:

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

03 led. 2015, 12:31

Není to tam, tentokrát nesouhlasím, sorry. Případů kdy očkování zachránilo život dítěte je nepočítaněkrát víc.

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

03 led. 2015, 12:39

totéž jako Pavel ..

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

03 led. 2015, 12:44

Tentokrát i bez mé podpory . Jsou tam věci , se kterými prostě nesouhlasím.

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

03 led. 2015, 13:10

Tušíte pánové co s tím nesouhlasíte, jak je to závažná záležitost? Než vynesete soudy, zkuste si o tom něco vyhledat na webu. Možná k Vašemu prozření pomůžou i neoficiální názory lidí z oboru ve Vašem okolí.

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

03 led. 2015, 15:19

littlebull píše:Není to tam, tentokrát nesouhlasím, sorry. Případů kdy očkování zachránilo život dítěte je nepočítaněkrát víc.


Iste. Aj fajčenie škodí zdraviu, tak ho poďme všetkým zakázať... :think:

Je to petícia o slobodnej voľbe, nie o zákaze očkovania, alebo sa mýlim?

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

03 led. 2015, 16:13

Bedřich 2 píše:Tušíte pánové co s tím nesouhlasíte, jak je to závažná záležitost? Než vynesete soudy, zkuste si o tom něco vyhledat na webu. Možná k Vašemu prozření pomůžou i neoficiální názory lidí z oboru ve Vašem okolí.

Zabývám se vyhledáváním informací na toto téma již delší dobu a názory v oboru vzdělaných lidí mi dopomohly prozřít a udělat si ten názor, jaký mám.
O svobodě to je i není, rozhodně se o tom nedá napsat na pár řádků.

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

03 led. 2015, 17:57

Určitě tady nechci otevírat debatu o prospěšnosti očkování. Jen mi jaksi chybí odůvodnění, proč to má být zákonná povinnost, když na druhou stranu tento společenský systém nutí každého jednotlivce zodpovídat za svůj osud sám. A nejde o očkování proti záškrtu, TBC, neštovicím a pod., ale jde o to, zda-li se tímto zákonem neotevřou možnosti zneužití pro případné mocenské cíle. V principu jde o omezení svobody každého jednotlivce a tvářit se, že je to nesmyslný argument mi přijde hodně naivní.
Odeslat odpověď