To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

09 lis. 2014, 11:35

Když ptáčka lapají .....

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

09 lis. 2014, 11:50

.... až se ucho utrhne.

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

09 lis. 2014, 15:32

:rofl: :ok:

:offtopic1:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

10 lis. 2014, 20:10

Do svatby jedna velká přetvářka :clamp: :smoke2: po svatbě :naughty: :think: :smoke6:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

10 lis. 2014, 23:01

...a po svatbě už nemůže(ona) čekat soucit :twisted: :wink: .

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

11 lis. 2014, 11:30

Mrzí mě, že jste při výběru neměli více štěstí, pánové... :-P :-P

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

11 lis. 2014, 12:06

No, já si nestěžuji. Moje žena nežárlí ani na dýmky ani na modelky. Přeji Ti abys totéž mohl říci za 40 let i ty. :-)

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

11 lis. 2014, 13:31

Děkuju :-)

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

11 lis. 2014, 15:26

Já začal s dýmkou vlastně až po svatbě a bylo to OK :smile:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

19 lis. 2014, 01:28

Možná je to hloupý dotaz, ale přesto jej položím... Jak se díváte na dýmku? Vnímáte ji jako doplněk, součást "šatníku", sběratelský kousek, užité umění, nutnost (třeba jako zubní kartáček)? Nebo jak? K této otázce mne přivedlo mé vychloubání se dvěma krásnýma hodulkama, které jsem si pořídila a zjistila, že mi brzy dvě jistě nebudou stačit (jedna brandy a druhá pot.)

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

19 lis. 2014, 01:40

Pro mne jsou dýmky něco jako pro ženskou boty a kabelky. Mám jich tolik, že je nedokážu všechny používat, ale když vidím další krásný kousek, tak po něm zatoužím.

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

19 lis. 2014, 09:57

Já bych to nazval nejspíš užité umění,mám jich 5 jsou vystavené na poličce,rád se na ně dívám a když se tak kochám tak už přemýšlím jakou a čím si nacpu:P A i když už bafám,tak pořád se rád kochám tím krásným a užitečným předmětem :) No snad neskončím u doktora Chocholouška :wink:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

19 lis. 2014, 10:21

Doplněk, sběratelský kousek, vhodný kobylek pro gentlemana (či dámu), nástroj stále silnějšího postupu směrem k utlačované menšině - muž, běloch, heterosexuál, ženatý, dvě děti, pracující, platící daně a nyní i dýmající :twisted: Jo, začalo to v létě jednou Stanislawkou, pak přibyla druhá....a teď už je na cestě ke mně jedenáctá dýmka a ačkoliv je kouřit prostě nestíhám (jsem rád kdy se podaří jednou či dvakrát o víkendu),tak jsou to tak nádherné kousky, vytvořené lidmi mnohem zručnějšími než já, že nedokážu odolat :smoke5:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

19 lis. 2014, 16:03

Dýmka a pěkná kudla je pro mne taková ryze pánská záležitost s tradicí i historií stejnou jako lidsvo samo.
Materiál, povrchová úprava, oku i dlani příjemné tvary a křivky které jsou v souladu, tím mne dýmka oslovuje.
Teplá hlavička dýmky v dlani ve chvíli odpočinku, pohody. Ze všeho nejvíc si dýmku vychutnám s nohama na stole, se skleničkou dobrýho pití
a úplně nejvíc na kotvě v klidu na jachtě. Je pro mne symbolem pohody.
Dýmku vyrobit neumím a ty, kteří ve dřevě ty tvary vidí a umí je z něj dostat, obdivuji.

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

20 lis. 2014, 08:41

cechura :ok: dovolím si přidat ještě jedno. :wink:
Dýmka, pěkná kudla a žena, je pro mne taková ryze pánská záležitost s tradicí i historií stejnou jako lidsvo samo.
Materiál, povrchová úprava, oku i dlani příjemné tvary a křivky které jsou v souladu, tím mne tohle vše oslovuje.
Omlouvám se, že jsem použil to co jsi napsal Ty, ale napsal jsi to tak hezky, že netřeby nic jiného vymýšlet. :puffy:
Zvlášť ta druhá věta. :ok:
Odeslat odpověď