Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Mobilní telefony

31 kvě. 2014, 16:40

Tak pokud umis anglicky tak takto
http://www.hard-reset.com/lg-nexus-4-hard-reset.html
Pozor smazou se vsechny data a pokud se nedostanes do toho recovery, tak telefon neni odblokovany a uz je to na slozitejsi praci s telefonem a pocitacem.

Re: Mobilní telefony

01 čer. 2014, 16:07

Roberte díky moc :ok: :clamp: :clamp: :clamp:

Re: Mobilní telefony

02 čer. 2014, 18:39

Jsem rad, ze se to povedlo bez uhony.

Re: Mobilní telefony

13 čer. 2014, 19:23

Před pár dny mi přišel na Nexus 5 update na Android 4.4.3 a nějak se tam znovu objevil takový moc pěkný bug kdy se zblázní proces Mediaserver a šíleným způsobem vybíjí baterii (je to vidět v zobrazení využití baterie, nějaké nesmyslně vysoké procento). Pokud byste náhodou měli tenhle problém tak pomůže na to že se vleze do nastavení - aplikace - Hudba Play a tam se klikne na "vymazat mezipaměť". A pro jistotu restartnout mobil. :smoke3:

Re: Mobilní telefony

13 čer. 2014, 22:30

MildaPajda píše:
Ahoj,
obavam se, ze vsechny dualfouny jsou pomaly shitky... :(
Ted jsem mel v ruce nejake Prestigio, Samsung Duos a byly to opravdu pomaly masinky.
Kamarad si poridil Caterpillar CAT B15, coz je teda stroj pomerne rychlejsi, nicmene je velkej, neskladnej a tezkej... :(

M.


jako, že pomalu telefonujou? a jak se projevuje pomalé odeslání SMS, bavíme se o mobilu, že jo?

Re: Mobilní telefony

14 čer. 2014, 07:00

Vážený Dýmomile.
Dnes už se mobily nepoužívají pouze na telefonování.
Člověk je od přírody tvor lenivý a čím více tím více se snaží ulehčit si život.
Proto lze na telefony instalovat různé aplikace a přiznejme si to i hry na ukrácení času v tramvaji, autobusu a trolejbusu.
Proto už se jim neříká mobily ale smartphony.
Pokud tobě stačí pořád 3310 jako mojí babičce a jsi šťastný, tak nevím, proč se snažíš vyvolat flame. Nikdo ti to vnucovat nebude, max. ti budeme vysvětlovat, že doba poněkud pokročila.
Věřim že třeba za 10 let budou mobily úplně na jiné úrovni a stejně se najde menšina kteří z různých důvodů budou používat 10 let staré smartphony
Díky za porozumění

Re: Mobilní telefony

14 čer. 2014, 14:43

Vážený Dragonsoule,
nevím z čeho usuzuješ, že se Dýmomil snaží vyvolat flejm. Tohle fórum není fórum sucharů, porejpáváme si tu v sobě navzájem, na fóru i při osobních setkáních. Chápu, že se to nemusí každému líbit a každý to nemusí chápat. Mně se třeba vtip o pomalém telefonování líbil.
Chladný kouř
:ot:

Re: Mobilní telefony

14 čer. 2014, 16:33

Dýmomil píše:
jako, že pomalu telefonujou? a jak se projevuje pomalé odeslání SMS, bavíme se o mobilu, že jo?


Telefonujou děsně pomalu a než sms dojde po písmenkách , trvá to celý den. :smile:

Re: Mobilní telefony

15 čer. 2014, 17:24

Tak jestli jedna zprava jedno pismenko, tak to musi byt zajimave...

Re: Mobilní telefony

15 čer. 2014, 17:41

Nám s Krhútem nedělá potíže ani morseovka, sms je luxus.

Re: Mobilní telefony

15 čer. 2014, 18:01

littlebull píše:Nám s Krhútem nedělá potíže ani morseovka, sms je luxus.

Už jsem psal i smsku morseovkou . .-// -../.-./.-/--./---/-./.../---/..-/.-..//.../..//.---/..//.../-./.-/-..//-/.-/-.-/.//.---/./.../-/.//.--./.-/--/.-/-/..-/.---/.// konec hlášení v čárkovaněpuntíkatém jazyce :lol:

Re: Mobilní telefony

15 čer. 2014, 18:08

Dýmomil píše:
jako, že pomalu telefonujou? a jak se projevuje pomalé odeslání SMS, bavíme se o mobilu, že jo?


Obrázek

Re: Mobilní telefony

15 čer. 2014, 18:51

Krhút píše:Už jsem psal i smsku morseovkou . .-// -../.-./.-/--./---/-./.../---/..-/.-..//.../..//.---/..//.../-./.-/-..//-/.-/-.-/.//.---/./.../-/.//.--./.-/--/.-/-/..-/.---/.// konec hlášení v čárkovaněpuntíkatém jazyce :lol:

Už jsem to taky párkrát takhle psal.. jen naprosto v dnešní době nechápu, že to nejde T9kou, zatím marně čekám na nějakej fakt dobrej mobil, kterej to zvládne.

Re: Mobilní telefony

15 čer. 2014, 19:55

littlebull píše:Už jsem to taky párkrát takhle psal.. jen naprosto v dnešní době nechápu, že to nejde T9kou, zatím marně čekám na nějakej fakt dobrej mobil, kterej to zvládne.


Pravda, neni to pro TELEFONY, ale pro SMARTFOUNY, ale pouzitelne to je.. ;)
https://play.google.com/store/apps/deta ... rthanmorse

Re: Mobilní telefony

16 čer. 2014, 19:59

Dík, ač zastávám manažerskou pracovní funkci, pořád vlastním pouze telefon, mám za to, že telefon má telefonovat, foťák fotit, pračka prát a sekretářka psát korespondenci a vařit kafe. :lol: no a tu morseovku umím dobře i bez T9 :D
Odeslat odpověď