Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...
Téma uzamknuto

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného

23 úno. 2012, 10:56

Este nemam zapalene, ale zapalene cakam na VDS box of 10 Don Luis Corona ;) Dufam ale ze sa udrzi teple aby som si zapalil v klude na terase ;)

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného

23 úno. 2012, 11:15

Dneska vyzkouším poprvé Vasco da Gama Maduro. Slyšel jsem na něj názory tak 50 na 50 tak uvidíme :wink:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného

23 úno. 2012, 17:48

Jose L. Piedra Cetros Na svoju cenu velmi prijemne :-) Ale ja som v cigarach zaciatocnik :-) takze zatial zaujimave :-D A k tomu Modra Frankovka od pana Ostrozovica :-)



P.S. Mnam mnam mnam :-D

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného

24 úno. 2012, 12:55

Na zitra mam nachystano Stanislaw Corona, tak jsem zvedavej :puffy:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného

24 úno. 2012, 14:16

Já včera zpopelnil 3 El Credita :yum:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného

24 úno. 2012, 21:20

Tak uz jsem to nevydrzel a Stanislawa jsem si zapalil uz dnes. Musim rict, ze me prijemne prekvapil, ze zacatku velmi slaby a tak podivne vonel, nicmene po vyrovnani horeni to bylo bomba. Mel paradni tah, zpracovani a horeni, popel drzel pro me neuveritelnych 5cm.. Nvyhasl ani jednou. Za tu cenu ucel splnil. Az budu mit priste znovu chut na neco slabsiho, tak nejspise sahnu opet po nem. :smoke2:
Fotka ->TU<-

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného

25 úno. 2012, 15:16

Na Secretos del maestro (maduro?) torpedo sa začal praskať a mrviť po dĺžke krycí list :shock: , tak som ho dnes spopolnil a chutilo mi náramne.

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného

25 úno. 2012, 23:02

Včera po dobré večeři Cohiba maduro robusto a k tomu Inverleven 1989 :yum:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného

26 úno. 2012, 10:43

Včera večer Private Stock no.5 pro mě excelentní pochutnání, moc příjemné kouření.
Naposledy upravil klasik51 dne 01 bře. 2012, 08:48, celkově upraveno 1

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného

26 úno. 2012, 12:06

Nakonec jsem si udelal doutnikovy vikend a vcera vzal na zkousku PASA DOBLE ROBUSTO,
za cenu kolem 130kc mi prislo, ze je to slabota, zpracovani bylo super, na prstynku je dokonce psane ze je to HANDMADE, coz by i odpovidalo, kryci list byl krasny kremovy a bez vyraznych zilek, horeni bylo kvalitni, vyhasl mi 1x. Nicmene ta chut,.. prislo mi to hrozne nemastne neslane.. doutniky JLP za par kacek maji sice nanic zpracovani a musi se vybirat ty lepsi kousky, ale za tu cenu bych rekl, ze je to lepsi pokoureni. Marne hledam kcemu bych Pasa Doble prirovnal, snad jen k CdG Robusto.. a to stalo tez kolem pul sta.. :smoke3:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného

26 úno. 2012, 20:06

Dnes celý den v dílně, musim zítra odevzdat cedule. Dopoledne Jose L. Piedro Creme, dobrej.
Odpoledne Santa Damiana H2000, tak ten mě teda nesed, tohle neni pro mě. A i dost špatně hořel, hrozně nerovnoměrně.
Takhle špatně mě doutnik nikdy nehořel. :think:








Držte se mládenci prosím daných témat, díky - promazáno a přesunuto - Copatej

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného

28 úno. 2012, 12:51

Vcera celkom chutny Upmann Aromatic Cello v suzvuku s domacou hruskovicou :-)

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného

29 úno. 2012, 13:44

právě teď po dobrém obědě a před návratem do kanclu, VdS Chaman torpedo a k tomu hodně, hodně silná káva, vynikající zážitek :-)

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného

29 úno. 2012, 18:11

Cuaba Divinos +Maisel's Weisse - bajecna kombinace :puffy:
Nelimbei :arrow: diky za skvelou inspiraci :ok:
image_id: 13253

Romeo y Julieta Short Churchills

01 bře. 2012, 00:50

Pár hodin zpátky. Romeo y Julieta Short Churchills.
image_id: 13255
Téma uzamknuto