Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Nosíte klobouk ?

Jasně, často a rád
23
24%
Občas jako že i jo
36
38%
Ale kdepak
37
39%
 
Celkem hlasů : 96

Re: Klobouk

15 dub. 2011, 20:36

Fanýs - musíš koukat malinko vejš. :D

Re: Klobouk

14 črc. 2011, 13:49

Pánové, nevíte, kde v Praze koupit klasický anglický tvídový Flat Cap? Taková ta skoroplacatá čepice. Já jednu měl léta z Londýna a za boha ji nemůžu najít :cry: Seděla mi jak zadnice na hrnec. Obešel jsem pár obchodů a to co nabízej je strašnej hnus. Podmínka je kvalitní zpracování a 100% vlna. Viděl jsem je celkem lacino na Ebay, ale čepka se prostě musí zkusit.
Naposledy upravil ucho dne 14 črc. 2011, 14:38, celkově upraveno 1

Re: Klobouk

14 črc. 2011, 14:36

Pokud to nemá být od Vietnamců, tak jedině Tonak na Václaváku neba nechat udělat na zakázku u modistky.

Re: Klobouk

14 črc. 2011, 14:43

Dík za doporučení. Mrknu tam. Další důvod si udělat výlet do Londonu. Koupím čapku, tabák, fajfku a hurá domů:-)

Re: Klobouk

14 črc. 2011, 16:28

ucho píše:Dík za doporučení. Mrknu tam. Další důvod si udělat výlet do Londonu. Koupím čapku, tabák, fajfku a hurá domů:-)

A dohltať sa do sýtosti Guinness-u. Tomu sa hovorí "spojiť príjemné s užitočným" :wink: .

Re: Klobouk

14 črc. 2011, 17:12

V práci áno, ak sa ráta aj červená brigadírka. K uniforme mám aj modrú, tú však ani neviem kedy som mal na hlave. Klobúk resp. širák by som rád, ale moje dievky tvrdia, že mi nepristane.

Re: Klobouk

15 črc. 2011, 13:13

pepson píše:A dohltať sa do sýtosti Guinness-u. Tomu sa hovorí "spojiť príjemné s užitočným" :wink: .


tak jednoho dva bych od cesty polknul

Re: Klobouk

15 črc. 2011, 16:15

ucho píše:
tak jednoho dva bych od cesty polknul

:naughty: To je málo,treba využiť príležitosť,keď už tam budeš :wink: .Bol som tam trikrát a Guinness bol kľúčový dôvod pre návštevu Londýna :palm: :wink:

Re: Klobouk

15 črc. 2011, 17:01

klobúky nenosím a ten Guinness tiež nejak nemusím, ak je vypijem, no mne viac chutia tie belgické :yum:

Re: Klobouk

16 črc. 2011, 10:04

Obrázek

Co na to říkáte, pane Klobouku? :smoke5: :lol: :ot:

Re: Klobouk

23 črc. 2011, 19:13

Nosím origo panamák a snese skoro cokoliv.
dodatečná oprava snese skoro vše, ale vadí mu celkem dost oheň! Z čehož plyne že jsem koupil novej :D
Odeslat odpověď