Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

02 kvě. 2005, 14:50

Qido píše:Aspoň občas se člověk pobaví. Teď jsem byl v trafice a nějaká paní přede mnou si koupila cigarety s přelepkou "Kouření poškozuje sperma". :lol:


Dobrá antikoncepce, ne? Paní si dá po sexu dobrou cigaretku a neotěhotní... :lol:

10 kvě. 2005, 09:52

A včera v trafice nějakej pán přede mnou kupoval doutníky, a na nich byla pro změnu reklama "Kouření může způsobit pomalou a bolestivou smrt". Docela by mě zajímalo, kdo ty hesla vymejšlí (a samozřejmě po čecháčkovsku: a kolik za to bere :lol: )

10 kvě. 2005, 09:59

Qido píše:A včera v trafice nějakej pán přede mnou kupoval doutníky, a na nich byla pro změnu reklama "Kouření může způsobit pomalou a bolestivou smrt". Docela by mě zajímalo, kdo ty hesla vymejšlí (a samozřejmě po čecháčkovsku: a kolik za to bere :lol: )


By to chtělo nějaké pěkné heslo, třeba: "Kuřte více! svoje plíce obětujte republice!" :P

10 kvě. 2005, 10:00

Kdysi na základce jsme řikali "Jedna cigareta - jeden hřebíček do rakve. Hodně kuřte, abyste z rakve nevypadli".

10 kvě. 2005, 17:32

chlap predo mnou si v trafike kupoval cigarety. Pozrel čo je tam napísané a číta, že fajčenie spôsobuje impotenciu. Tak ich vrátil trafikantke a hovorí :
" dajte mi radšej tie s rakovinou"

10 kvě. 2005, 17:35

forgi píše:chlap predo mnou si v trafike kupoval cigarety. Pozrel čo je tam napísané a číta, že fajčenie spôsobuje impotenciu. Tak ich vrátil trafikantke a hovorí :
" dajte mi radšej tie s rakovinou"


To ja robim vzdy.......sak neeeeech je prca, ne? :D

11 kvě. 2005, 08:45

Qido píše: Docela by mě zajímalo, kdo ty hesla vymejšlí (a samozřejmě po čecháčkovsku: a kolik za to bere :lol: )


To ti řeknu náhodou úplně přesně : vymejšlí to ňáký pako v Bruselu a bere za to těžký love :twisted:

11 kvě. 2005, 11:56

Tomu bych veril,eulidi se zivi svou vlastni dulezitosti. :?

11 kvě. 2005, 12:01

Ještě horší jsou ti naši "EuroHujeři" na ministerstvech, co vymýšlejí prováděcí vyhlášky k evropským směrnicím...to se jeden nestačí divit na co nepřijdou a pak se ohánějí evropskými předpisy i v případech, kdy se po nás ty jejich nesmysly vůbec nechtěly... :roll:

11 kvě. 2005, 12:03

No comment/valassky cti:jebat na to/ :oops:

11 kvě. 2005, 12:05

Na paklíku WO Larsena, který jsem si koupil před časem bylo varování, že pokud jsem těhotnej můžu poškodit zdraví plodu. Nabyl jsem dojmu, že s cílením téhle "reklamy" si nikdo hlavu příliš neláme.

08 led. 2006, 09:06

nemá někdo tip, jak dávat dolů ty poučné nápisy na plechových krabičkách? Pracné oddloubávání mně nebaví, třeba to něčím předem navlhčit (líh, aceton..)?
Je fakt, že pod naší nálepkou bývá často třeba německá , takže je to k ničemu, ale tuhle jsem koupil Peterson Irish Oak a po oddloubání nálepky mám plechovku jako kdysi.

08 led. 2006, 09:43

Já většinou vezmu to víko od plechovky, dám vařit vodu do rychlovarné konvice, chvíli to podržím nad párou a pak to zkouším opatrně sundat...obvykle se to povede a když ne a nebo jsem línej, tak prostě vezmu víko z jiné prázdné plechovky, ze které jsem už v minulosti to parte úspěšně odstranil... :P

08 led. 2006, 10:29

Nalepky a zbytky po lepidle z nich se nejlip odstranuji olejem (potravinarskym :wink: ).

08 led. 2006, 10:31

seng píše:Nalepky a zbytky po lepidle z nich se nejlip odstranuji olejem (potravinarskym :wink: ).
Nebo benzinem.
Odeslat odpověď