Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Podobné tabáky do společné dýmky

14 říj. 2010, 07:16

Napadá mě z jedné dýmky kouřit kromě Hala a FVF i Sam's flake. Co myslíte, snesou se?

Re: Podobné tabáky do společné dýmky

14 říj. 2010, 08:15

Vobča píše:Napadá mě z jedné dýmky kouřit kromě Hala a FVF i Sam's flake. Co myslíte, snesou se?


nemyslím, že je to dobrá kombinace, samík bude hala ovlivňovat

Re: Podobné tabáky do společné dýmky

14 říj. 2010, 08:19

Tak ti pěkně děkuju. Já tušil, že mi to neprojde... :D Jak to tak vypadá, na cestě je další pipka...

Re: Podobné tabáky do společné dýmky

14 říj. 2010, 08:22

No, v Samovi už máš proti FVF a Halovi (což jsou čisté V) navíc ještě Orient :think:

Re: Podobné tabáky do společné dýmky

14 říj. 2010, 08:26

Vobča píše:Napadá mě z jedné dýmky kouřit kromě Hala a FVF i Sam's flake. Co myslíte, snesou se?


nelze :naughty: . už samotný hal s fvf by byl problém. všechny tyhle tabáky chtějí své dýmky, jsou dost specifické. samozřejmě je můžeš nacpat do jedné, ale žádný nebude chutnat tak, jak by měl

Re: Podobné tabáky do společné dýmky

14 říj. 2010, 08:31

Teda tak žárlivý tabáky aby svět pohledal...Ale díky, zařídím se podle toho, co radíte. :smoke5:

Re: Podobné tabáky do společné dýmky

14 říj. 2010, 09:22

DLNR :arrow: Escudo :arrow: Orlik Bull's Eye [jcp]

Jak by se s touhle řadou snesl SG St. James Flake a GH Louisiana?

Re: Podobné tabáky do společné dýmky

14 říj. 2010, 09:27

mám možná blbou otázku,ale můžete někdo poradit jestli jde prohodit bez potíží SG Palace Gate a Peterson SH?Zatím jsem vyzkoušel jen Sherlocka,ale mám tu plechovku Palace a chtěl bych ji zkusit.Novou dýmku kvůli němu nechci zavádět,SH je pro mě zatím osvědčený tabák,hodlám u něj zůstat a má už stálou dýmku. :roll:

Re: Podobné tabáky do společné dýmky

14 říj. 2010, 09:30

anek píše:DLNR :arrow: Escudo :arrow: Orlik Bull's Eye

Jak by se s touhle řadou snesl SG St. James Flake a GH Louisiana?


nijak. nelze :naughty: . navíc i SG St. James Flake a GH Louisiana jsou úplně rozdílné tabáky

Re: Podobné tabáky do společné dýmky

14 říj. 2010, 09:31

8bambam píše:mám možná blbou otázku,ale můžete někdo poradit jestli jde prohodit bez potíží SG Palace Gate a Peterson SH?


asi si odpovíš sám, viď? tyhle dva jsou v jedné dýmce úplný nesmysl :roll: .

Re: Podobné tabáky do společné dýmky

14 říj. 2010, 09:32

Vobča píše:Napadá mě z jedné dýmky kouřit kromě Hala a FVF i Sam's flake. Co myslíte, snesou se?

Nevim jak Sam, ale FVF a Hal se urcite snesou. Navic jedno druhym prekouris razdva. Nebude to samozrejme takovy, jako kdyz ma kazdej svoji faju, ale to asi ani necekas... :puffy:
8bambam píše:mám možná blbou otázku,ale můžete někdo poradit jestli jde prohodit bez potíží SG Palace Gate a Peterson SH?Zatím jsem vyzkoušel jen Sherlocka,ale mám tu plechovku Palace a chtěl bych ji zkusit.Novou dýmku kvůli němu nechci zavádět,SH je pro mě zatím osvědčený tabák,hodlám u něj zůstat a má už stálou dýmku. :roll:

Hmm, PG je aromatik a ten kokos budes asi prekurovat zpatky na SH hooodne dlouho. To ovsem neznamena, ze by se to nemohlo podarit. Ja bych ale radeji poridil extra dymku na aromatiky.

Re: Podobné tabáky do společné dýmky

14 říj. 2010, 09:37

pitrson píše:Nevim jak Sam, ale FVF a Hal se urcite snesou. Navic jedno druhym prekouris razdva.


ano, snesou, ale správně nebude chutnat ani jeden. nevím, jestli by mi to stálo za to.

Re: Podobné tabáky do společné dýmky

14 říj. 2010, 09:51

basa333 píše:ano, snesou, ale správně nebude chutnat ani jeden. nevím, jestli by mi to stálo za to.

Jj, to je velka pravda, ale k ty se musi kazdej prokourit sam. Imho si takhle lze vytvorit prvotni predstavu o tabacich. S cim jinym kombinovat cistou V, nez zase s cistou V? Kdyz tabak zaujme, tak dostane svoji faju a muze nastat cas hledani chutovych fines :puffy:

Re: Podobné tabáky do společné dýmky

14 říj. 2010, 10:10

Se vším souhlasím, na druhou stranu není čistá jako čistá...

Re: Podobné tabáky do společné dýmky

14 říj. 2010, 10:26

pitrson píše:S cim jinym kombinovat cistou V, nez zase s cistou V? Kdyz tabak zaujme, tak dostane svoji faju a muze nastat cas hledani chutovych fines :puffy:


pravda pravda, takhle nějak jsem to původně myslel...
Odeslat odpověď