Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

19 dub. 2005, 07:49

tabak bol Original Choice, vyborna sutazna kondicia, s nim bol na Grand prix na jesen urobeny aj republikovy rekord. myslim, ze dobra volba na sutaz.

19 dub. 2005, 07:58

Jo tak ta díra je rekordní zaručeně :lol: :lol: . Do tohohle tabáku radši nepudu. :lol:

19 dub. 2005, 08:28

Ta díra není určitě druhem tabáku :( , OCH je náhodou docela dobrý :D

19 dub. 2005, 08:36

Milan Zabloudil píše:Ta díra není určitě druhem tabáku :( , OCH je náhodou docela dobrý :D


Taky věřím, že se jednalo o kumulaci vady materiálu a vady techniky kouření.

19 dub. 2005, 08:38

Qido píše:Do tohohle tabáku radši nepudu. :lol:

Doufám, že to nikdo nebral vážně???

19 dub. 2005, 09:13

Qido píše:
Qido píše:Do tohohle tabáku radši nepudu. :lol:

Doufám, že to nikdo nebral vážně???


To snad ani ne :D , spíše reakce na napadení OCH, já si ho ještě matně pamatuju (byl můj první) a tak se ho zastávam vždy a všude :D :D

19 dub. 2005, 09:19

Ale to napadení bylo součástí toho fóru, proti OCh ve skutečnosti vůbec nic.

19 dub. 2005, 09:22

Qido píše:Ale to napadení bylo součástí toho fóru, proti OCh ve skutečnosti vůbec nic.


Ale také Tě nikdo nezastřelil :D :D :D , všichni to jako fór berem :D :D :D

19 dub. 2005, 09:26

Tak to mi spad kámen ze srdce. :lol:

25 dub. 2005, 19:52

Tak jsem včera málem zrušil novou dýmku od Kloučka. Převrtával jsem kanálek a trošku mi to ujelo. Naštěstí jsem si to pořád kontroloval. Přejel jsem ho ještě větším vrtáčkem a je to OK. Odpříště už budu zvětšovat kanálky jen kulatým pilníčkem. Je to mnohem bezpečnější.

25 dub. 2005, 22:10

Šimi píše:Tak jsem včera málem zrušil novou dýmku od Kloučka. Převrtával jsem kanálek a trošku mi to ujelo. Naštěstí jsem si to pořád kontroloval. Přejel jsem ho ještě větším vrtáčkem a je to OK. Odpříště už budu zvětšovat kanálky jen kulatým pilníčkem. Je to mnohem bezpečnější.


Protože při převrtávání se odebírá minimum materiálu, nezapnu vrtačku, ale rukou točím upínací hlavou. Trvá to i tak pod minutu, ale myslím, že to je bez rizika.

26 dub. 2005, 05:27

Zajímavý nápad, příště vuzkouším. Nemá ale kanálek při takovém vrtání hrubé stěny? Přece jen při mnohem pomalejším posuvu vůči otáčkám při pohonu motorem bude povrch asi hladší, ne?

26 dub. 2005, 19:39

To víš, já bydlím v paneláku, a dílnu nemám. Na slopový vrtačce by to šlo samo ! :lol: Nemám sice možnost skontrolovat hladkost stěny otvoru, ale při kouření ani při čištění se mi to nejeví špatně. :pipe1: Hoří a táhne dobře, a o to mi jde :!:

18 kvě. 2005, 15:28

tak toto si treba pozrieť,. myslím, že to nepotrebuje komentár

18 kvě. 2005, 15:55

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

tý vole

:shock: :shock: :shock:
Odeslat odpověď