Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

16 srp. 2009, 07:09

Tam se dá něco hrát? :shock: :D Musím to prozkoumat.

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

16 srp. 2009, 09:48

tifik píše:Tam se dá něco hrát? :shock: :D Musím to prozkoumat.

tam se dá hrát věcí ale já ujíždím na mafia war ostaním nerozumím holt ta jazyková nevybavenost
bigdragon píše:kua chlapi mám hokej v Declare War na něco jsem klikl a teď se melem mezi sebou :oops:

já jen aby to nezapadlo

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

18 srp. 2009, 14:33

bigdragon píše:kua chlapi mám hokej v Declare War na něco jsem klikl a teď se melem mezi sebou :oops:


to je jen že jsi vyhlásil válku někomu ze svých přátel nebo ses do nějaké té války přidal...ale to je v pohodě, války v rámci jedné mafie, to je přeci běžné... :puffy:

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

18 srp. 2009, 15:06

aha no v podstatě jsem to věděl jenže nevím jak se to vyhlašuje a jak se pozná, že jsem se přidal :oops:

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

18 srp. 2009, 16:12

bigdragon píše:aha no v podstatě jsem to věděl jenže nevím jak se to vyhlašuje a jak se pozná, že jsem se přidal :oops:

Tebe bych chtěl mít ministrem obrany. :plaster:

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

18 srp. 2009, 16:25

Fanýs píše:Tebe bych chtěl mít ministrem obrany. :plaster:

tohle je, ale funkce do které bych se rozhodně nehrnul a když tak bych obětoval levé křídlo :lol: :smoke1:

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

18 srp. 2009, 17:13

Fanýs píše:Tebe bych chtěl mít ministrem obrany. :plaster:

bigdragon píše:tohle je, ale funkce do které bych se rozhodně nehrnul a když tak bych obětoval levé křídlo :lol: :smoke1:

Já ti věřím, ale podle toho co píšeš o té mafii, tak bys byl schopen vyhlásit válku i jako ministr kultury. :pray:

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

18 srp. 2009, 17:26

Fanýs píše:Tebe bych chtěl mít ministrem obrany. :plaster:

bigdragon píše:tohle je, ale funkce do které bych se rozhodně nehrnul a když tak bych obětoval levé křídlo :lol: :smoke1:

Fanýs píše:Já ti věřím, ale podle toho co píšeš o té mafii, tak bys byl schopen vyhlásit válku i jako ministr kultury. :pray:

... a co teprve jako ministr pro lidská práva :twisted:

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

18 srp. 2009, 18:31

Fanýs píše:ale podle toho co píšeš o té mafii, tak bys byl schopen vyhlásit válku i jako ministr kultury.

no neumím anglicky, ale nevěděl jsem, že je to důvod k posměchu :roll:

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

19 srp. 2009, 12:55

bigdragon píše:aha no v podstatě jsem to věděl jenže nevím jak se to vyhlašuje a jak se pozná, že jsem se přidal :oops:


si v Mafii klikneš na "Fight" a tam je další záložka "Declare War"...nicméně je to zatím v beta provozu a funguje to jen některým hráčům, resp. přidat do vyhlášené války se může každý komu přijde notifikace, ale vyhlásit ji mohou jen někteří hráči...

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

19 srp. 2009, 14:58

Nevill píše:si v Mafii klikneš na "Fight" a tam je další záložka "Declare War"...nicméně je to zatím v beta provozu a funguje to jen některým hráčům, resp. přidat do vyhlášené války se může každý komu přijde notifikace, ale vyhlásit ji mohou jen někteří hráči...

no to bude ono k někomu jsem se přidal a pak to po mě chtělo abych na někoho klikl a poté jsem zjistil, že nejsem s ním jak jsem se domníval ale proti němu. Nicméně tu válku jsem vyhrál :lol:

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

19 srp. 2009, 16:11

Nevill píše:si v Mafii klikneš na "Fight" a tam je další záložka "Declare War"...nicméně je to zatím v beta provozu a funguje to jen některým hráčům, resp. přidat do vyhlášené války se může každý komu přijde notifikace, ale vyhlásit ji mohou jen někteří hráči...

bigdragon píše: no to bude ono k někomu jsem se přidal a pak to po mě chtělo abych na někoho klikl a poté jsem zjistil, že nejsem s ním jak jsem se domníval ale proti němu. Nicméně tu válku jsem vyhrál :lol:

Blahopřeji. To nebyl posměch. Já ani nevím, kde tam na facebooku mafie je, natož abych uměl vyhlásit válku. Jen mne při tom čtení napadlo, jestli to takhle nějak nefunguje i v Bruseli, že na něco kliknou a pak čekají co to bude. Takový Špidla také není přeborník v angličtině. :plaster:

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

19 srp. 2009, 16:56

Fanýs píše: Jen mne při tom čtení napadlo, jestli to takhle nějak nefunguje i v Bruseli, že na něco kliknou a pak čekají co to bude.

myslím, že od té doby co vynalezli tlumočníky bude tenhle problém v něčem jiném ;-)

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

20 srp. 2009, 10:36

bigdragon píše:myslím, že od té doby co vynalezli tlumočníky bude tenhle problém v něčem jiném ;-)


No jo, ale znáš tyhlety tlumočníky... to si takovej tlumočník dá osm fernetů a čtvery krvavý záda, proloží to pěti prasečími ocásky a chudák Špidla na to přitom tak spolíhá... 8^)

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

20 srp. 2009, 10:44

ano ano, to muselo přijít :lol:
Odeslat odpověď