Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

SOS - vykradli mě

21 bře. 2005, 23:16

Vážení přátelé chladného kouře. Stala se mi taková nepříjemná věc:
ze soboty na neděli 20.3.2005 mě nějaká parta gaunerů vykradla sklad. Samozřejmě nepojištěný, protože mě ho pojišťovna cca před rokem odmítla pojistit, ale to tady nechci rozebírat. Ztratilo se všechno možné včetně presovaru, což mi je fuk. Nejvíce mě ale hněte, že mi ta banda ukradla tři bendy dýmkových tabáků a to jak v plechovkách, tak v sáčcích!!!
Ztráta o to větší, že tam byla spousta značek, které se k nám již nedováží. Ani mi tak nevadí finanční ztráta, jako to, co už si Ti zloději dovolí. Vsadím se, že teď zrovna neví co s tím. S největší pravděpodobností to nabídnou nějaké trafice. Kriminálka to zamozřejmě začala ihned vyšetřovat, ale znáte to.....
Mám tedy k vám prosbu, protože vím, že spousta z vás chodí po trafikách s očima dokořán a pátrají po oblíbených druzích tabáků. Na sto procent právě ty vaše byly mezi nimi. Poznávací znamení: tyhle tabáky nejsou kolkované!!! Snad to pomůže. A odměna? Kilo z nalezených tabáků dle vlastního výběru. Předem děkuji Těm, kdo si při nákupu v trafice vzpomenou na Todíka a prohlédnou si, co je na pultě.

21 bře. 2005, 23:21

Fuj to je svinstvo :( :? Svine :x Je mi to lito, preju ti at se alespon neco podari nalezt . . . :(

21 bře. 2005, 23:23

to je skoro na přání upřímné soustrasti :evil: snad to někdo najde

22 bře. 2005, 08:06

Máš i mou upřímnou soustrast. Vím, že to nepomůže, ale jsme s TEBOU!!!
Samozřejmě se budu dívat všude možně. Pokusím se.

22 bře. 2005, 10:20

Grázlové jsou a budou (už mi jednou ukradli i fajfku v hospodě na stole :evil: )
Budu chodit s otevřenýma očima... :wink:

22 bře. 2005, 10:50

Jsou chvíle kdy by mi šáría (nevím jestli jsem to napsal správně) vůbec nevadila. Držím palce aby se tabák našel

22 bře. 2005, 11:37

je sice nepravděpodobné, že by se tabáky dostali až do prahy, ale jestli někde uvidím nekolkovaný tak jdu do toho prodejce :x - držím ti palce ať se ti alespoň něco vrátí.

22 bře. 2005, 12:51

No teda není ti co závidět.
Sou to zmrdi. howgh

makat to nebude, žije to z našich daní a eště nám to otravuje život
auta by nám měli leštit, chodníky zametat.......

22 bře. 2005, 21:12

Tak tohle opravdu pořádně naštve. :x Jestli to podle provedení vypadá na nějaký pubertální smrady kteří tabákům nerozumí.Tak bych ti Todíku navrhl poohlédnout se po okolních trafikách co jsou na ulicích.Myslím si že je to pro ně snadné místo k prodeji. :shock:

22 bře. 2005, 21:18

Aby to ti blbečci nezahodily. Nebo si z toho budou z prdele balit cigára.

22 bře. 2005, 22:23

není taky vyloučeno, že ty parchanti budou hledat zájemce pomocí inzerce...

22 bře. 2005, 22:42

strilet to vsechno :(

22 bře. 2005, 23:26

Mortem pro hostes et proditores! Smrt nepratelum a zradcum!
Alebo aktualne Smrt nepratelum a zlodejum tabaku :!: :!: :!:

Sucitim s tebou. :evil:

24 bře. 2005, 02:13

Milan Zabloudil píše:je sice nepravděpodobné, že by se tabáky dostali až do prahy, ale jestli někde uvidím nekolkovaný tak jdu do toho prodejce :x - držím ti palce ať se ti alespoň něco vrátí.


A vezmi si sebou bouchačku! :lol:

24 bře. 2005, 02:14

POGO píše:Tak tohle opravdu pořádně naštve. :x Jestli to podle provedení vypadá na nějaký pubertální smrady kteří tabákům nerozumí.Tak bych ti Todíku navrhl poohlédnout se po okolních trafikách co jsou na ulicích.Myslím si že je to pro ně snadné místo k prodeji. :shock:


Již po Brně rozhazuji sítě a pátrám.... :wink:
Odeslat odpověď