Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

07 lis. 2008, 18:47

tifik píše:Three nuns ze staré jirzovky, musím říct, že chuť i hoření je o 100% lepší než u petersonského canadianu :shock:

To jsem rád. :ok: .Kdo hledá,najde :D

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

07 lis. 2008, 19:24

:arrow: BATRACHOS: no vždyť jich taky mám spoustu, od Jirzy nemám špatnou dýmku, ale všechny jsou z jeho starší produkce, až na jednu z té jeho levné rustikované řady a tu moc nekouřím. Jeho starý učňovský eplík je skvělej.
:arrow: jorgos: Vím o tom, že si musí dýmka s tabákem sednout, ale že to bude takovej rozdíl, to jsem nečekal. Dýmka je sice trochu zatuchlá neb jsem ji určitě rok nekouřil, ale jinak super. Jen musím překouřit IO, nic jiného jsem v ní nekouřil a myslím, že ho rád nahradím jepťulemi :ok:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

07 lis. 2008, 23:41

Dneska jsem měl už neodolatelnou chuť na dýmku, ač pln pracovně vytížen jsem zlanařil manželku na pivo u nás v hospě za rohem, pekelná společnost tam okupovala doupě, nedokázala mi ovšem vzít tu natěšenou chuť. K prvním pivkům zelený Condor - lahůdka a pak jsem je podpálil přes měsíc uleželou copajdosměsí (bxx,B4,coniston,choco flake a cd da vinci). Musím říct, že ta chuť je famósní. Ani jsem popravdě nečekal, že se ty chutě dokážou takhe smísit. V pondělí ho vezmu na ochutnání na prasklou, kdo by měl chuť, opravdu jsem překvapenej. Krásnej večer :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

08 lis. 2008, 00:06

Copatej píše: ... uleželou copajdosměsí (bxx,B4,coniston,choco flake a cd da vinci). Musím říct, že ta chuť je famósní....


já se snad toho léta pod pergolou nedočkám... a až se dočkám, tak si tam asi dám i postel a počítač a velikej popelník... ty mi dáváš... chraň tě pámbu to v pondělí zapomenout :evil:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

08 lis. 2008, 01:40

Irish flák na dobrú noc. Konečne som si mohol zapáliť doma, kedže naši odišli preč na dosť dlho na to, aby sa to vyvetralo... A teda nie je to zlé, v kľude za počítačom pri hudbe, pri čaji, mňam :smoke5:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

08 lis. 2008, 02:30

jsem v podvečer šel na brigádu (hodinu a půl jsem poslouchal nějakou ženskou od ČMSS a dostal za to 400 na ruku) tak jsem si pak zašel do hospody na koncet a pár pivínek - před koncertem klubovka Grangera (Lane Ltd.) pak super koncet kapely BOO a pak archivní Black Mallory z dýmky od pana Hušky.
no a ještě jsem si domluvil jednu slečnu na zítra na focení a na za měsíc že jedné slečně z UmPrum budu fotit absolventskou kolekci šatů.
holt vydařený večer. (akorát jsem pří preventivní prohlídce atlasu zjistil že svítí jenom jeden halogen ze čtyř a právě se mi roztekla lamička nad stolem)
a můj africký spolubydlič poslouchá operu!

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

08 lis. 2008, 03:25

Dnes Marlin Flake(podezřelá plechovka byl aje v ni Flske a ne RR) potom SG Sam's Flake z Kalabašky.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

08 lis. 2008, 06:35

Tak jsem trochu pozapomněl na svou zásadu nestřídat tabáky v jedné dýmce a zkouším Three nuns v Hodulovce na St.James. No, je to v pytli, budu muset oblíbenému jamesovi najít jinou fajfku :D , jepťule jí sedí subjektivně mnohem víc. A já už je málem odložil :oops: Three nuns prostě patří do velkého kotle, v malém petersoním canadianu se dusily, nehořely, prostě nikoli Three ale spíš Bad nuns :D

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

08 lis. 2008, 11:27

Dnes ráno ke kafi St.Bruno a při vaření oběda Briar Fox . Moc podařená V od C.and D. V chuti krásně propečená buchta . :D :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

08 lis. 2008, 13:25

Jack.Grave píše:Dnes Marlin Flake(podezřelá plechovka byl aje v ni Flske a ne RR)


nebyla až tak podezřelá, Marlin se opravdu vyskytuje v široké škále podob, už jsem viděl RR, trhaný flák, malé úhledné flejky a taky dlouhý 20 cm flake... gallery/image_page.php?album_id=5&image_id=588

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

08 lis. 2008, 13:30

tifik píše:Tak jsem trochu pozapomněl na svou zásadu nestřídat tabáky v jedné dýmce a zkouším Three nuns v Hodulovce na St.James. No, je to v pytli, budu muset oblíbenému jamesovi najít jinou fajfku :D , jepťule jí sedí subjektivně mnohem víc. A já už je málem odložil :oops: Three nuns prostě patří do velkého kotle, v malém petersoním canadianu se dusily, nehořely, prostě nikoli Three ale spíš Bad nuns :D

Když se daří,tak se daří. :smoke1: .Také jsem si udělal v dýmkách pořádek.Dnes po dobrém obědě CALEDONIAN No.10.S blížícími se v. svátky mám chut´na dánské cukroví.Tak nevím co budu kouřit o vánocích. :roll:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

08 lis. 2008, 15:10

Grousemoor už druhej kotlík, ale do třetího už to bude chtít něco dumavějšího. Teď sem v situaci, že stojím před "ledničkou" mám na něco chuť a nevím co si dát :-)

Tak sem učinil v etrafice alespoň drobnou objednávku McConnell Anniversary 160 Years a ještě Rattrays 7 Reserve Premium a ještě Bagpipers Dream - na kterýho se obzvláště těším a nakonec, neb je sobota, tak ještě W.O. Larsen Edition 2009 :smoke1: . Tak snad už mě to pomůže napříště v rozhodování :puffy:

A aby toho nebylo málo, tak sem ještě vytvořil drobný "začátečnický" set pro přítele právníka, který se tudle zmínil, že pokoukává po dýmce. Savineli Oscar Tiger, dusátko 12kč. filtry a Caledonian Highland. Ještě musím zajít do antikvariátu pro Ilju Erenburga a myslím, že to bude pěkný komplet. Čímž budu mít už dva "přetvořené" člověky na dýmání :-) a tak jsem asi vytvořil svuj první offtopic zde :smoke5: :smoke5: :smoke5:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

08 lis. 2008, 16:01

Dnes odpolední siesta v podobě kávy a Ennerdal Flake........ moc dobrá to pochoutka :smoke5:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

08 lis. 2008, 22:41

Ba, ba,

mýdlo je mýdlo! Ale ve čtvrtek jsem na mimořádné přípravce na prasklý silvestr měl nacpánu erinmorskou míšeninku do Stanwellova liverpoolu, a pořád nad tím dumám: je tam mýdlo, nebo není? Tentokrát se mi zdálo, že není :think:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

09 lis. 2008, 01:38

jsem si dal soutěžní MB Original Choice a pak zkušebně ještě Bellini Toscana a při hodinovém čekání na vlak ještě doutníček neznámé značky z trafiky. to byl nejlepší kuřácko-chuťový zážitek.




a pak jsem se ještě dostal někam kde již byl jistý zdejší člověk a všichni jsme dále kouřili
Téma uzamknuto