Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Odeslat odpověď

Cigarety Sobranie Black Russian

06 úno. 2005, 13:46

Hadam to nebude privelke ruhanie, hovorit tu o cigaretach. :wink:
Chem sa spytat, ci sa nedaju niekde v SK/CZ zohnat cigarety Sobranie Black Russian. Videl som ich sice na http://thetobacconist.co.uk/ alebo http://www.cheap-cigarettes-sale.com/ , ale rad by som ich radsej skusil, pred tym, ako ich objednal. Pripadne ma ich niekto u seba v zasobe na odkupenie jednej dvoch?

06 úno. 2005, 19:58

no v ba mam pochodene vacsinu tabakov ale taketo volaco len cez eshop.
Nejake speci cigi by sa teoreticky mohli vyskytovat v butikoch nejakych luxusnych hotelov ale hlavu by som na to nedal.
/inac osobne som celkom rad ze som sa cig zbavil,takze podla mna to ruhanie je :twisted: :wink: /
/alebo si kup cigovy tabak v tobolkach a sulaj.Je velky vyber a su oproti beznym cigam chutnejsie a kvalitnejsie./

Fajcenie /CIGARIET/ Vam moze sposobit impotenciu :!:

08 úno. 2005, 21:47

Cigára nebrat! Jsem taky rád, že jsem se jich zbavil :o

09 úno. 2005, 00:05

mlady muz + fajne oblecenie + dymka v ustach = zly dojem
mlady muz + fajne oblecenie + ciernozlata ciga v ruke = velmi dobry dojem

oki, oki, ja viem, chaba vyhovorka, planujem sa cig zbavit, ale zatim v mojom relativne hektickom zivote viac holdujem cigam ako dymke. shame on me.... :oops:

10 úno. 2005, 09:45

[tyhle ciga (jako všechny ostatní) se prej dají dovést z ruska neuvěřitelně lacino.

11 úno. 2005, 01:30

Odod dneska cigy nefajcim. Snad mi to vydrzi... :roll:


Ale i tak:
imagoo píše:... a propos, tyhle ciga (jako všechny ostatní) se prej dají dovést z ruska neuvěřitelně lacino.

Jako?

11 úno. 2005, 07:39

Taurendil píše:Odod dneska cigy nefajcim. Snad mi to vydrzi... :roll:


Ale i tak:
imagoo píše:... a propos, tyhle ciga (jako všechny ostatní) se prej dají dovést z ruska neuvěřitelně lacino.

Jako?

Kolega tam pravidelně jezdí na služebky a naplno využívá limity pro osobní spotřebu, ale to je Ti asi na nic, že.

11 úno. 2005, 07:49

Taurendil píše:Odod dneska cigy nefajcim. Snad mi to vydrzi... :roll:


Good luck, enjoy :puffy:

14 úno. 2005, 14:52

imagoo píše:tyhle ciga (jako všechny ostatní) se prej dají dovést z ruska neuvěřitelně lacino.

Ale tyto špinky dělá anglickej Gallaher! :lol:

14 úno. 2005, 15:15

pohodář píše:Ale tyto špinky dělá anglickej Gallaher! :lol:

To nepopírá, že se v Rusku nedají sehnat, alespoň kolega tvrdil, že je zná. Jen s tou cenou nevim:
http://www.restoran.ru/index.phtml?t=8& ... 5d51f69154

14 úno. 2005, 20:28

Nepoužiji výraz "mladý muž", ale spíše výraz "MUŽ" v příměru:
1) Muž a cigareta - dnes již u velké většiny veřejnosti, zvláště žen = špatný dojem.
2) Muž a dýmka - velmi dobrý dojem, zvláště u provoněného aroma, které se line za ním. Prohloubení "Image" a dojmu serióznosti, rozvážnosti, klidu, atd....

15 úno. 2005, 08:44

Todík píše:Nepoužiji výraz "mladý muž", ale spíše výraz "MUŽ" v příměru:
1) Muž a cigareta - dnes již u velké většiny veřejnosti, zvláště žen = špatný dojem.
2) Muž a dýmka - velmi dobrý dojem, zvláště u provoněného aroma, které se line za ním. Prohloubení "Image" a dojmu serióznosti, rozvážnosti, klidu, atd....


No nevim... pro drtivou většinu svého okolí, ať už okolí mně známé či neznámé se většinou dočkám reakce "Nějakej exot s fajfkou" případně něco o "pozérech a násilné image"...
Takže bych řekl že najmě u žen působí cigáro pořád ještě o dost líp :?

15 úno. 2005, 10:18

Btw. k tématu, ty cigarety mi teď ukazoval jeden kolega z areálu, dostal je jako dárek na ochutnání a jsou hnusný jako smrt :evil: Ten tabák je na úrovni Mars - pach divný a síla ukrutná. Má to hodnoty dehtu a nikotinu nad EU limity. Nedoporučuju.

15 úno. 2005, 10:32

bromden píše:
Todík píše:Nepoužiji výraz "mladý muž", ale spíše výraz "MUŽ" v příměru:
1) Muž a cigareta - dnes již u velké většiny veřejnosti, zvláště žen = špatný dojem.
2) Muž a dýmka - velmi dobrý dojem, zvláště u provoněného aroma, které se line za ním. Prohloubení "Image" a dojmu serióznosti, rozvážnosti, klidu, atd....


No nevim... pro drtivou většinu svého okolí, ať už okolí mně známé či neznámé se většinou dočkám reakce "Nějakej exot s fajfkou" případně něco o "pozérech a násilné image"...
Takže bych řekl že najmě u žen působí cigáro pořád ještě o dost líp :?


To je zajímavé, já i přes občasné "exotové" reakce mám spíš pozitivní zážitky. A to musím říct, že k tvé vizáži se dýmka hodí líp než k mojí.

15 úno. 2005, 13:20

Jana píše:Btw. k tématu, ty cigarety mi teď ukazoval jeden kolega z areálu, dostal je jako dárek na ochutnání a jsou hnusný jako smrt :evil: Ten tabák je na úrovni Mars - pach divný a síla ukrutná. Má to hodnoty dehtu a nikotinu nad EU limity. Nedoporučuju.


:) Nechce sa kolega niekolkych zbavit za protihodnotu? Vo stvrtok som v Prahe, mohli by sme teor. poriesit. ;)
Odeslat odpověď