TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce VI.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Šimi » 11 dub. 2006, 21:38

makovec píše:marlin flake

inac mensi OT.. zkratkama ste mi pripomneli jednu soucastku vizu metra, ktera se jmenuje hlavni odpojovac vysokonapetovych obvodu .. zkratku si odvodte sami .o)


Že by HODVN? :lol: :lol: :lol:

Dnes Sweet Killarney, chutnal zatím nejlíp, že by v dýmce konečně přerazil 3 piksle Sunset Breeze? Prostě byl dnes nějak lepší, ale připsal bych to hvězdné konstalaci.
Pak jsem dal modrý Caledonian - pohodka, prostě skoro jeptišky.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod dh » 11 dub. 2006, 21:52

Já si dopřávám dýmku tak třikrát týdně, což znamená, že už si celý den plánuju, co si večer nacpu, těším se a tak. Obyčejně pak v záchvatu okamžité nálady nacpu něco úplně jiného.

Tak jsem se dneska celý den těšil na Coniston, jenže když jsem sahal pro tabák, sáhl jsem raději po krabičce s přesypaným - doposud nekouřeným - Cellini Forte. V tápavých počátcích své dýmkařské kariéry jsem ho jednou vyzkoušel a po létech si dávám repete.

No, je to malinovka. Má to něco do sebe. Je v tom i tabák. Chemie taky nepřišla zkrátka, řekl bych. Vážně to není špatné - jen má člověk po dokouření pocit, že by to teď chtělo fajfku tabáku.
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod Karol » 12 dub. 2006, 00:41

dh píše:Je v tom i tabák.
:shock: :D :D :D
Uživatelský avatar
Karol
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 372
Věk: 49
Registrován: 05 srp. 2005, 01:26
Bydliště: Wellington, Novy Zeland

Příspěvekod jcp » 12 dub. 2006, 07:40

SG Louisiana Flake .. zajímavej tabák - první s Perique co jsem kouřil. Akorát mi ty fláky připadaj moc velký. Z tý tobolky jeden nejde vyndat ani omylem. Jsou tak velký že se rovně nevejdou ani do vyvětraný pixle od Marlina .. :( Docela by mě zajímalo jak je pan Gawith balí normálně.
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Nevill » 12 dub. 2006, 09:00

jcp píše:SG Louisiana Flake .. zajimavej tabak - prvni s Perique co jsem kouril. Akorat mi ty flaky pripadaj moc velky. Z ty tobolky jeden nejde vyndat ani omylem. Jsou tak velky ze se rovne nevejdou ani do vyvetrany pixle od Marlina .. :( Docela by me zajimalo jak je pan Gawith bali normalne.


Kdyz koupis v tobolce Sams Flake, tak jsou ty flaky taky vetsi nez je pixla. Do pixly jsou proste o neco kratsi, ale narovnat se tam tak nejak daji...

Btw. Louisianu jsem vcera kouril taky, nacpal jsem ty dva velke platky do velkeho kotle dymky od Bjarneho, byly z toho dve a pul hodinky pohodoveho koureni...a nejak skvele mi to posledni dobou hori - zapalil jsem na dve sirky a pak jsem jel az do konce a na dne mi zbyla jen trocha popela, ktery jsem vyklepnul...uzasne... :P
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod jcp » 12 dub. 2006, 09:50

Nevill píše:Kdyz koupis v tobolce Sams Flake, tak jsou ty flaky taky vetsi nez je pixla. Do pixly jsou proste o neco kratsi, ale narovnat se tam tak nejak daji...


tak na Samíka se zatím jen chystám - nestihne člověk všechno naráz - teď mě čeká jestě neotevřená pixlička BlackXX :smoke1:
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Nevill » 12 dub. 2006, 09:53

jcp píše:tak na Samika se zatim jen chystam - nestihne clovek vsechno naraz - ted me ceka jeste neotevrena pixlicka BlackXX :smoke1:


Samik je takovy prijemny tabacek co se da kourit kazdy den, zato BlackXX, ten si dam jen tak jednou za tyden nebo za dva... :smoke3:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod juice » 12 dub. 2006, 11:40

Nevill píše:.... byly z toho dve a pul hodinky pohodoveho koureni...a nejak skvele mi to posledni dobou hori - zapalil jsem na dve sirky a pak jsem jel az do konce a na dne mi zbyla jen trocha popela, ktery jsem vyklepnul...uzasne... :P


Tak to budeš jedním z favoritů KKČ (jestli pojedeš)... Soudím tak podle posledních výsledků z jedné soutěže http://www.spilberkpcbrno.cz/article.as ... nguageID=1

:wink:
Uživatelský avatar
juice
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 237
Věk: 58
Registrován: 26 zář. 2005, 13:05

Příspěvekod jcp » 12 dub. 2006, 12:05

juice píše:Tak to budeš jedním z favoritů KKČ (jestli pojedeš)... Soudím tak podle posledních výsledků z jedné soutěže
:wink:


.. nojo, ale kde jsou soutěžní 3 gramy tabáku a kde jsou 2 plátky lujzijány .. to by se ti do takový soutěžní billiardky normální velikosti vůbec nepodařilo nacpat 8)
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Darkstar » 12 dub. 2006, 15:08

Vcera jen kotlik Marlinu z klubovky. Sorry, ze jsem v pondeli nedorazil na sraz k Milosrdnym, ale drtil jsem windowsy :|
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod makovec » 12 dub. 2006, 17:57

dunhill my mixture 965

moje prvni vedome setkani s tou veci zvanou latakie...
Uživatelský avatar
makovec
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 395
Věk: 51
Registrován: 13 bře. 2006, 22:37
Bydliště: praha cerny most

Příspěvekod Alferi » 12 dub. 2006, 18:00

Včera jsem prubnul Talisman z vložkovky a jsem trochu na rozpacích. Nebylo to úplně špatné, nicméně od SG jsem čekal trochu víc, respektive něco jiného. Zkusím to ještě ze dřeva, mám dojem, že ta vložkovka má neustále nějakou divnou příchuť.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod viko » 12 dub. 2006, 19:55

Prave som nacrel do hlbin skreckovskych zasob a po dlhom case som vytiahol pre mna vcelku neznamy tabak. (Ani v recenziach som sa s nim moc nestretol). Je to Cubic - Creamy Nuts, vyrobca Petersen & Sorensen, 50g plechovka. Tym, ze je kockac, dobre sa nacpava a aj napriek tomu, ze uz je trochu suchsi, prijemny podmaz tych orechov je v nom citit.
Ak na tento tabak nahodou narazite, odporucam ho vyskusat aj zarytym nepriatelom aromatikov.
viko
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 202
Registrován: 02 lis. 2005, 17:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod juice » 12 dub. 2006, 20:29

Solent Mixture v práci (voní okolí) a teď Old Gowrie
Uživatelský avatar
juice
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 237
Věk: 58
Registrován: 26 zář. 2005, 13:05

Příspěvekod makovec » 12 dub. 2006, 20:41

jubileums
Uživatelský avatar
makovec
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 395
Věk: 51
Registrován: 13 bře. 2006, 22:37
Bydliště: praha cerny most

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 návštevníků