Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

01 říj. 2006, 21:22

včera jsem si dal takový dýmkařský odpočinek a dnes to byl dopoledne velký kotel Grouse Moore z Neerupky a večer velký kotel Louisiany z Bjarne...poslední dobou mám ty velké dýmky hodně rád... :puffy:

01 říj. 2006, 22:17

Dnes Sunset Breeze při procházce s ženou a dětmi. :P

01 říj. 2006, 22:52

odpoledne pracovní lorenzo se Sherlockem, večer dtto buldoček s Irish Whiskey ....
krátké a účinné

02 říj. 2006, 06:33

Včera večer Sam's Flake. Hlásič požáru mě neprozradil. :)

02 říj. 2006, 07:07

ve čtvrtek kotlík mb scottish blend, v pátek nejdřív totéž a pak ještě kotlík coistonu + 8 piv. a kupodivu jsem došel domů po svých :D
v sobotu na zabijačce coniston a včera trestuhodně nic.

02 říj. 2006, 21:40

Tak jsem dneska zakoupil Peterson_Sherlock Holmes výborný až do chvíle když jsem málem spadl ze židle a omdlel jeho silou,zatočila se mi hlava a udělalo se mdlo tak to jsem nečekal musím se na něj ještě připravovat lehčími tabáky :pipe2:

02 říj. 2006, 21:56

SpikeHARDcore píše:Tak jsem dneska zakoupil Peterson_Sherlock Holmes výborný až do chvíle když jsem málem spadl ze židle a omdlel jeho silou,zatočila se mi hlava a udělalo se mdlo tak to jsem nečekal musím se na něj ještě připravovat lehčími tabáky :pipe2:


hahaha, já bohužel "abstinuji"

02 říj. 2006, 22:32

DTw zalitý VAT69

03 říj. 2006, 06:55

včera lehce předpůlnoční kotlík balkan latakie a četba.

03 říj. 2006, 09:53

Tak včera na stretnutí u milosrdných kotlík výbornej Louisiany :P

03 říj. 2006, 10:15

včera večer Ennerdale kvůli babce a hned jak zapadla do ložnice tak MM965

03 říj. 2006, 11:25

SpikeHARDcore píše:Tak jsem dneska zakoupil Peterson_Sherlock Holmes výborný až do chvíle když jsem málem spadl ze židle a omdlel jeho silou,zatočila se mi hlava a udělalo se mdlo tak to jsem nečekal musím se na něj ještě připravovat lehčími tabáky :pipe2:


Hehe, neboj Spike, to si telo zvykne. Este dodnes mam v pamäti ako som zbledol a takmer odpadol z MB Scotish Blendu, to bolo nieco :smoke2: . Ale postupom casu som si zvykol aj na silnejsie tabaky a teraz uplna pohodka, Nooo, aj ked este na taky Black XX si netrufnem. Aby som nebol off topic, tak rano som ku kavicke bafal Irish Oak od Petersona a uz sa tesim na poobednajsi SG Balkan Flake.

03 říj. 2006, 14:55

Plantavá Danish Black Vanilla, na jednu zápalku .... čo poteší... :wink:

03 říj. 2006, 19:33

relax pri knihe s Balkan Flake :puffy:

03 říj. 2006, 21:32

Dnes kotlík Black Mallory,při procházení fóra po čtyřech dnech.Více dýmek nemám přes den šanci stihnout. :cry: Musím říci že to byla fuška,myslím tím prokousat se příspěvky. :lol:
Téma uzamknuto