fajky PETRA MATZHOLDA vo vyhodnych cenach!!

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

fajky PETRA MATZHOLDA vo vyhodnych cenach!!

Příspěvekod LUBO » 27 bře. 2006, 07:36

Vazeni priatelia,
videli Ste moju novu fajku od Petra Matzholda, je to skutocne velmi kvalitna fajka s vybornou kresbou , spracovanim, atd.
zodpoveda tejto fajke:
image_id: 1536
dnes som odfotil pre Vas este dalsie fajky, ktore by som pre Vas mohol zabezpecit. su rovnakej kvality spracovania a aj farebnosti spolu s kresbou, zial, na tych obrazkoch, ktore Vam tu ukazem, ta farebnost a ani kresba vobec nie je vidno, lebo to bolo fotene bez blesku pri umelom osvetleni v dost tmavej miestnosti, ale ako hovorim, ta kresba je vyborna a farba tiez, fajky spadaju do obdobia, ked Matzhold robil velmi poctivu pracu, zalozenu na presvedceni, ze kazda fajka musi mat vybornu kresbu a ze briar je natolko kvalitny na jeho fajkach, ze nepotrebuje farebne morenie, preto su to fajky v nadhernej prirodnej farbe, rokmi uz mierne tmavsej, su to nove nefajcene fajky, ktore maju mozno 6 alebo viac rokov, cize drevo poriadne po spracovani vyzrete. farebnost a kresba zodpoveda fajkam na Matzholdovej stranke:
http://www.matzhold-peter.at/gallery1.htm
na obrazkoch vidite ceny, ktore niektore platia, to su tri najlacnejsie fajky nalavo:
image_id: 1537
cize jedna je za 175 euro a dalsie dve za 239 Euro, ale este by som sa pokusil ich zrazit dole na 200 euro. su to mensie fajky, velmi krasne a vhodne pre milovnikov mensich az strednych fajok.
napravo su fajky za 319 euro,
image_id: 1539
ktore by som asi dokazal zrazit na nejakych 230 Euro a dalej su tam fajky za 399 Euro, ktore by som dokazal zrazit na nejakych 250 Euro:
image_id: 1538
image_id: 1540
image_id: 1541
tieto su tiez mensie az stredne velke.

lutujem, ze sa mi nepodarilo to odfotit mojim zastaralym digitakom tie fajky tak, ako skutocne vyzeraju, takze berte tie obrazky ako informaciu o tvare, kvalita tam vo farbe, kresbe a spracovani je velmi vysoka.
pokial by Ste mali zaujem o nejake tieto fajky, napiste, aby som vedel reagovat, kym tu moznost este mam, dnes sa Matzholdove fajky pohybuju uz v daleko inych cenach.
na tychto fajkach treba naustky z parakaucuku dostat do povodneho stavu osetrenim lestiacou pastou, lebo casom uz niektore dostali typicku parakaucukovu nazelenalu farbu a flaky, co by som sa pokusil urobit na tych fajkach sam, ak by ste mali zaujem. jednu fajku rezervujem pre Ivana, ale tomu to viem ukazat az cez vikend, takze viem povedat az v nedelu, ktora nebude k dispozicii.
k fajkam uz zial nie su krabicky, alebo vrecuska od Matzholda, ten predajca na dochodku ich vraj viac nema, ale by mi asi vedel dat krabicky od Vauenu, alebo inych firiem, ktore som u neho este videl.
tie obrazky su fakt nekvalitne, stve ma to, ze vam neviem sprostredkovat tu skutocnu kvalitu.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 27 bře. 2006, 09:19

Ahoj Lubo,

takovato nabidka se jich nemusi ( a asi nebude opakovat ) a byl by hrich ji nevyuzit.
Jestli bys mohl tedy prosim dostat tuto dymku na 230-250 Euro, zavazne si ji timto u Tebe objednavam a pozadal bych Te take o upravu zasedleho naustku.
O dodani, platbach apod se dohodneme pres SZ.
Dik za info
Vojta
image_id: 1543
Naposledy upravil Vojtěch Regazzo dne 27 bře. 2006, 09:55, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod LUBO » 27 bře. 2006, 09:25

ano, su to velmi kvalitne fajky a uz nedosiahnutelne ceny, tuto fajku zarezervujem pre teba a dalsi tyzden ju zoberiem, lebo teraz nemam na to peniaze a musim ich vybrat zo slovenskej banky. fajky su do zajtra vsetky pre mna odlozene s tym, ze sa zajtra vyjadrim, ci ich beriem, alebo len niektore z nich. tie ceny sa mi podari znizit hlboko, ak z nich zoberiem co najviac. ale myslim, ze sa mi to podari zabezpecit, v tej cene, co som pisal, lebo som argumentoval nutnostou osetrenia naustkov a dalej tym, ze uz nie su povodne balenia k dispozicii. takze skok o 150 euro nadol je naozaj dobra zlava, alebo skor uz zlavisko.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod LUBO » 27 bře. 2006, 15:57

tak ako, nikto viac nevyuzije tuto jedinecnu moznost?
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Simon » 27 bře. 2006, 17:51

LUBO píše:tak ako, nikto viac nevyuzije tuto jedinecnu moznost?


diky lubo, ale ja ne ... zadna mne do oka nepadla
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod POGO » 27 bře. 2006, 20:27

LUBO píše:tak ako, nikto viac nevyuzije tuto jedinecnu moznost?


Nabídka je to vskutku jedinečná.Jeden kousek se mi líbí.Ale prohloubit svou nesolventnost si nemůžu dovolit.Dát půlku platu za dýmku nemohu.Díku Lubo :(
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod Krhút » 27 bře. 2006, 20:52

LUBO píše:tak ako, nikto viac nevyuzije tuto jedinecnu moznost?

Jsou pěkné , ale bohužel na mě trochu vysoko :cry:
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Příspěvekod Fénix » 27 bře. 2006, 23:45

image_id: 1541

Ta třetí je pěkná... ale také se na to zrovna necítím.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 28 bře. 2006, 00:50

Fénix píše:http://www.dymka.net/bb/album_pic.php?pic_id=1541

Ta třetí je pěkná... ale také se na to zrovna necítím.


mi se hodne libi ta prostredni :puffy:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod LUBO » 28 bře. 2006, 06:52

tak tato fajka je rezervovana pre Vojtecha Regazza.
image_id: 1547
cenu som z 399 euro stlacil u toho predajcu na dochodku na 239 Euro.
dalsie fajky su este k dispozicii, vela ma este krajsiu a jemnejsiu kresbu,ceny na nich viem stlacit u tych co stoja 399 euro na 239 euro, u tych co stoja 319 euro na 219 euro dalej su tam dve za 239 euro, ktore sa zial daju minimalne stlacit na 215 euro a jedna za 170 zostava. ovsem aj tie su velmi kvalitne a jedna fajka s cerveno-ciernym naustkom nema parakaucuk ale cumberland material.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 28 bře. 2006, 06:56

LUBO píše:tak tato fajka je rezervovana pre Vojtecha Regazza.
image_id: 1547
cenu som z 399 euro stlacil u toho predajcu na dochodku na 239 Euro.
dalsie fajky su este k dispozicii, vela ma este krajsiu a jemnejsiu kresbu,ceny na nich viem stlacit u tych co stoja 399 euro na 239 euro, u tych co stoja 319 euro na 219 euro dalej su tam dve za 239 euro, ktore sa zial daju minimalne stlacit na 215 euro a jedna za 170 zostava. ovsem aj tie su velmi kvalitne a jedna fajka s cerveno-ciernym naustkom nema parakaucuk ale cumberland material.


Lubo, podivej se prosim vyse. Zamloval jsem si u Tebe jinou dymku, nez jsi sem ted umistil
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod LUBO » 28 bře. 2006, 07:00

ale to je ona, v tom tvare je tam jedina, len som ju nanovo nafotil na dennom svetle, aj ked uz bolo podvecer, preto stale este posobi tak tmavo. je to ta v strede, ktore boli v cenach 399 euro image_id: 1538
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 28 bře. 2006, 07:04

LUBO píše:ale to je ona, v tom tvare je tam jedina, len som ju nanovo nafotil na dennom svetle, aj ked uz bolo podvecer, preto stale este posobi tak tmavo. je to tretia zhora zo styroch napravo, ktore boli v cenach 399 euro.


No ja tedy nevim, ale tato, kterou jsem si vybral, ma krcek a prechod do naustku hranaty
image_id: 1543
Ta Tebou zde nyni uvedena je kulata.
image_id: 1547

Je tedy k dispozici ta hranatejsi ?
Dekuji za info
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod bigdragon » 28 bře. 2006, 07:07

myslím, že tu hranatost dělá světlo a úhel fotky
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 28 bře. 2006, 07:11

No Lubo to vi asi nejlepe, kdyz je videl osobne. Jestli se tedy oba bavime o te prostredni z teto rady, tak pak je vse OK.
image_id: 1538
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků