Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Odeslat odpověď

01 zář. 2004, 10:44

Simon píše:s tim citenim a necitenim to bylo mysleno trochu jinak, ...jako s tim plumcakem, citim ze tam neco takovyho je, ale v zivote bych to nenazval latakii, maximalne nepovedenym pokusem chlapcu od macbarena o latakii :)

a stejne tak nesrovnatelny, jiny hriste, jina liga, jinej sport, jsou perique v irish oaku a de luxe navy rolls a perique v premier cru

...a to je premier cru zatim jedinej danskej tabak co mne opravdu chutnal a to jen proto, ze je to jedinej danskej tabak co znam, kterej nema nechutne preslazenou virginii, ... pro me je to dansko-nedanska V a Oriental ....a perique pouze na obalu :)


To není nepovedený pokus nebo jiná liga, jen jiná dávka. Prostě homeopatický perique/latakie :)
Od toho jsou to "kořenící tabáky", kdyby ti někdo strkal čistý perique, tak by ti asi nechutnal. Je to jen otázka dávky.

01 zář. 2004, 10:51

Simon píše:
piter píše:to Fenix: nejsi sam kdo nemuze Navy Rolls ani citit :lol:


pro me ja ta vune uplne nejvic 8) ....ale opravdu nadherne voni i Banker's, ten bych klidne soupnul na druhy misto


Bankers opravdu voni nadherne, v tom sme zajedno :wink:

01 zář. 2004, 10:54

Fénix píše:To není nepovedený pokus nebo jiná liga, jen jiná dávka. Prostě homeopatický perique/latakie :)
Od toho jsou to "kořenící tabáky", kdyby ti někdo strkal čistý perique, tak by ti asi nechutnal. Je to jen otázka dávky.


Presne tak...

01 zář. 2004, 11:15

Fénix píše:To není nepovedený pokus nebo jiná liga, jen jiná dávka. Prostě homeopatický perique/latakie :)
Od toho jsou to "kořenící tabáky", kdyby ti někdo strkal čistý perique, tak by ti asi nechutnal. Je to jen otázka dávky.


Souhlas. Tabák nemusí být narvanej latakií, či periquem a smrdět až z šuplíku. Lepší jsou tabáky, kde latakie jenom doplňuje chuť tabáku. Právě v tomhle je nepřekonatelnej Kong. A třeba Plumcake se rozhodně netváří jako latakie, vždyť ani není napsaná ve složení. To je prostě aromatik (a zatraceně dobrej :twisted: ). Záleží jak moc má kdo rád toho "koření" :) .

01 zář. 2004, 11:47

Fénix píše:
Simon píše:s tim citenim a necitenim to bylo mysleno trochu jinak, ...jako s tim plumcakem, citim ze tam neco takovyho je, ale v zivote bych to nenazval latakii, maximalne nepovedenym pokusem chlapcu od macbarena o latakii :)

a stejne tak nesrovnatelny, jiny hriste, jina liga, jinej sport, jsou perique v irish oaku a de luxe navy rolls a perique v premier cru

...a to je premier cru zatim jedinej danskej tabak co mne opravdu chutnal a to jen proto, ze je to jedinej danskej tabak co znam, kterej nema nechutne preslazenou virginii, ... pro me je to dansko-nedanska V a Oriental ....a perique pouze na obalu :)


To není nepovedený pokus nebo jiná liga, jen jiná dávka. Prostě homeopatický perique/latakie :)
Od toho jsou to "kořenící tabáky", kdyby ti někdo strkal čistý perique, tak by ti asi nechutnal. Je to jen otázka dávky.


ne, to neni davkou, ten tabak je proste jinej, stejne jako maji danove svou V tak maji i svuj perique, V se jeste drzi perique je uplne v prdeli a latakia je tak nekde mezi, ze nekdy chutna a nekdy ne

01 zář. 2004, 11:48

Twineryy píše:
Fénix píše:To není nepovedený pokus nebo jiná liga, jen jiná dávka. Prostě homeopatický perique/latakie :)
Od toho jsou to "kořenící tabáky", kdyby ti někdo strkal čistý perique, tak by ti asi nechutnal. Je to jen otázka dávky.


Souhlas. Tabák nemusí být narvanej latakií, či periquem a smrdět až z šuplíku. Lepší jsou tabáky, kde latakie jenom doplňuje chuť tabáku. Právě v tomhle je nepřekonatelnej Kong. A třeba Plumcake se rozhodně netváří jako latakie, vždyť ani není napsaná ve složení. To je prostě aromatik (a zatraceně dobrej :twisted: ). Záleží jak moc má kdo rád toho "koření" :) .


no tys mel vzdycky divny chute:))))))))))))

01 zář. 2004, 12:06

Twineryy píše:[Souhlas. Tabák nemusí být narvanej latakií, či periquem a smrdět až z šuplíku. Lepší jsou tabáky, kde latakie jenom doplňuje chuť tabáku. Právě v tomhle je nepřekonatelnej Kong. A třeba Plumcake se rozhodně netváří jako latakie, vždyť ani není napsaná ve složení. To je prostě aromatik (a zatraceně dobrej :twisted: ). Záleží jak moc má kdo rád toho "koření" :) .


No jo, ale v plumcaku latakie je, ale tak do 1%. Na obale psana neni, protoze je opravdu jen korenici tabak. juknete se na http://www.mac-baren.com/sw262.asp tam ji v overview mate. A prave me tohle vyhovuje, kdyz podepre nosnou chut a vuni a pritom celou smes neprerve. A souhlasim, je to mooc dobry aromatik. :twisted:

01 zář. 2004, 12:09

Graveir píše:
Twineryy píše:[Souhlas. Tabák nemusí být narvanej latakií, či periquem a smrdět až z šuplíku. Lepší jsou tabáky, kde latakie jenom doplňuje chuť tabáku. Právě v tomhle je nepřekonatelnej Kong. A třeba Plumcake se rozhodně netváří jako latakie, vždyť ani není napsaná ve složení. To je prostě aromatik (a zatraceně dobrej :twisted: ). Záleží jak moc má kdo rád toho "koření" :) .


No jo, ale v plumcaku latakie je, ale tak do 1%. Na obale psana neni, protoze je opravdu jen korenici tabak. juknete se na http://www.mac-baren.com/sw262.asp tam ji v overview mate. A prave me tohle vyhovuje, kdyz podepre nosnou chut a vuni a pritom celou smes neprerve. A souhlasim, je to mooc dobry aromatik. :twisted:


Sem velmi pozitivne naladen z Vanilly takze MB dam jeste sanci a Plumcake zkusim, to sem zvedav na tu "latakii" :-) A take jeste zkusim Navy Mixture. Uvidime, jak budu na MB nalazen potom :lol: :lol:

01 zář. 2004, 12:16

V Plumcake je latakie určitě, ale opravdu jen velmi málo. To je také důvod, proč jsem ho byl schopný skouřit skoro půl hlavičky než jsem ho s nebezpečným pocitem v žaludku radši vysypal :wink:

plumcake

01 zář. 2004, 13:08

Jenom pro přesnost: svého času jsem se na tu latakii v plumcaku ptal na mac-barenovském fóru a sám veliký Per Greg Jenssen tehdy odpověděl, že jí tam jsou procenta - pozor!!! - dvě (takže ne jenom jedno, jak se nám někteří snaží namluvit :lol: :lol: )
Je to samosebou prašť jako uhoď, ale po zapálení je tam stejně úplně jasná. Divím se ostříleným recenzentům na d.a.f.t., že pořád píšou jenom o "jakémsi kořeněném podtónu"...
To fénix: škoda, žes to v půce vzdal, pak to právě začne bejt sladší.

Re: plumcake

01 zář. 2004, 13:10

Qido píše:Jenom pro přesnost: svého času jsem se na tu latakii v plumcaku ptal na mac-barenovském fóru a sám veliký Per Greg Jenssen tehdy odpověděl, že jí tam jsou procenta - pozor!!! - dvě (takže ne jenom jedno, jak se nám někteří snaží namluvit :lol: :lol: )
Je to samosebou prašť jako uhoď, ale po zapálení je tam stejně úplně jasná. Divím se ostříleným recenzentům na d.a.f.t., že pořád píšou jenom o "jakémsi kořeněném podtónu"...
To fénix: škoda, žes to v půce vzdal, pak to právě začne bejt sladší.


Sorry, to byl muj zcela neprofesionalni odhad :oops: :P

Re: plumcake

01 zář. 2004, 13:17

Graveir píše: Sorry, to byl muj zcela neprofesionalni odhad :oops: :P


V tom případě klobouk dolů, sekl ses jenom o procento!! :P

Re: plumcake

01 zář. 2004, 14:28

Qido píše:To fénix: škoda, žes to v půce vzdal, pak to právě začne bejt sladší.

To by mi asi nepomohlo, mě na latakii nevadí ani tak uzenost, jako spíš ta mrtvolná sladkost (ne že bych někdy lízal mrtvolu :twisted: prostě mi to tak připadá)
hehe třeba vám podobnými přirovnáními ještě latakii znechutím :P

Re: plumcake

01 zář. 2004, 14:30

Fénix píše:hehe třeba vám podobnými přirovnáními ještě latakii znechutím :P


Neboj, neznechutis :-)

Re: plumcake

01 zář. 2004, 14:41

Fénix píše:
Qido píše:To fénix: škoda, žes to v půce vzdal, pak to právě začne bejt sladší.

To by mi asi nepomohlo, mě na latakii nevadí ani tak uzenost, jako spíš ta mrtvolná sladkost (ne že bych někdy lízal mrtvolu :twisted: prostě mi to tak připadá)
hehe třeba vám podobnými přirovnáními ještě latakii znechutím :P



mrtvolna sladkost, hehe to je dobre :lol: :lol: :P

A dokonce i tusim co tim myslis :lol: :lol:

A neznechutis :lol: 8) :wink:
Odeslat odpověď