Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Odeslat odpověď

Bolest hlavy

14 lis. 2005, 01:48

Zdravim, povodne som s tym nechcel otravovat ale problem ktory popisem som si potvrdil minuly weekend a chcel som sa len opytat ci ma niekto podobne skusenosti. Vzdy ked fajcim Mac Baren Navy Flake (http://www.thetobaccoshop.com/tinned/pics/6056.JPG) na druhy den ma neuveritelne boli hlava :cry:. Nestalo sa mi to pri ziadnom inom tabaku (fajkujem uz roky) a dost ma to prekvapuje.

Povodne som si myslel ze to bude dane situaciou, zlym alkoholom konzumovanym v dany vecer (pripadne mnozstvom :lol:) a podobne ale zopar krat som si to (bolestivo) otestoval na "cisto". Dokonca som skusil aj filter a nic nepomaha. Navy Flake mi inak velmi chuti, hori dobre, okoliu vonia...

Mate podobne skusenosti?

/k

14 lis. 2005, 07:30

Já mám podobné zlé zkušenosti s Errinmore Flake. Po něm sem měl 2 dny problém s tlakem a spaním.

14 lis. 2005, 07:45

Me akorat napadla ustepacna poznamka na adresu Mac Barenu. Nejak "fundovaneji" bohuzel nejsem schopen odpovedet.

14 lis. 2005, 09:54

Já mám problémy s bolestí hlavy dost často, ale vztah k jakémukoli tabáku (snad kromě latakie :lol: ) jsem nepozoroval.

14 lis. 2005, 11:51

Na mně takhle působí Dunhilly, a to hlavně Elizabethan, a (v menší míře) DLNR... Jednoduchý způsob, jak se s tím vypořádat, je opatrné kouření... U žádného jiného tabáku jsem tyhle příznaky nepozoroval....

14 lis. 2005, 12:30

No něco takového jsem párkrát cítil při kouření University Flake, i když to byla spíš žaludeční nevolnost...prostě jsou tabáky, které člověku moc nesednou, je to stejné jako třeba s jídlem nebo pitím... :smoke3:

14 lis. 2005, 12:32

Tak tabáky mohou mít PŘI a těsně po kouření všelijaké účinky, tohle téma je zajímavé tím, že jde o jev pozorovaný až druhý den.

14 lis. 2005, 12:58

Já bohužel nevím ani jaké to je mít bolení hlavy, :( takže se nemohu vyjádřit k tématu, ledaže byste mě museli křápnout do bembeřice, ale to zase nemá souvislost s kouřením tabáku :D

14 lis. 2005, 13:01

Musím říct, že sem letos zaznamenal taky účinky, projevující se ne hned, ale až další dny po dýmání.

Velmi hladov sem dojel ke kámošovi na vesnici, kde sem si jen zobnul kysanýho zelí a dal si pivo, takže žaludek prázdnej a do toho UF kotlík a potom ještě Sherlocka kotlík. K tomu víno, ale bohužel i 2 panáky slivky. Nic mi nebylo až druhej den odpoledne mě po každým najezení bylo trochu šoufl, dýmal sem dál, pak se pila bečka. Další dva dny už mi bylo dost blbě - žaludek asi rozhozenej,, sračka, zpravila to slepičí polívka a pauza v dýmání, ale trvalo to ještě tak dva dny.

Black XX - jak je člověk na lačno - nekouřit, dal sem ho, všechno OK, až druhej den rozhozenej žaludek, sračka a podobně. Vždycky se to u mě projeví až druhej den, asi překyselením žaludku a jaxe to pak dostane do střev......

....poučil sem se...

14 lis. 2005, 13:14

já někde četl, že všude kolem nás je prakticky nekonečné množství alergenů, přicházejících v úvahu pro vznik potíží z přecitlivělosti. Uvedu příhodu, která s problémem okrajově souvisí. Seděli jsme s kamarády a jeden, který šňupal léta tabák, nabídl pořádný kopec druhému. Ten pořádně nasál do nosu a svalil se. Záchranka atd a pak zjistili, že dotyčný trpí těžkou alergií na mentol, ve šňupáku obsažený. Vůbec o své alergi nevěděl.
Blbá rada, ale když prokazatelně zjistím, že mně něco vadí, tak bych to prostě měl vynechat.

14 lis. 2005, 14:00

.... Což v tomhle konkrétním případě znamená: Ruce pryč od MB Navy Flake :twisted:

14 lis. 2005, 15:25

Alfik píše:.... Což v tomhle konkrétním případě znamená: Ruce pryč od MB Navy Flake :twisted:


Tak nějak sem to vyřešil s Errinmorem :wink:

14 lis. 2005, 15:53

Já zase začal myslet i na pravidelný jídlo :lol:

14 lis. 2005, 20:22

Alfik píše:.... Coz v tomhle konkretnim pripade znamena: Ruce pryc od MB Navy Flake :twisted:


Vdaka za odpovede. Navy Flake je jediny tabak v zbierke ktory mi chuti a zaroven je tolerovany nefajciarskou spolocnostou. Len velmi nerad sa ho vzdam, ale mam pocit ze to bude nevyhnutne. Vyskusam nabuduce z mensej fajky, opatrnejsie a pomalsie.

/k

14 lis. 2005, 22:12

zalezi na cloveku a tabaku...jak co mi sedne. treba nc je fajn, london taky ale hlava z nich bolet muze...obecne silnejsi s vice nikotinem to delaj nebo umele sracky ala planta.
Odeslat odpověď