Bolest hlavy

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Bolest hlavy

Příspěvekod Karol » 14 lis. 2005, 01:48

Zdravim, povodne som s tym nechcel otravovat ale problem ktory popisem som si potvrdil minuly weekend a chcel som sa len opytat ci ma niekto podobne skusenosti. Vzdy ked fajcim Mac Baren Navy Flake (http://www.thetobaccoshop.com/tinned/pics/6056.JPG) na druhy den ma neuveritelne boli hlava :cry:. Nestalo sa mi to pri ziadnom inom tabaku (fajkujem uz roky) a dost ma to prekvapuje.

Povodne som si myslel ze to bude dane situaciou, zlym alkoholom konzumovanym v dany vecer (pripadne mnozstvom :lol:) a podobne ale zopar krat som si to (bolestivo) otestoval na "cisto". Dokonca som skusil aj filter a nic nepomaha. Navy Flake mi inak velmi chuti, hori dobre, okoliu vonia...

Mate podobne skusenosti?

/k
Uživatelský avatar
Karol
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 372
Věk: 49
Registrován: 05 srp. 2005, 01:26
Bydliště: Wellington, Novy Zeland

Příspěvekod Šimi » 14 lis. 2005, 07:30

Já mám podobné zlé zkušenosti s Errinmore Flake. Po něm sem měl 2 dny problém s tlakem a spaním.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod tuton » 14 lis. 2005, 07:45

Me akorat napadla ustepacna poznamka na adresu Mac Barenu. Nejak "fundovaneji" bohuzel nejsem schopen odpovedet.
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 49
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Fénix » 14 lis. 2005, 09:54

Já mám problémy s bolestí hlavy dost často, ale vztah k jakémukoli tabáku (snad kromě latakie :lol: ) jsem nepozoroval.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Alfik » 14 lis. 2005, 11:51

Na mně takhle působí Dunhilly, a to hlavně Elizabethan, a (v menší míře) DLNR... Jednoduchý způsob, jak se s tím vypořádat, je opatrné kouření... U žádného jiného tabáku jsem tyhle příznaky nepozoroval....
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nevill » 14 lis. 2005, 12:30

No něco takového jsem párkrát cítil při kouření University Flake, i když to byla spíš žaludeční nevolnost...prostě jsou tabáky, které člověku moc nesednou, je to stejné jako třeba s jídlem nebo pitím... :smoke3:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Fénix » 14 lis. 2005, 12:32

Tak tabáky mohou mít PŘI a těsně po kouření všelijaké účinky, tohle téma je zajímavé tím, že jde o jev pozorovaný až druhý den.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Renno » 14 lis. 2005, 12:58

Já bohužel nevím ani jaké to je mít bolení hlavy, :( takže se nemohu vyjádřit k tématu, ledaže byste mě museli křápnout do bembeřice, ale to zase nemá souvislost s kouřením tabáku :D
Uživatelský avatar
Renno
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 797
Věk: 56
Registrován: 31 srp. 2004, 09:45
Bydliště: Krkonose -Trutnov

Příspěvekod Honzk » 14 lis. 2005, 13:01

Musím říct, že sem letos zaznamenal taky účinky, projevující se ne hned, ale až další dny po dýmání.

Velmi hladov sem dojel ke kámošovi na vesnici, kde sem si jen zobnul kysanýho zelí a dal si pivo, takže žaludek prázdnej a do toho UF kotlík a potom ještě Sherlocka kotlík. K tomu víno, ale bohužel i 2 panáky slivky. Nic mi nebylo až druhej den odpoledne mě po každým najezení bylo trochu šoufl, dýmal sem dál, pak se pila bečka. Další dva dny už mi bylo dost blbě - žaludek asi rozhozenej,, sračka, zpravila to slepičí polívka a pauza v dýmání, ale trvalo to ještě tak dva dny.

Black XX - jak je člověk na lačno - nekouřit, dal sem ho, všechno OK, až druhej den rozhozenej žaludek, sračka a podobně. Vždycky se to u mě projeví až druhej den, asi překyselením žaludku a jaxe to pak dostane do střev......

....poučil sem se...
Uživatelský avatar
Honzk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 777
Věk: 49
Registrován: 11 dub. 2005, 12:33
Bydliště: Brno

Příspěvekod Mack » 14 lis. 2005, 13:14

já někde četl, že všude kolem nás je prakticky nekonečné množství alergenů, přicházejících v úvahu pro vznik potíží z přecitlivělosti. Uvedu příhodu, která s problémem okrajově souvisí. Seděli jsme s kamarády a jeden, který šňupal léta tabák, nabídl pořádný kopec druhému. Ten pořádně nasál do nosu a svalil se. Záchranka atd a pak zjistili, že dotyčný trpí těžkou alergií na mentol, ve šňupáku obsažený. Vůbec o své alergi nevěděl.
Blbá rada, ale když prokazatelně zjistím, že mně něco vadí, tak bych to prostě měl vynechat.
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Příspěvekod Alfik » 14 lis. 2005, 14:00

.... Což v tomhle konkrétním případě znamená: Ruce pryč od MB Navy Flake :twisted:
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Šimi » 14 lis. 2005, 15:25

Alfik píše:.... Což v tomhle konkrétním případě znamená: Ruce pryč od MB Navy Flake :twisted:


Tak nějak sem to vyřešil s Errinmorem :wink:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Honzk » 14 lis. 2005, 15:53

Já zase začal myslet i na pravidelný jídlo :lol:
Uživatelský avatar
Honzk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 777
Věk: 49
Registrován: 11 dub. 2005, 12:33
Bydliště: Brno

Příspěvekod Karol » 14 lis. 2005, 20:22

Alfik píše:.... Coz v tomhle konkretnim pripade znamena: Ruce pryc od MB Navy Flake :twisted:


Vdaka za odpovede. Navy Flake je jediny tabak v zbierke ktory mi chuti a zaroven je tolerovany nefajciarskou spolocnostou. Len velmi nerad sa ho vzdam, ale mam pocit ze to bude nevyhnutne. Vyskusam nabuduce z mensej fajky, opatrnejsie a pomalsie.

/k
Uživatelský avatar
Karol
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 372
Věk: 49
Registrován: 05 srp. 2005, 01:26
Bydliště: Wellington, Novy Zeland

Příspěvekod Graveir » 14 lis. 2005, 22:12

zalezi na cloveku a tabaku...jak co mi sedne. treba nc je fajn, london taky ale hlava z nich bolet muze...obecne silnejsi s vice nikotinem to delaj nebo umele sracky ala planta.
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků