Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce V.

11 lis. 2005, 17:33

Co dobreho dnes mate v dymce + zazitky okolo - jiz po pate ! Cili takove male jubileum :D

Tak hura do toho :smoke:


Ja dneska klasika Fisherman / latakie :)
Naposledy upravil piter dne 10 dub. 2006, 11:17, celkově upraveno 1

11 lis. 2005, 17:37

bohužel už týden jsem nic neměl, holt začala zima a doma můžu jen vyjimečně :(

11 lis. 2005, 18:13

Dnes som skusil otvorit Gravina.
Chuť vcelkom super, veď posúďte sami:
Los escogidos tabacos de Gravina Extra Cavendish Selection sometidos a un original proceso artesanal de sucesivas fermentaciones y reposo, funden y combinan sus sabores, dando como resultado el agradable aroma y característico sabor deesta picadura para pipa.
Dobrý nie?

11 lis. 2005, 19:20

harel píše:Dnes som skusil otvorit Gravina.
Chuť vcelkom super, veď posúďte sami:
Los escogidos tabacos de Gravina Extra Cavendish Selection sometidos a un original proceso artesanal de sucesivas fermentaciones y reposo, funden y combinan sus sabores, dando como resultado el agradable aroma y característico sabor deesta picadura para pipa.
Dobrý nie?


:shock: Vůbec nevím kdo je dobrý:shock:

11 lis. 2005, 19:24

Labat píše:
harel píše:Dnes som skusil otvorit Gravina.
Chuť vcelkom super, veď posúďte sami:
Los escogidos tabacos de Gravina Extra Cavendish Selection sometidos a un original proceso artesanal de sucesivas fermentaciones y reposo, funden y combinan sus sabores, dando como resultado el agradable aroma y característico sabor deesta picadura para pipa.
Dobrý nie?


:shock: Vůbec nevím kdo je dobrý:shock:

Asi co? nie? :shock:

11 lis. 2005, 19:25

harel píše:
Labat píše:
harel píše:Dnes som skusil otvorit Gravina.
Chuť vcelkom super, veď posúďte sami:
Los escogidos tabacos de Gravina Extra Cavendish Selection sometidos a un original proceso artesanal de sucesivas fermentaciones y reposo, funden y combinan sus sabores, dando como resultado el agradable aroma y característico sabor deesta picadura para pipa.
Dobrý nie?


:shock: Vůbec nevím kdo je dobrý:shock:

Asi co? nie? :shock:

Bolo to cele myslene trosku odlahcene, ale tu to asi nefunguje takze "forget it" :lol:

11 lis. 2005, 19:46

Odemě to byl taky pokus o vtip, asi blbej :oops:

11 lis. 2005, 19:53

Já měl takhle při pátku na poště, podobně jako Milan, balíček plný radosti ze Švýcarska ( image_id: 1061 ), takže mně čeká asi docela příjemný víkend :wink:

11 lis. 2005, 20:44

Alfik píše:Já měl takhle při pátku na poště, podobně jako Milan, balíček plný radosti ze Švýcarska

jak Ti to pro (nepro) clili? Tuhle byla řeč o dovozu Three Nuns ze Švýcar, nějak to utichlo. Jak to provádíš?

11 lis. 2005, 23:51

Dnas Dark Twist Roll Cake. Cpal sem to Frankem, ale asi blbě. Pořád to zdechalo. Ale pochutnal sem si moc.

12 lis. 2005, 00:42

Dnes jsem měl odpoledne Samíka a večer potom Hal a na závěr Louisiana Flake... :puffy:

12 lis. 2005, 08:18

harel píše:Dnes som skusil otvorit Gravina.
Chuť vcelkom super, veď posúďte sami:
Los escogidos tabacos de Gravina Extra Cavendish Selection sometidos a un original proceso artesanal de sucesivas fermentaciones y reposo, funden y combinan sus sabores, dando como resultado el agradable aroma y característico sabor deesta picadura para pipa.
Dobrý nie?

Tak to je pro mě španělská vesnice :shock:

12 lis. 2005, 09:48

mirek píše:Tak to je pro mě španělská vesnice :shock:


Pro mě zase španělská bota... nebo možná kubánské kleště :lol:

12 lis. 2005, 11:20

Tak jsem využil chvilky kdy není velitelka doma a zapálil si v obýváku :oops: Skandinavik mixture tentokrát bez filtru a v Gruši a nebyla to taková pohoda jako poprvé, ale co chcete po týdnu klidu je huba zpovykaná :roll:

12 lis. 2005, 13:08

Opět(podruhé)jsem nacpal Coniston,poprvé mi moc chutnal a připomínal mi Bulldoga a dál jsem uvažoval odkud ještě tu vůni znám,připomělo mi to některé druhy indických vonných tyčinek,jsem zvědav co mi to připomene při dalším nacpání.Jinak jsem moc spokojený i když bez filtru bych ho asi nedal :puffy:
Téma uzamknuto