Thomas Radford Sunday´s Fantasy

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Thomas Radford Sunday´s Fantasy

Příspěvekod country » 17 zář. 2005, 13:58

Zajímal by mě, kamarádi, váš názor na Sunday´s Fantasy od f. Thomas Radford. Levný aromatický tabák, prodávaný u nás už léta v plechu, směs black cavendishe, možná burley a ještě nějakých fermentovaných květových lupínků či čeho...
Dík za názor všech, kdo ho znají.

Nevěděl jsem, kde toto téma nadhodit, načnul jsem to teda v novém threadu, i když vím, že recence na tabáky jsou na netu i jinde. Ale i v případech, když něco ochutnávám nového (což není ale teď případ Sunday´s Fantasy, to byl jeden z mých prvních tabáků), bych vždy rád věděl, jestli jsou moje pocity podobné jako vaše, těch tady, kdož už se vyznáte, nebo jestli jsem třeba vedle. A to se může hodit i jiným, říkám si... :oops: A na vaše doporučení rád dávám a za dobu, co sem chodím, je ze mě najednou pěknej mlsoun...
Naposledy upravil country dne 17 zář. 2005, 14:29, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
country
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 735
Věk: 57
Registrován: 16 kvě. 2005, 19:53
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvekod Alferi » 17 zář. 2005, 14:29

Tenhle tabák jsem nezkoušel, jenom jsem k němu od kohosi přičichl. Vůně nebyla špatná, ale jak pozoruji, reakce budou asi dost rozporuplné. Viz recenze na Tobaccoreviews: http://www.tobaccoreviews.com/blend_det ... =S&TID=943
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod country » 17 zář. 2005, 14:36

Alferi píše:Tenhle tabák jsem nezkoušel, jenom jsem k němu od kohosi přičichl. Vůně nebyla špatná, ale jak pozoruji, reakce budou asi dost rozporuplné. Viz recenze na Tobaccoreviews: http://www.tobaccoreviews.com/blend_det ... =S&TID=943


Hm, některým to chutná, aspoň trochu, jiným nemnoho, a jestli tomu rozumím dobře, jeden z této poroty to dokonce hodnotí jako blbej vtip a říká, že jeho první ochutnávka byla zároveň tou poslední... :roll:

:lol: :lol:
Uživatelský avatar
country
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 735
Věk: 57
Registrován: 16 kvě. 2005, 19:53
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvekod Šimi » 17 zář. 2005, 18:00

A jak chutná tobě? :wink:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod country » 17 zář. 2005, 18:18

Ale jo, právěže. Nedokuřuju to až do dna, dole to není dobrý, o tom už byla řeč. Ale odsunul u mě MacBareny (snad s výjimkou VCF). Pěkně hoří, aniž by pálil na jazyku, voní taky pěkně. Dnes jsem ho dal i bez filtru a chladič na močku stačil, chutnalo mi to. Proto bych byl zvědav na názor jiných...
Uživatelský avatar
country
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 735
Věk: 57
Registrován: 16 kvě. 2005, 19:53
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvekod Milos Cerman » 17 zář. 2005, 19:10

Nedělní fantazie - (teda není to MB) je průměrnej tabák. Né, že bych nikdy nekouřil nic lepšího, ale kouřil jsem už i horší tabák.
Dost dobře hoří, nemočkuje, má příjemnou vůni, ale jednu chybu.
Nedá se dlouho kouřit. :roll:
Jeden, dva dny, a potřebuje proložit něčím jiným. :lol:
Ale to je bolest většiny aromatiků... :smoke5:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod LUBO » 19 zář. 2005, 06:53

ja som nim zacinal a bol som spokojny. striedal som ho s Nightcap-om a az po par rokoch som presiel na Nappa Walley. zacal mi byt nejako aromaticky. predtym mi to celkom vyhovovalo, ale po case som nasiel tabak, ktory je menej aromaticky a cisty. ale nevylucujem, ze si ho este niekedy kupim.
co sa tyka dlzky fajcenia, tak raz som si ho napchal do fajky a pri soferovani som dosiel o dve hodiny do ciela a fajka mi este stale horela, tak som ju musel dofajcit v byte. vtedy som este nic nechyroval o sutaznom fajceni a fajcil som ju len tak, ako som dovtedy vedel, pricom som ju parkrat pritlacil kovovym dusatkom jednou rukou za drzania fajky v ustach, kedze som soferoval. fajka bola bezna BC-vyrocka 2001.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod country » 19 zář. 2005, 07:12

Jój, hned mi je líp, když ten tabák nezavrhujou dýmka.netové celebrity!
Díky, pánové!
Včera jsem S.Fantasy bánil k silné černé kávě (prostě ke kafi :D ), a udělal mi velmi pěkně - až jsem si udělal svůj soukromej závěr, že z těch levných tabáků u mě vede (50g v plechovce za 140,-) a že budu-li škudlit, MacBareny vynechám.
Uživatelský avatar
country
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 735
Věk: 57
Registrován: 16 kvě. 2005, 19:53
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 20 zář. 2005, 12:22

Moje zkusenost je s timto tabackem takova, ze jsem koupil jednou a naposled. Ten se da kourit max. jednou za tyden kvuli provoneni mistnosti. Jinak chut preslazena a jazyk po ni pali jeste 2 dny.
Nechci ale nekomu pokazit jeho dojmy. Toto byla a je jen ma zkusenost
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Šimi » 24 zář. 2005, 13:51

Včera sem si ho zas nacpal. Předtím jsem ho trocha dovlhčil. Hořel mi líp a měl výraznější chuť. Ke konci trochu zhořknul, ale nebylo to nijak strašné. Řekl bych, že je to tabáček, který je lepší trochu vlhčí. Poslední zbytky pak zřejmě nejsou vyschlé na troud a chutná to líp. Ale ještě to ověřím :wink: .
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca


Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků