Latakie v Planta aromaticích ??

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod rour » 31 srp. 2005, 09:27

Taxem minulý týden zakouřil svoji Paronelli modrou s černými fleky :D :D a to přímo Fisherman's Love premium black-em. Nádherný tabák! (S latakií, jak jinak.)
Uživatelský avatar
rour
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 62
Registrován: 29 črc. 2004, 12:43
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod bigdragon » 31 srp. 2005, 09:32

tak tím se fisherman dostává mimo mou oblast zájmu :?
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Darkstar » 31 srp. 2005, 09:37

bigdragon píše:tak tím se fisherman dostává mimo mou oblast zájmu :?


Kvuli te latakii ? No, ja prave premyslim, ze bych ho i docela ochutnal :-)
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod bromden » 31 srp. 2005, 09:48

Že je ve Fishermanovi Latakie slyším poprvé... měl jsem za to že je to něco mezi HDBB a B&B... :roll:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod piter » 31 srp. 2005, 10:19

rour píše:Taxem minulý týden zakouřil svoji Paronelli modrou s černými fleky :D :D a to přímo Fisherman's Love premium black-em. Nádherný tabák! (S latakií, jak jinak.)


ty sis tam tu latakii primichal? a vidis, to neni spatny napad :twisted:

jinak teda Fisherman je cerna Planta presne jak pise Bromden, s latakii to ma mozna spolecne akorat cernou barvu :smoke5:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod rour » 31 srp. 2005, 10:20

bromden píše:Že je ve Fishermanovi Latakie slyším poprvé... měl jsem za to že je to něco mezi HDBB a B&B... :roll:

Nikde se nedá najít složení, na pixle taky není, ale ta latakie mi z toho razí jednoznačně. Že bych se mýlil? Lze si latakii s něčím splést? Po kouření Old Dublinu, Presbyterianu a B. Sobranie?
A alkohol (lze-li nazvat bourbon alkoholem :o ) z něj rozhodně necítím, snad silně uzené :D švestky...
Uživatelský avatar
rour
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 62
Registrován: 29 črc. 2004, 12:43
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Fénix » 31 srp. 2005, 10:36

to rour: slvělé, žes na to upozornil ! Ve Fishermanovi je ta samá hnusná pachuť jako v Black & Bright, která z nich (pro mě) vůbec nedělá typický BC tabák (jako HD BB) ale nekouřitelnou zhůvěřilost. Pamětníci si možná vzpomenou, že jsem tu po vyzkoušení Black & Brightu taky tvrdil, že osahuje něco jako latakii ale nikdo mi nevěřil :idea:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 31 srp. 2005, 11:01

znovu sem pro ujisteni k Fishermanovi cuchal a nic krome vyrazneho sladkeho Planta oderu jsem necitil. Bud je to nesmysl anebo mas tak vyvinuty cuch, zes dokazal zachytit ono aroma pres hradbu aromatizace . . .

Na strankach pisou:

Premium Black
Erstklassige Virginia-Grade werden in einer 2. Fermentation von ihren Reizstoffen befreit und mit einem kleinen Quantum Würztabak versetzt. Eine außergewöhnliche Mixture mit überraschend viel Geschmack.


otazkou je, co se skryva pod tajemnym "malym mnozstvim koreniciho tabaku" . . . :?:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 31 srp. 2005, 11:12

piter píše:znovu sem pro ujisteni k Fishermanovi cuchal...


Nemusí to být právě latakie (i když mi to přišlo tenkrát dost evidentní) ale třeba jiný kořenící tabák nebo i jen připálená chemie, to nerozpoznám, jen vím, že mi to nechutná a že to není "typický" aromatik á la HD BB. Jinak za sysrova jsem to necítil, až po zapálení v chuti.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Šimi » 31 srp. 2005, 12:43

Možná u toho Fishermana záleží na tom, kdo měl službu na výrobní lince. Den předtím trochu pařil a hned tam máš latakii :lol:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod rour » 31 srp. 2005, 13:06

Fénix píše:to rour: slvělé, žes na to upozornil ! Ve Fishermanovi je ta samá hnusná pachuť jako v Black & Bright, která z nich (pro mě) vůbec nedělá typický BC tabák (jako HD BB) ale nekouřitelnou zhůvěřilost. Pamětníci si možná vzpomenou, že jsem tu po vyzkoušení Black & Brightu taky tvrdil, že osahuje něco jako latakii ale nikdo mi nevěřil :idea:

Tak nevím, možná tam ta latakie není - je to otázka. Ovšem při kouření ji tam cítím jednoznačně. Nebo jsem napálil dýmku? :o
Uživatelský avatar
rour
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 62
Registrován: 29 črc. 2004, 12:43
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod bromden » 31 srp. 2005, 13:15

:idea:
Pravda je, že mám od jednoho účastníka exkurze v Plantě (snad dokonce se stanislavem...) informaci, že linka na tabáky dělá třeba týden Presbyho a potom zase přepnou a dělají HDBB... no a když člověk zrovna dostane balíček HDBB ve kterým zbylo těch "pár chlupů co se nevymetlo" tak má tyhle tabáky třeba půl na půl...
Takže pokud dělali Fishermana po Presbym tak to možný je...

(a navíc to opět něco vypovídá o Plantě :twisted: )
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 31 srp. 2005, 14:01

bromden píše::idea:
Pravda je, že mám od jednoho účastníka exkurze v Plantě (snad dokonce se stanislavem...) informaci, že linka na tabáky dělá třeba týden Presbyho a potom zase přepnou a dělají HDBB... no a když člověk zrovna dostane balíček HDBB ve kterým zbylo těch "pár chlupů co se nevymetlo" tak má tyhle tabáky třeba půl na půl...
Takže pokud dělali Fishermana po Presbym tak to možný je...

(a navíc to opět něco vypovídá o Plantě :twisted: )


To se možná stává (už jsem měl kus latakie v normálním tabáku) ale tohle je 100ně něco jiného. Buď v tom vážně je nebo je tam něco, co chutná podobně. Navíc že by se to stalo u dvou různých tabáků a k tomu ještě min. dvoum lidem, to není pravděpodobné.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Šimi » 31 srp. 2005, 14:41

To by spíš potvrdilo onu tezi o přimáíchání trochy latakie z předešlé várky tabáku.

Ono asi bude i trochu problém udělat tunu tabáku tak, aby měl v celém objemu stejnou chuť a vůni. To považuji za nemožné.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Milos Cerman » 31 srp. 2005, 14:53

Šimi píše:Ono asi bude i trochu problém udělat tunu tabáku tak, aby měl v celém objemu stejnou chuť a vůni. To považuji za nemožné.


Jednu várku udělat celou stejnou - to by snad problém nebyl, ale udělat stejnou po nějakým čase, to bych já asi neokázal.

Nevím, jestli je pravda, co jsem slyšel o cigaretách z KH :
Před časem byly Petry balený v hnědým obalu, a asi před 8mi roky přešli na obal červenej. Slyšel jsem, že jim umřel míchač, a protože nikdo nedokázal namíchat stejnej tabák do Peter, změnily raději i barvu obalu ! A zákazníkům nebylo tolik divný, že je šmak jinej.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 návštevníků