Šňupací tabák

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod piter » 10 pro. 2004, 17:04

GtW píše:Ja nevim, cim to je, ale po snupaku proste nekycham... Asi je na me moc slaby;-)


U me to zavisi na tom, jak dobre se mi povedlo snupnout, resp. jestli se mi nekde spatne nezachytil. Nekdy naprosto v pohode, jindy kycham po zbytek dne :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Twineryy » 10 pro. 2004, 19:38

GtW píše:Ja nevim, cim to je, ale po snupaku proste nekycham... Asi je na me moc slaby;-)


Ono po šňupáku se kejchat nemá. Ovšem když už kejchneš, tak to není žádný provinění proti šňupacímu bontónu :lol: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Re: Šňupací tabák

Příspěvekod Radek » 30 říj. 2005, 20:01

Cau, vim ze uz se tady dlouho nehybe debata ale i presto bych se chtel zeptat kde na internetu jde koupit nejaky snupaci tabak...slysel jsem ze je moc druhu ale vsude o tom jen ctu a nemuzu ho nikde sehnat.Diky :puffy: :puffy: :puffy:
Radek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 109
Věk: 41
Registrován: 11 zář. 2005, 16:26
Bydliště: Bystrice pod Hostynem a Zlin

Re: Šňupací tabák

Příspěvekod Fénix » 30 říj. 2005, 20:52

Radek píše:Cau, vim ze uz se tady dlouho nehybe debata ale i presto bych se chtel zeptat kde na internetu jde koupit nejaky snupaci tabak...slysel jsem ze je moc druhu ale vsude o tom jen ctu a nemuzu ho nikde sehnat.Diky :puffy: :puffy: :puffy:


Myslíš u nás nebo v zahraničí? U nás myslím na netu není a ani v kamenných obchodech těch druhů moc nemáme.
Naopak v zahraničí jich je hafo, např. http://www.smokingpipes.com/snuff/
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Šňupací tabák

Příspěvekod Radek » 30 říj. 2005, 21:19

Myslel jsem spis u nas protoze se zahranicnim obchodem nemam zkusenost...mam trosku obavu s financovani te zasilky atd....ale jestli u nas nic neni nic jineho nezbyva...ale i tak diky moc.
Radek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 109
Věk: 41
Registrován: 11 zář. 2005, 16:26
Bydliště: Bystrice pod Hostynem a Zlin

Příspěvekod trosca » 19 bře. 2006, 10:00

snupaci tabak me privedl k dymce - hledal jsem neco o snupacim tabaku Rumney's, tak jsem zadal klicova slova do googlu a vypadla dymka.net ;) to teda bylo stesti :)
obcas si dam Red Bull, ale vetsinou to prezenu - naproste uvolneni hornich cest dychacich a potom uplna nepruchodnost :roll: musi se s tim holt opatrne ;)

Dále šńupací thread zde: http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?p=74187#74187
Fénix
trosca
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 554
Registrován: 14 bře. 2006, 19:55
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků