Šňupací tabák

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod piter » 05 pro. 2004, 19:38

Tak sem nevydrzel, otevrel a zkusil toho cerneho merunkoveho Poeschla. Relativne navykly z jemneho Rumneyho jsem byl prekvapen slusnou ranou tohoto tabaku - ovsem na druhe strane mi svym mentolovym ucinkem dobre protahl nos, Rumney u me takovy ucinek nemel (neni tolik mentolovy). Takze mam vcelku jasno, Rumney na chut, Poeschl na protahnuti :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Twineryy » 05 pro. 2004, 21:20

piter píše:jj, je to super, takovy Rumney za 18Kc (i kdyz na plechovce bylo 26,90) moc kapsu neboli :D Ale kdyz si to prepocitas pomer cena za gram tak je to dost drahe (270 - jak Dunhill :) )


No jo, ale 50g, to by sis to musel rvát do těla všema otvorama, abys to vyšňupal aspoň za rok :lol: . Já jsem zatím za těch pět let spotřeboval akorát tři, čtyři krabičky (5 - 10 gramový :lol: ). A navíc nejsem žádný velký šňupař a většinou se mnou ještě šňupe celá jinak nekuřácká parta v hospodě (ženy nevyjímaje).

Pro ty kdo nezkusili snuff: je bezvadná kombinace si lehounce šňupnout šňupáku a bafat potom dýmku. Nosem se line krásná vůně mentolu s vůní kouřeného tabáku. Je to zase trošku jiný zážitek :wink: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod piter » 05 pro. 2004, 21:24

Twineryy píše:Pro ty kdo nezkusili snuff: je bezvadná kombinace si lehounce šňupnout šňupáku a bafat potom dýmku. Nosem se line krásná vůně mentolu s vůní kouřeného tabáku. Je to zase trošku jiný zážitek :wink: .


Prave jsem to mel v planu :D Ale ja radsi toho mentolu mene, spise aroma tabak/ovoce
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 05 pro. 2004, 23:32

Twineryy píše:
piter píše:jj, je to super, takovy Rumney za 18Kc (i kdyz na plechovce bylo 26,90) moc kapsu neboli :D Ale kdyz si to prepocitas pomer cena za gram tak je to dost drahe (270 - jak Dunhill :) )


No jo, ale 50g, to by sis to musel rvát do těla všema otvorama, abys to vyšňupal aspoň za rok :lol: . Já jsem zatím za těch pět let spotřeboval akorát tři, čtyři krabičky (5 - 10 gramový :lol: ).


Jak jsem nedávno psal piterovi - vždycky koupím šňupák, týden na něm ujíždím, pak ho dám do šuplíku a když na něj mám chuť, je už vyčáchlý a slepený tak koupím další :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 05 pro. 2004, 23:38

to Fenix: jakto ze se ti vzdycky ty tabaky po nejake te dobe tak zkazi? uz sem ti to myslim psal, ja mam doma dva roky stary red bull a ten je stale v naproste pohode

:?: :?: :?:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 05 pro. 2004, 23:47

piter píše:to Fenix: jakto ze se ti vzdycky ty tabaky po nejake te dobe tak zkazi? uz sem ti to myslim psal, ja mam doma dva roky stary red bull a ten je stale v naproste pohode

:?: :?: :?:


Ony tím trpí hlavně ovocné aromatiky, které chytnou zatuchlý puch (hezká vazba ne? :P ) Mentol apod si drží aroma dobře, ale v mém šuplíku nějak vlhnou :roll: Ovšem finančně to není taková rána abych vymýšlel jiné úložiště než pro tabáky dýmkové :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 05 pro. 2004, 23:50

Fénix píše:
piter píše:to Fenix: jakto ze se ti vzdycky ty tabaky po nejake te dobe tak zkazi? uz sem ti to myslim psal, ja mam doma dva roky stary red bull a ten je stale v naproste pohode

:?: :?: :?:


Ony tím trpí hlavně ovocné aromatiky, které chytnou zatuchlý puch (hezká vazba ne? :P ) Mentol apod si drží aroma dobře, ale v mém šuplíku nějak vlhnou :roll: Ovšem finančně to není taková rána abych vymýšlel jiné úložiště než pro tabáky dýmkové :D


Dobre ze to vim, no doufam ze mi nic nezatuchne, holt budu muset snupat casto :shock: :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 05 pro. 2004, 23:58

piter píše:
Fénix píše:
piter píše:to Fenix: jakto ze se ti vzdycky ty tabaky po nejake te dobe tak zkazi? uz sem ti to myslim psal, ja mam doma dva roky stary red bull a ten je stale v naproste pohode

:?: :?: :?:


Ony tím trpí hlavně ovocné aromatiky, které chytnou zatuchlý puch (hezká vazba ne? :P ) Mentol apod si drží aroma dobře, ale v mém šuplíku nějak vlhnou :roll: Ovšem finančně to není taková rána abych vymýšlel jiné úložiště než pro tabáky dýmkové :D


Dobre ze to vim, no doufam ze mi nic nezatuchne, holt budu muset snupat casto :shock: :D


Zase mě to povídání o šňupáku přimělo dát si "šňupec" a musím si dát bacha abych neměl poprskanou obrazovku :twisted:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 06 pro. 2004, 00:02

No ja se po snupaku snazim moc nekychat, coz se mi casto i dari, ale treba dnes sem po davce Poeschlova Gawith Apricotu kychal asi deset minut vkuse :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 06 pro. 2004, 00:03

piter píše:No ja se po snupaku snazim moc nekychat, coz se mi casto i dari, ale treba dnes sem po davce Poeschlova Gawith Apricotu kychal asi deset minut vkuse :lol:


Snažíš se nekýchat? To já na něm právě miluju, bez toho bych asi nešňupal. 8)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 06 pro. 2004, 00:05

Fénix píše:
piter píše:No ja se po snupaku snazim moc nekychat, coz se mi casto i dari, ale treba dnes sem po davce Poeschlova Gawith Apricotu kychal asi deset minut vkuse :lol:


Snažíš se nekýchat? To já na něm právě miluju, bez toho bych asi nešňupal. 8)


Ja mam rad to prijemno v nose, kychani nesnasim . . . . brr :shock: :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bromden » 06 pro. 2004, 11:40

Já na šňupáku nejradši to odcházení bez placení :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 06 pro. 2004, 11:44

bromden píše:Já na šňupáku nejradši to odcházení bez placení :lol: :lol: :lol: :lol:


:wink: :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod meduard » 06 pro. 2004, 21:58

skúste ho skladovať v ladničke, vo švedsku majú na každej pumpe, či trafike také malé ladničky s tabakmi, inak kýchanie je najviac.... :lol:
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod GtW » 10 pro. 2004, 13:36

Ja nevim, cim to je, ale po snupaku proste nekycham... Asi je na me moc slaby;-)
Uživatelský avatar
GtW
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 168
Registrován: 21 črc. 2004, 15:02
Bydliště: Val. Mezirici

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 návštevníků