Šňupací tabák

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Dutch » 01 zář. 2004, 20:22

Zdravim. Vcera jsme si s VS3 koupili v Pardubicich snupaci tabacek, peprmintovej red bull. Co zatim mohu rict je, ze neni dobre nasavat primo z krabicky :). Taky se vam stava, ze se snupak dostane do krku?
Nevi nekdo jak se snupak vyrabi? Jake je tam zastoupeni tabaku? Je nejaka zdravotni funkce snupani?
Cisty nos vsem!
Uživatelský avatar
Dutch
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 črc. 2004, 08:45
Bydliště: Sádek

Příspěvekod Fénix » 01 zář. 2004, 20:28

Dutch píše:Zdravim. Vcera jsme si s VS3 koupili v Pardubicich snupaci tabacek, peprmintovej red bull. Co zatim mohu rict je, ze neni dobre nasavat primo z krabicky :). Taky se vam stava, ze se snupak dostane do krku?
Nevi nekdo jak se snupak vyrabi? Jake je tam zastoupeni tabaku? Je nejaka zdravotni funkce snupani?
Cisty nos vsem!


Šílenci :shock: :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Dutch » 01 zář. 2004, 20:41

Fénix: Jojo. To jsme a jsme na to hrdy. :)
Uživatelský avatar
Dutch
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 črc. 2004, 08:45
Bydliště: Sádek

Příspěvekod Twineryy » 02 zář. 2004, 07:22

Tak zrovna ten višňový jsem u nás nikde neviděl, je z Berlína :D .
Ten zelenej je fakt super. Je od Bokum Riffu a koupen na Holešovický tržnici.
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Wolfrick » 03 zář. 2004, 15:57

Přesná poloha toho zelenýho, Fénixy, je Holešovickou tržnicí se dáš od hlavního vchodu o jednu ulici v pravo, pak furt nahoru (k alzasoftu) a téměř před koncem je obchod s tabákem, dýmkama, doutníky apod. Tak tam. Jinak za rohem je pak Geco velkoobchod.
Wolfrick
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 11
Věk: 45
Registrován: 22 črc. 2004, 08:54
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Fénix » 03 zář. 2004, 18:40

Wolfrick píše:Přesná poloha toho zelenýho, Fénixy, je Holešovickou tržnicí se dáš od hlavního vchodu o jednu ulici v pravo, pak furt nahoru (k alzasoftu) a téměř před koncem je obchod s tabákem, dýmkama, doutníky apod. Tak tam. Jinak za rohem je pak Geco velkoobchod.


Díky pánové, až se tam dostanu, tak pro něj určitě skočím 8)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 03 pro. 2004, 22:14

Tak ja jsem si dnes koupil ten zeleny Rumney´s Fruit snuff, ktery byl na 1. srazu a Fenix ho ted tak chvalil a musim rict, ze je opravdu skvely. Od te doby co jsem ho koupil (16:00) sem si uz snupl asi 4 nebo 5x, tak mi chutna :) Opravdu velmi jemny (skoro nedrazdi), prijemna tabakovo/mentolo/nasldle ovocna vune (pripomina mi fiky), asi se stane mym oblibencem.

Jinak vytahl jsem tento thread z archivu, nebot jsem si rekl ze k tomuto zakladnimu tematu bude vzdy co rict (ac s mensi castosti) - stejne jako napr. diskusi "Doutniky", kterou rovnez do archivu nebudu presouvat.

A posledni vec - kvuli prehlednosti bych prosil Fenixe, Twineryyho a GtW aby presunuli sve prispevky (prekopirovali text a znovu odeslali) z threadu "Jeste snupak" do teto diskuse, abych mohl "Jeste snupak" vymazat vzhledem k tomu, ze se ted stal zbytecnym. Diky za spolupraci :wink:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod GtW » 04 pro. 2004, 07:47

OK, tady to je: ;-)

Ja si toho Rumney´s Fruit snuffa koupil taky, protoze mi na srazu zachutnal - nicmene ted mi nejak nejede... Misto toho si dam radeji malinovou ozonu nebo klasickeho red bulla;-)
Uživatelský avatar
GtW
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 168
Registrován: 21 črc. 2004, 15:02
Bydliště: Val. Mezirici

Příspěvekod Fénix » 04 pro. 2004, 10:43

PŘESUNUTO:

Tak dlouho jsem se odhodlával k cestě na Holešovickou tržnici kvůli tomu šňupacímu tabáku ze srazu, až ho začali prodávat i v centru
Je to Rumney´s Fruit snuff - menhtol a z ovocných šňupáků je podle mě špice. Díky Wolfrickovi za ochutnání
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Twineryy » 04 pro. 2004, 18:54

PŘESUNUTO:
Fénix píše:Tak dlouho jsem se odhodlával k cestě na Holešovickou tržnici kvůli tomu šňupacímu tabáku ze srazu, až ho začali prodávat i v centru :D
Je to Rumney´s Fruit snuff - menhtol a z ovocných šňupáků je podle mě špice. Díky Wolfrickovi za ochutnání 8)


Já už si dávám jenom Rumneyho a někdy ještě Cherry od Poeschlu. Příjemné protáhnutí :wink: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod piter » 04 pro. 2004, 19:51

Dekuji panove :)

Jinak mam doma take merunkovy snupak od Poeschlu - takovy v cerne krabicce, na srazu byl myslim taktez. Zatim jsem ho nezkousel. Jinak dival jsem se / ptal jsem se, ale visnovy nebyl :( Jenom malinovy, ale ten mi nechutnal uz na srazu, takze sem ho nebral :?
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Twineryy » 05 pro. 2004, 17:35

piter píše:Dekuji panove :)

Jinak mam doma take merunkovy snupak od Poeschlu - takovy v cerne krabicce, na srazu byl myslim taktez. Zatim jsem ho nezkousel. Jinak dival jsem se / ptal jsem se, ale visnovy nebyl :( Jenom malinovy, ale ten mi nechutnal uz na srazu, takze sem ho nebral :?


Cherry se k nám zatím nedováží :cry: . Teď mám nový objev, pomerančovej Poeschl v hypermoderní stříbrný krabičce. Koupen v Berlíně. Zajímavej kousek. Trochu podobnej apricot snuffu, ale aroma je výraznější a svěžejší. Mňamka :wink: .

Kámoš sbírá šňupáky, má vše co se dá u nás koupit a popravdě toho moc není. Většinu jsme s Wolfrickem měli na letním srazu. Ovocný, ke kterým inklinuju, se u nás prodávaj jenom Raspberry, Apricot a Rummney. Z ostatních bych ještě vyzdvihl ten eukalyptovej Poeschl (nevim jak se to jmenuje, má to na obr. nějaký hory v bleděmodrý krabičce) a Royal Snuff v takový tmavěmodrý, zajímavě kosený krabičce. Můžeme být ještě rádi za výběr tabáků dýmkových, protože se šňupákama to vypadá na našem trhu mnohem mnohem hůř :( .

Jen tak na okraj: Výborný, zajímavý článek o historii snuffu je v nedávno zde zmiňovaném Le cigar & vin style občasníku. Doporučuju :wink: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod piter » 05 pro. 2004, 17:40

Videl jsem v tom obchode jeste nejaky ve stribrne krabicce s oranzovym papirkem, uz nevim co na nem bylo, mam takovy pocit ze neco jako lev, ale uz si nepamatuju podrobnosti. Az tam znovu pujdu tak koupim. Jinak nejake modre tam byly tez, ale ja taky radsi neco ovocneho.
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Twineryy » 05 pro. 2004, 17:54

piter píše:Videl jsem v tom obchode jeste nejaky ve stribrne krabicce s oranzovym papirkem, uz nevim co na nem bylo, mam takovy pocit ze neco jako lev, ale uz si nepamatuju podrobnosti. Az tam znovu pujdu tak koupim. Jinak nejake modre tam byly tez, ale ja taky radsi neco ovocneho.


Znám jenom Lovenprise, ale ten je ve zlatý krabičce a popravdě nic moc. Ve stříbrný s oranžovým, to by mohla být nějaká novinka :D .

Kupovat šňupáky je sranda, když nejdražší stojí 50 kč :lol: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod piter » 05 pro. 2004, 18:53

jj, je to super, takovy Rumney za 18Kc (i kdyz na plechovce bylo 26,90) moc kapsu neboli :D Ale kdyz si to prepocitas pomer cena za gram tak je to dost drahe (270 - jak Dunhill :) )
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků