Ucpávání kouřového kanálku během kouření

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Simon » 19 srp. 2005, 10:08

Rubenstein píše:Mam zkusenost ze Hapovky jdou rozebrat dost ztuha. Vzdy se mi to podarilo vyresit grafitem. Resp. zatim 3X :)


hap v pruvodnim dopise k dymce pise, nebo aspon psaval, ze to tak ma rad, ze hodne kouri venku a nerad by, aby hlavicka v zime odpadla z naustku.
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod rour » 19 srp. 2005, 11:06

Simon píše:
Rubenstein píše:Mam zkusenost ze Hapovky jdou rozebrat dost ztuha. Vzdy se mi to podarilo vyresit grafitem. Resp. zatim 3X :)


hap v pruvodnim dopise k dymce pise, nebo aspon psaval, ze to tak ma rad, ze hodne kouri venku a nerad by, aby hlavicka v zime odpadla z naustku.

Je to tak, mám stejnou zkušenost s hápovkami, ale spolehlivě to řeší mazání grafitem.
Ostatně, mažu čepy všech dýmek a můžu je rozebrat bez problémů kdykoliv.
Ale ať nejsem OT, kanálek se mi ucpal zatím jen jednou a vyřešil jsem to trnem shora - propíchnutím vrstvy tabáku a šikovným proškrábnutím ústí kanálku - ale asi to takhle jde jen u dobře navrtané billiardky :P
Naposledy upravil rour dne 19 srp. 2005, 11:12, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
rour
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 62
Registrován: 29 črc. 2004, 12:43
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod malinkej.dablik » 15 zář. 2005, 21:59

s kamaradem chodime dymat na schudky k rece nez vyrazime do prace a ja jsem ho do dymani uvrtal a par zakladu naucil...tak jednou sedime kamarad si nacpe dymku a rika to nejak netahne tak jsem to zkoumal a kdyz jsem zlehka zajel do kanalku trnem tak ani tuk pevne ucpanej jak nejakym kaminkem...smaozrejme mocka mu tam prilepila nejakej bordylek slo to silou ale fest velkou
Uživatelský avatar
malinkej.dablik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 321
Věk: 44
Registrován: 05 srp. 2005, 20:52
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod mycroft » 16 zář. 2005, 11:50

Za tepla se snažim dýmky nerozebírat a vzhledem k tomu, že obvykle kouřím s filtrem, prošťouchnout to čističem taky nejde. Když dýmka přestane táhnout, prostě trnem CPT důkladně a rovnoměrně prošťourám (zkypřim) kotlík a ústí kouřovodu, profouknu (opatrně), upěchuju, zapálim a jede se dál.
Uživatelský avatar
mycroft
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1150
Věk: 45
Registrován: 21 úno. 2005, 12:25
Bydliště: Kácov

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků