Dýmky BPK

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Graveir » 23 srp. 2004, 21:28

meduard píše:a kam tie bpk vyvážajú?...čítal som graveirov prispevok na diskusii, že na domáci trh proste serú, ale aspoň by mohli mať niečo ako podnikovú predajňu


No, pod znackou white rose do turecka...jinak nevim... s vyrazennym bpk jsem dymku v cizine nepotkal...
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Twineryy » 24 srp. 2004, 07:43

Graveir píše:No, pod znackou white rose do turecka...jinak nevim... s vyrazennym bpk jsem dymku v cizine nepotkal...


White Rose je jenom jedna povrchová úprava (půl rustic, půl jako lístky růže). Mám ji a vypadá hezky a je nezničitelná 8) . Jinak většina nonamek za 300 apod. je pravděpodobně od BPK - nic pro nás.

Na mé soutěžní je vyraženo BPK bez zlatého obtáhnutí (chválabohu :) ) Na té druhé už není nic, protože jsem ji zbrousil a osadil kroužkem :D .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod dix » 24 srp. 2004, 08:24

Prave v auparku v tej najmensej predajni tabaku maju novu kolekciu bpk..pre zaciatocnikov ako stvorene/aj pre menej majetnych...a pre nemilionarov ako som ja :))/ .Info pre Ba...
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Fénix » 24 srp. 2004, 08:52

Ještě poznámka - BPK mě hodně zlobí se svými stránkami "3 roky v horlivé výstavbě". Podle mě je to ostuda a v dnešní době marketingový nesmysl.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Jana » 24 srp. 2004, 09:01

Fénix píše:Ještě poznámka - BPK mě hodně zlobí se svými stránkami "3 roky v horlivé výstavbě". Podle mě je to ostuda a v dnešní době marketingový nesmysl.


Třeba čekají na nějakého schopného "tvůrce stránek," který rozumí fajkám a chtěl by jim s tím pomoct :lol:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod imagoo » 24 srp. 2004, 09:10

Ale kdoví, co to je za marketingový šachy nebo interní nepokoje. Přece BPK patří napůl našemu doktorovi* a to je "pan" obchodník! Je to ale škoda, hlavně pro nás socky, viď Jano :D

*)Sám pan Stanislav(w).
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jana » 24 srp. 2004, 09:48

imagoo píše:Ale kdoví, co to je za marketingový šachy nebo interní nepokoje. Přece BPK patří napůl našemu doktorovi* a to je "pan" obchodník! Je to ale škoda, hlavně pro nás socky, viď Jano :D

*)Sám pan Stanislav(w).


Teď jsem to nechytla a asi to není úplně moje chyba viz -http://www.justice.cz/cgi-bin/sqw1250.cgi/or/s_detail.sqw?CEK=136717&PF=112&K=c43db6f6 Proseč a Mostex spolu podle mýho nemají propojení nebo jo?

A my socky to halt máme vždycky těžký :cry:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod imagoo » 24 srp. 2004, 11:05

Jana píše:
imagoo píše:Ale kdoví, co to je za marketingový šachy nebo interní nepokoje. Přece BPK patří napůl našemu doktorovi* a to je "pan" obchodník! Je to ale škoda, hlavně pro nás socky, viď Jano :D

*)Sám pan Stanislav(w).


Teď jsem to nechytla a asi to není úplně moje chyba viz -http://www.justice.cz/cgi-bin/sqw1250.cgi/or/s_detail.sqw?CEK=136717&PF=112&K=c43db6f6 Proseč a Mostex spolu podle mýho nemají propojení nebo jo?

A my socky to halt máme vždycky těžký :cry:


Ano, ano - beru zpět a sypu popel na všechny svoje hlavy. :oops: Já kdysi četl Kalumet 01/2003, který je volně ke stažení z e-trafiky a tam na str. 2 je o tom zmínka. Jen jsem si nevšiml, že ten článek vyjímečně nepíše dr. Stanislav, ale p. Novák. Mimochodem zrovna tam je foto té mé dýmky!
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jana » 24 srp. 2004, 11:12

imagoo píše:
Jana píše:
imagoo píše:Ale kdoví, co to je za marketingový šachy nebo interní nepokoje. Přece BPK patří napůl našemu doktorovi* a to je "pan" obchodník! Je to ale škoda, hlavně pro nás socky, viď Jano :D

*)Sám pan Stanislav(w).


Teď jsem to nechytla a asi to není úplně moje chyba viz -http://www.justice.cz/cgi-bin/sqw1250.cgi/or/s_detail.sqw?CEK=136717&PF=112&K=c43db6f6 Proseč a Mostex spolu podle mýho nemají propojení nebo jo?

A my socky to halt máme vždycky těžký :cry:


Ano, ano - beru zpět a sypu popel na všechny svoje hlavy. :oops: Já kdysi četl Kalumet 01/2003, který je volně ke stažení z e-trafiky a tam na str. 2 je o tom zmínka. Jen jsem si nevšiml, že ten článek vyjímečně nepíše dr. Stanislav, ale p. Novák. Mimochodem zrovna tam je foto té mé dýmky!


To nevadí, hlavně že je mír :wink: . Jinak jestli máš tu na str. 2 nebo 3, tak ty jsou pěkný, aspoň nafocený vypadaj pěkně. Tak hezky sypej popel nebo tě stihne krutej trest :evil:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod POGO » 24 srp. 2004, 18:42

Koukám že většina z nás už má nebo se setkala s dýmkou BPK.To stěstí mne zatím nepotkalo.Možná že na některém budoucím setkání či srazu,by návštěva BPK trochu nasměřovala jejich zájem na český trh.
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod imagoo » 24 srp. 2004, 18:49

POGO píše:Koukám že většina z nás už má nebo se setkala s dýmkou BPK.To stěstí mne zatím nepotkalo.Možná že na některém budoucím setkání či srazu,by návštěva BPK trochu nasměřovala jejich zájem na český trh.


To myslíš jako hromadnou exkurzi? To by mohl být dobrý impuls. Počkáme, až nás bude něco málo přes 300 a vyrazíme.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Graveir » 24 srp. 2004, 19:06

Twineryy píše:
Graveir píše:No, pod znackou white rose do turecka...jinak nevim... s vyrazennym bpk jsem dymku v cizine nepotkal...


White Rose je jenom jedna povrchová úprava (půl rustic, půl jako lístky růže). Mám ji a vypadá hezky a je nezničitelná 8) . Jinak většina nonamek za 300 apod. je pravděpodobně od BPK - nic pro nás.

Na mé soutěžní je vyraženo BPK bez zlatého obtáhnutí (chválabohu :) ) Na té druhé už není nic, protože jsem ji zbrousil a osadil kroužkem :D .


No, to je mozny, ale tohle bylo opravdu logo white rose na naustku...popsat nedovedu, leda to vyfotit. Jinak bys ale na prvny pohled rekl typicka BPK do 400.

imagoo píše:
POGO píše:Koukám že většina z nás už má nebo se setkala s dýmkou BPK.To stěstí mne zatím nepotkalo.Možná že na některém budoucím setkání či srazu,by návštěva BPK trochu nasměřovala jejich zájem na český trh.


To myslíš jako hromadnou exkurzi? To by mohl být dobrý impuls. Počkáme, až nás bude něco málo přes 300 a vyrazíme.



No, mohlo by nas byt i mene, ale mensi "rabovaci" exkurse by od veci nebyla a mozna bychom je presvedcili o opaku, ze neni dobre se na stredni evropu vykaslat.
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod POGO » 24 srp. 2004, 19:29

Graveir píše:
Twineryy píše:
Graveir píše:No, pod znackou white rose do turecka...jinak nevim... s vyrazennym bpk jsem dymku v cizine nepotkal...


White Rose je jenom jedna povrchová úprava (půl rustic, půl jako lístky růže). Mám ji a vypadá hezky a je nezničitelná 8) . Jinak většina nonamek za 300 apod. je pravděpodobně od BPK - nic pro nás.

Na mé soutěžní je vyraženo BPK bez zlatého obtáhnutí (chválabohu :) ) Na té druhé už není nic, protože jsem ji zbrousil a osadil kroužkem :D .


No, to je mozny, ale tohle bylo opravdu logo white rose na naustku...popsat nedovedu, leda to vyfotit. Jinak bys ale na prvny pohled rekl typicka BPK do 400.

imagoo píše:
POGO píše:Koukám že většina z nás už má nebo se setkala s dýmkou BPK.To stěstí mne zatím nepotkalo.Možná že na některém budoucím setkání či srazu,by návštěva BPK trochu nasměřovala jejich zájem na český trh.


To myslíš jako hromadnou exkurzi? To by mohl být dobrý impuls. Počkáme, až nás bude něco málo přes 300 a vyrazíme.



No, mohlo by nas byt i mene, ale mensi "rabovaci" exkurse by od veci nebyla a mozna bychom je presvedcili o opaku, ze neni dobre se na stredni evropu vykaslat.


To zní jako nájezd Vikingů.Jo a když nás nepůstí tak můžem navštívit pana Hápa.
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod Graveir » 24 srp. 2004, 19:54

Tak, presne tak pogo. Kazdopadne by to byl prinos a kdyby nas tam nechteli pustit, tak kdyz se k nim par desitek lidi otoci zady se slovy, my jdem teda za konkurenci, k panu Hapovi, tak bych je chtel videt. :))
I kdyz pana Hapa bychom asi vydesili.
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Twineryy » 24 srp. 2004, 21:29

Graveir píše:No, to je mozny, ale tohle bylo opravdu logo white rose na naustku...popsat nedovedu, leda to vyfotit. Jinak bys ale na prvny pohled rekl typicka BPK do 400.


No dyť jo, ta moje má taky vyražený White Rose + růži :lol: Ale možná se pletu, tys viděl i hladký s tímhle nápisem?

PS: Please lidi neotáčejte ty předchozí příspěvky celý, vždyť snad není takovej problém kousek umazat :wink:. Takhle ani neni jasný na co vlastně reagujete :roll: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků