TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce IV.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce IV.

Příspěvekod piter » 17 črc. 2005, 23:32

Tak a jedem zase od zacatku :smoke5:

Cili co dobreho dnes mate v dymce + zazitky okolo (to je pro ty, co by nahodou nevedeli co sem psat :D )

A ja hned zacnu - prave sem dokouril MB Solent Mixture jako zaver prijemneho dne citajiciho 2 EMP z rana, nejaky ten Balkan a nechybela samozrejme ani cerna Planta :puffy:
Naposledy upravil piter dne 11 lis. 2005, 17:33, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod tomsoyer » 17 črc. 2005, 23:42

Jaký je ten MB Solent Mixture :?:
Uvažuji o něm a slyšel sem dost chválu, tak jak ti chutná :?:
Uživatelský avatar
tomsoyer
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1024
Registrován: 22 čer. 2005, 16:19

Příspěvekod piter » 17 črc. 2005, 23:48

tomsoyer píše:Jaký je ten MB Solent Mixture :?:
Uvažuji o něm a slyšel sem dost chválu, tak jak ti chutná :?:


napis mi do PM adresu a poslu ti vzorek

Co se ho tyce tak je to velmi osobity tabak - MB pise neco o "Real taste of latakia" vzhledem k jejimu obsahu, ale vubec cloveku neprijde, ze by tam byla :) Je to docela aromatik jemneho rezu se zvlastnim sladkym a dost vyraznym aroma mi pripominajicim neco zkvaseneho (zkvasena vune). Tato je vyrazna jak za syrova tak i po zapaleni a v prubehu koureni. Nevim o zadnem tabaku, ktery by byl podobny . . .
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod tomsoyer » 17 črc. 2005, 23:54

e to docela aromatik jemneho rezu se zvlastnim sladkym a dost vyraznym aroma mi pripominajicim neco zkvaseneho (zkvasena vune). Tato je vyrazna jak za syrova tak i po zapaleni a v prubehu koureni. Nevim o zadnem tabaku, ktery by byl podobny . . .

Hmm.... zajímavé napíši ti SZ + co ti mohu nabídnout na oplátku :wink:
Uživatelský avatar
tomsoyer
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1024
Registrován: 22 čer. 2005, 16:19

Příspěvekod Graveir » 18 črc. 2005, 00:55

tomsoyer píše:
e to docela aromatik jemneho rezu se zvlastnim sladkym a dost vyraznym aroma mi pripominajicim neco zkvaseneho (zkvasena vune). Tato je vyrazna jak za syrova tak i po zapaleni a v prubehu koureni. Nevim o zadnem tabaku, ktery by byl podobny . . .

Hmm.... zajímavé napíši ti SZ + co ti mohu nabídnout na oplátku :wink:

ja ten vzorek mam, muzu se s tebou podelit...je dost velkej...a vypada zajimave

jinac pitere, kdybys chtel zkusit to alsbo vanilla tak napis, mam celej paklik
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod mycroft » 18 črc. 2005, 09:01

Vrátil jsem se zrovna z chaty. Dva moc pěkné večerní zážitky s SG BlackXX. Jak psal Simon je to bomba. Pořád mě ještě neskolil a to jsem to včera při plném kotlíku Stanwell 172 Viking každým okamžikem očekával, naopak jsem začal být schopen rozpoznávat chuťovou bohatost. Opravdu nejvyšší kvalita. Rafinovanost. Doutníkovost. Vytrvalá olejnatá nasládlost. Ta dvě ozubená kola na obalu opravdu sedí. :)
V pátek z od Honzy Kloučka čerstvě upravené a přivezené Peterson Strand SG FVF a v neděli při sekání trávy SG Balkan flake.
Zkrátka hezký víkend se Samuelem. :)
Uživatelský avatar
mycroft
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1150
Věk: 45
Registrován: 21 úno. 2005, 12:25
Bydliště: Kácov

Příspěvekod tuton » 18 črc. 2005, 09:11

I ja pobafavam Black XX. Zatim vnimam pouze chute - velmi zajimave se rozvijejici - sila na me pusobit jeste nezacala. (nohavice jsem si ale pro jistotu podvazal :-D )
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Alfik » 18 črc. 2005, 09:28

Já jsem byl v pátek na svatbě své sousedky v Prachaticích, a skvěle jsem si tam ujel na SG FVF. Tak dokonalou pohodu jsem už dlouho nezažil. Největší překvapení mi ovšem přichystal najatý kameraman, když se ukázalo, že taky dýmá. vytáhl docela hezkou Petersonku, leč, kouřil z ní Original Choice. Aspoň hezky provoněl lokál. Pak jsme tam seděli proti sobě a v poklidu jsme bafali :D Bylo to prima, narazit na takového nečekaného spojence :D

Včera jsem si pro změnu vychutnal jednu z posledních dávek Pebblecutu...
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Darkstar » 18 črc. 2005, 11:07

No, ja mel vikend Latakiovy. Presbyterian, Presbyterian, Presbyterian, Presbyterian, Presbyterian, Presbyterian, Presbyterian, Presbyterian, mnam ! proste co napsat vic ? Presbyterianova smrst... obcas prolozena Mac Barenem, otevrel jsem SG FVF, mohu rict, na prvni koureni vyborny tabak a vcera jsem to zakoncil 1,5 hod. dymanim Peterson Irish Whiskey z me oblibene levne dymecky T.B.S :)
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pepřek » 18 črc. 2005, 11:12

Já dneska budu testovat zvláštní směsku Krakonoše s nějakým meruňkovým záchvatem :lol: (zelená krabička a na ní anglický voják v medvědici)

Kdysi dávno se mi omylem sesypaly dohromady a dneska asi definitivně rozetnu otázku vyhodit či vykouřit. Hrát si na popelku asi nezvládnu. :lol:
Uživatelský avatar
Pepřek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 176
Věk: 47
Registrován: 04 črc. 2005, 12:09
Bydliště: Brno

Příspěvekod Nevill » 18 črc. 2005, 11:14

Tak jsem si včera odpoledne nacpal plnou kloučkovku Sherlockem Holmesem a večer jsem si v hospůdce dal do stanwellky jeden a půl plátku FVF... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Milan Zabloudil » 18 črc. 2005, 12:48

Já si naběhhl a koupil si Plumcake, čekal jsem, že té latakie tam bude troška ale .... :x , to není pro mne, spravil jsem si chuť MB scottish bland a teď Town.Cavend.Blue :lol:
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 18 črc. 2005, 12:51

Já jsem si po letech udelal smes z Larsena Old Fashioned a Savinelliho Black Cavendish a nemohu se ji nabazit. Kdo bude 8.8. na srazu, dam rad ochutnat :pipe2:
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Graveir » 18 črc. 2005, 12:59

Milan Zabloudil píše:Já si naběhhl a koupil si Plumcake, čekal jsem, že té latakie tam bude troška ale .... :x , to není pro mne, spravil jsem si chuť MB scottish bland a teď Town.Cavend.Blue :lol:

latakie jsou tam 2 %
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Milan Zabloudil » 18 črc. 2005, 13:02

Podle etrafiky je tam ovocná příchuť a jamajský rum, podle mne je tam té latakie víc než 2% a nebo se plnič solet a nacpal do té krabičky něco jiného :shock:
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků