Switch to full style
Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

Hrajete PC hry?

Jasně - jako drak
69
29%
Občas
124
53%
Nehraju
42
18%
 
Celkem hlasů : 235

Re: PC hry

22 bře. 2012, 00:45

Mne sa stala strasna nehoda :-( Kupil som si Civilization III Sida Meyersa :-( Presedim aj 5 hodin pri tom :-D Strasne :-D

Re: PC hry

22 bře. 2012, 07:10

A to asi vysvětluje, proč v Balcony series nepřibývají nové věci.

Re: PC hry

22 bře. 2012, 07:39

Jerry, Balcony series meskaju koli kose na balkone :-D

Re: PC hry

30 bře. 2012, 05:09

Zkoušel jste někdo Minecraft? - na to, že je to jen z kostiček, tak je to hodně chytlavé.
Tady ukázka, že když se někdo zamyslí, vytvoří ve hře z kostiček i kalkulačku:
http://www.zive.cz/bleskovky/mladik-pos ... fault.aspx

Re: PC hry

30 bře. 2012, 09:28

Minecraft uz mnoho mesicu jede jako obrovska pecka, komunita lidi kolem obrovska.
Nepotkate tu zadny hrace top-grafickych her pripadne progamery, vetsina lidi to ma jako max. zabavu.
Jako designer se necha vytvorit cokoliv, uz jsem videl Divy sveta, lidi, lode na oceanu, cela mesta, je to jen o chuti a casu+ultra trpelivosti.
Mam dojem ze znamy udelal "jen nakou lod" a trvalo mu to tyden a asi 400 000 kosticek :-D
Doporucuji, zavislost mozna :clamp:

Re: PC hry

30 bře. 2012, 21:30

Právě, že tady potkáte i hráče top-grafických her :D ono jim kolikrát nejde do hlavy, proč je to tak profláknutá hra, když tam jsou jen ošklivé kostičky - stačí zkusit a najednou to jsou hezké kostičky...
Mě to zarazilo u syna od přítelkyně, taky jsem si myslel, že dá hlavně na grafiku. Potom jsem uviděl jak hraje toto (konečně hra, kde člověk něco tvoří) zkusil jsem to a vím, že je to hodně návykové. Sice to momentálně nehraju, ale je to gamesa, při které se dá v klidu kouřit i dýmka :)

Re: PC hry

30 bře. 2012, 23:30

Pro tankisty (hráče WoT), kteří neholdují angličtině, je zde odkaz, kde jsem přeložil do češtiny kompletní seznam změn ve verzi 7.2.. ;-) (má angličtina a Google translator jsou též omezení, takže nějaké chyby tam asi jsou)

Re: PC hry

01 dub. 2012, 09:52

Navíc se dá v Minecraftu grafika kostiček změnit přes různé uživatelské mody...
Taky mám nainstalováno a párkrát jsem to pustil... ale není zatím dost času. Navíc bych to chtěl zkusit na nějakém serveru, jestli mne to bude bavit a vyplatí se zainvestovat do originálu, ale mám obavu, že žádný server nevezme neorigo verzi...

Pokračovanie tu:
viewtopic.php?p=294215#p294215
Pistacik
Téma uzamknuto