PC hry

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Hrajete PC hry?

Jasně - jako drak
69
29%
Občas
124
53%
Nehraju
42
18%
 
Celkem hlasů : 235

PC hry

Příspěvekod Šimi » 19 čer. 2005, 09:57

Chlapi paříte na počítači nějaké hry? Jestli jo, tak jaké?
Já teda býval dost náruživý hráč, ale jaksi sem našel to fórum DÝMKA.NET a jednu závislost sem nahradil druhou :lol: . Ale i tak si občas pařnu. Nejvíc ze všeho se mi líbila hra GOTHIC. Netrpělivě očekávám třetí díl.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod bigdragon » 19 čer. 2005, 10:23

ne sice jako drak, ale občas něco zahraju zejména letecké simulátory (šturmovik) a pak hlavně střílečky (SOF 1 i 2) MOH, Call of Duty, Max Payne, někdy strategie všelijaké ty Age of Empire Empire Earth a RON. Většinou se, ale k mašině nedostanu bohužel jsou tady dva little dragoni :( :)
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Fénix » 19 čer. 2005, 10:53

Já jsem tak od čtrnácti do devatenácti hrál poměrně dost (= úplně stejně jako většina vrstevníků), ale asi tak od maturity jsem se k tomu dostal jen výjimečně. Není ani čas a ani mě to už nějak nebere.
Začínal jsem na Wolfensteinu apod na černobílém notebooku, ale to nepočítám :) Na vlastním počítači jsem pak hrál hlavně HoMM 2 (viz můj avatar :wink: ) a vůbec strategie všemožného druhu. Hodně taky adventury (Broken sword) a spíš výjimečně něco akčnějšího ( NHL 2000, Rollcage, Quake, Diablo). Ale moje úplně nejoblíbenější hry byly Starcraft a především trilogie Myth. Na Mythu jsem hodně ulítnul, ale třetí díl jsem ani nedohrál, protože mě PC hry holt pustily :(
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Bohemund » 19 čer. 2005, 10:56

CALL OF DUTY rulezzzzzzzz :lol: 8)
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod Šimi » 19 čer. 2005, 11:18

Bohemund píše:CALL OF DUTY rulezzzzzzzz :lol: 8)


Ty se nezdáš :twisted:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Nevill » 19 čer. 2005, 11:19

Já jsem hrával hlavně střílečky jako Wolfenstein, Doom, Quake, Unreal Tournament...občas si s kamarádama dáme u nás v práci nějakou tu síťovku (teď hlavně Quake 3 Arena), je to větší sranda než proti botům...
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Bohemund » 19 čer. 2005, 12:23

Joooo Šimi. Snajpa to je moje. Za Němce, selbsverstendlich :P
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod piter » 19 čer. 2005, 12:29

Stejne jako pise Fenix jsem v pubertackem veku hral docela dost - a to hry vseho druhu. Od adventur (Atlantis), pres strilecky (vsechny tematiky, jak sci-fi tak valecne ci multiplayerove - Quake II, Half-Life (2), Deus Ex, Jedi Knight, Star Trek Elite Force, Call of Duty, No One Liver Forever, Doom (1,2,3), Unreal Tournament), strategie (Starcraft, Emperor - Battle for Dune, Homeworld, Alpha Centauri, Caesar III, Age of Empires, Rise of Nations), sci-fi simulatory (TIE Fighter, Freespace, Freelancer, Mechwarrior), motosport (hlavne Rallye 2000 a Formule) a nejradsi ze vseho RPGcka - klasiky jako Baldurs Gate (2) a Icewind Dale (2), Neverwinter Nights, Dungeon Siege, Diablo II i multiplayer, temer dokonaly Morrowind a zcela dokonaly System Shock 2 - stale ho mam naistalovany . I ruzne Tomb Raidery sem hral, GTA a mnoho dalsich, na ktere jsem si ted nevzpomnel.

Cili driv sem hral jako drak, ted uz jen obcas - kdyz je cas a kdyz me neco chytne. Ted napriklad hraju uz asi po pate (jako velky fanda SW :) )starsi Jedi Knight Jedi Academy. A nove vysle GTA San Andreas me asi chytne taky :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Milos Cerman » 19 čer. 2005, 12:54

Tak tomu jsem na chuť nepřišel.
Několikrát mi kamarádi něci přinesli, abych to skusil, ale nikdy jsem nic nedohrál, vždycky mě to přestalo bavit :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Šimi » 19 čer. 2005, 13:26

PITER - já sem taky hodně hrával strategie. Vlastně jen strategie, ale pak mě začalo štvát jak moc zabírají času a přešel sem na střílečky. Njvíc v oblibě mám teď RPGčka.

Strategie-
DUNA
STARCRAFT
WARCRAFT 1-3
AGE of E. 1-2
LOTR BATTLE OF THE MIDDLEEARTH

Střílečky-
WOLFENSTEIN - i ten původní, u toho sem sakra něco naseděl
SPEAR
CRUSSADER NO REMORSE
MAX PAYNE 1 (2 mě otrávila)
HALF LIFE - snad všechny + 2-špica. nej half, mňamka
MAFFIA

RPG-
DUNGEON SIEGE 1, datadisk, 2
DIABLO 1 + 2
GOTHIC
- nepoznal sem nic, co by se mi líbilo víc, hrál sem oba díly snad min 10x

A hromada dalších.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Fénix » 19 čer. 2005, 14:01

Šimi píše:já sem taky hodně hrával strategie. Vlastně jen strategie, ale pak mě začalo štvát jak moc zabírají času a přešel sem na střílečky.


Hehe, to je pravda, ale RPG je v tomhle ještě horší :)
Jinak na Half-life jsem zapomněl - pro mě jedna z nejlepších her a jedna z mála co jsem dohrál bez cheatování :))
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Morten.W » 19 čer. 2005, 14:21

U mna jednoznacne vedie Diablo 2. Hravam ho po sieti. Ale boli doby, ked som paril takmer vsetko na co som narazil. Aaa, a este som zabudol, naposledy som hral Need for speed 2, to ma uplne pohltilo.
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 49
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Příspěvekod Graveir » 19 čer. 2005, 15:35

Noo, u me je to dost srdecni zalezitost. Neda se ani vyjmenovat co vsecko jsem si zahral a dohral. dost se zajimam o abandonware. Ale abych to vzal trochu prehlednejc, mam par oblibenych stylu. Hlavne rpg/adventury (Serie TES, Fallouty, Diabla, Beholdery,DMka, BGcka,Gothiky, PS:Torment, Gorky 17 atd atd),strategie (Duna,BI4,Wccka,Starcraft, C&C komplet, Mechccommander, Mechwarriory, AOE, komplet Ja, Ufa a xcomy a mnohe dalsi), FPS (Sshocky, Quaky a doomy a spol, HL, Soldier of fortuny 1+2, Medal of honour,RTOCW, Theifa 1a 2,...) a sportovne zavodni (Nfs4-6)
A taky veci okolo SW (xwinga, tiefightera,...)
Urcite sem spousty zapomel ale je toho mnoho a mnoho.. :)
Naposledy upravil Graveir dne 20 čer. 2005, 12:27, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod piter » 19 čer. 2005, 16:33

jooo na Fallouty sem zapomnel . . . :oops:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod country » 19 čer. 2005, 18:04

Hraju jen občas a úplně dětský záležitosti, pro uklidnění, pro ukrácení času - ZOO tycoon, AIRXONIX, Need for speed, koulovačku, střílím kačeny (Moorhun) - prostě jen ptákoviny. I moje děti se mně tlemí, jak jsem zabržděnej. Ale mně kolikrát jako hra baví víc nějaký diskusní fórum, třeba kolem toho koloťuka Grosse co se namlátilo prázdný slámy i dost dobrejch replik a postřehů - prostě - život v reálnější podobě... :lol:
Uživatelský avatar
country
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 735
Věk: 56
Registrován: 16 kvě. 2005, 19:53
Bydliště: Police nad Metují

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků