PC hry

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Hrajete PC hry?

Jasně - jako drak
69
29%
Občas
124
53%
Nehraju
42
18%
 
Celkem hlasů : 235

Příspěvekod Roman » 19 čer. 2005, 18:17

Call of Duty(nyní UO), Stronghold, on-line poker a snažím se sehnat nějaké kvalitní závody aut, v tomto jsem spíše zaostalý.
Uživatelský avatar
Roman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 269
Věk: 63
Registrován: 09 pro. 2004, 15:44
Bydliště: Praha

Příspěvekod mirek » 20 čer. 2005, 06:49

Milos Cerman píše:Tak tomu jsem na chuť nepřišel.
Několikrát mi kamarádi něci přinesli, abych to skusil, ale nikdy jsem nic nedohrál, vždycky mě to přestalo bavit :!: :!: :!:

Nápodobně, možná proto, že se můj vztah k hrám formoval v době, kdy hodné trojúhelníky střílely vybuchujícími osmiúhelníky po zlých čtvercích. Tohle mě fakt moc neoslovilo, a už mi to zůstalo.
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Robur » 20 čer. 2005, 07:13

Buď klasické deskovky(šachy, dáma,...) nebo on-line poker (nebo ještě lépe strip-poker :wink: )

Na složitější věci buď nemám dostatečně výkonný stroj, nebo se mi to nechce učit (mluvím jenom o free hrách stáhnutých z netu, nechce se mi platit za něco,co neznám, a nemám nikoho,kdo by mě jaksi uved).

Z on-line her (s trochou nadsázky) poslední dobou pěkně ujíždím na dýmka.netu, je to lepší než dračí doupě :wink:
Uživatelský avatar
Robur
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 927
Věk: 59
Registrován: 17 kvě. 2005, 09:23
Bydliště: ostrava

Příspěvekod messin » 20 čer. 2005, 08:58

Od zítřka GTA San Andreas a předtím mnoho akce (CoD,HL 1+2,MoHAA,HD1+2................................................. :D )
Uživatelský avatar
messin
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 640
Věk: 52
Registrován: 10 bře. 2005, 10:52
Bydliště: Odolena Voda

Re: PC hry

Příspěvekod Renno » 20 čer. 2005, 10:25

Šimi píše:Chlapi paříte na počítači nějaké hry? Jestli jo, tak jaké?
Já teda býval dost náruživý hráč, ale jaksi sem našel to fórum DÝMKA.NET a jednu závislost sem nahradil druhou :lol: . Ale i tak si občas pařnu. Nejvíc ze všeho se mi líbila hra GOTHIC. Netrpělivě očekávám třetí díl.



Dřív jsem také hrával více....ted když je jen občas čas....vždycky mě přitahovaly RPG....hrál jsem snad kde co....hlavně s tematikou legend...ctnostných rytířů...silných barbarů ....boje dobra se zlem...meč proti meči :o)celkem asi 15 titulů
jednoznačně u mě taky vede Gothic...ale hrál jsem zatím jen jedničku.....dobrý byl taky Severance nebo Rune...Baldury mám zahraný všechny....ted hraji Neverwinter night.
Zajímavé je, že ani v té hře si nedokáži aspon jednou zahrát za padoucha nebo pána temnot, okrást nebo zabít civilisty a nevinné lidi.:o)Prostě mi to nedá i když mě nikdo nevidí :o)
Uživatelský avatar
Renno
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 797
Věk: 56
Registrován: 31 srp. 2004, 09:45
Bydliště: Krkonose -Trutnov

Re: PC hry

Příspěvekod Šimi » 20 čer. 2005, 10:30

Renno píše:Zajímavé je, že ani v té hře si nedokáži aspon jednou zahrát za padoucha nebo pána temnot, okrást nebo zabít civilisty a nevinné lidi.:o)Prostě mi to nedá i když mě nikdo nevidí :o)


Tak to sme dva. Ale u mě je to tím, že se v Gothicu nepohybují žádní RÓMové. Pak bych neznal bratra :twisted: :twisted: :twisted:
Muohohahaháááááá
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Re: PC hry

Příspěvekod Renno » 20 čer. 2005, 10:37

Tak to sme dva. Ale u mě je to tím, že se v Gothicu nepohybují žádní RÓMové. Pak bych neznal bratra :twisted: :twisted: :twisted:
Muohohahaháááááá[/quote]


tak to já ani sestru...:O)
Uživatelský avatar
Renno
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 797
Věk: 56
Registrován: 31 srp. 2004, 09:45
Bydliště: Krkonose -Trutnov

Re: PC hry

Příspěvekod Graveir » 20 čer. 2005, 11:10

Renno píše:Tak to sme dva. Ale u mě je to tím, že se v Gothicu nepohybují žádní RÓMové. Pak bych neznal bratra :twisted: :twisted: :twisted:
Muohohahaháááááá



tak to já ani sestru...:O)[/quote]

Panove panove, to neznate takovou tu jednoduchou strileci hru, jak romove rozebirali zed v maticni ulici a vy jste je meli za ukol likvidovat a zabranit rozebrani zdi? :D 8)

Jinak mam taky takovej ten dobrackej syndrom, kor ve falloutech, ale zkousel jsem hrat svini ale nejak to poradne neslo. Ale v gothicovi jsem si uzival huleni a ochutnavani kde ceho vseho. Bomba vec. :)
Ale musim se priznat ze v rpgeckach vzdycky vsude desne kradu...snadny prachy me nenechaj na pokoji.. :)
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Re: PC hry

Příspěvekod Renno » 20 čer. 2005, 11:45

Graveir píše:
Renno píše:Tak to sme dva. Ale u mě je to tím, že se v Gothicu nepohybují žádní RÓMové. Pak bych neznal
Jinak mam taky takovej ten dobrackej syndrom, kor ve falloutech, ale zkousel jsem hrat svini ale nejak to poradne neslo. Ale v gothicovi jsem si uzival huleni a ochutnavani kde ceho vseho. Bomba vec. :)
Ale musim se priznat ze v rpgeckach vzdycky vsude desne kradu...snadny prachy me nenechaj na pokoji.. :)


Mě bylo proti srsti v Gothic už jen to hulení prodávat abych splnil úkol :o)
A v RPG, pokud tedy mám dost peněz a věcí, mám už takovej blbej pocit, když v nějaký chaloupce, kde stojí chudá matka s dětmi, tak tam něco čorknout a kor před nimi...většinou hraji jako třeba paladin a to k tomu nějak nejde :o))
Uživatelský avatar
Renno
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 797
Věk: 56
Registrován: 31 srp. 2004, 09:45
Bydliště: Krkonose -Trutnov

Re: PC hry

Příspěvekod Graveir » 20 čer. 2005, 12:00

Renno píše:
Graveir píše:Tak to sme dva. Ale u mě je to tím, že se v Gothicu nepohybují žádní RÓMové. Pak bych neznal
Jinak mam taky takovej ten dobrackej syndrom, kor ve falloutech, ale zkousel jsem hrat svini ale nejak to poradne neslo. Ale v gothicovi jsem si uzival huleni a ochutnavani kde ceho vseho. Bomba vec. :)
Ale musim se priznat ze v rpgeckach vzdycky vsude desne kradu...snadny prachy me nenechaj na pokoji.. :)


Mě bylo proti srsti v Gothic už jen to hulení prodávat abych splnil úkol :o)
A v RPG, pokud tedy mám dost peněz a věcí, mám už takovej blbej pocit, když v nějaký chaloupce, kde stojí chudá matka s dětmi, tak tam něco čorknout a kor před nimi...většinou hraji jako třeba paladin a to k tomu nějak nejde :o))

ale to jo, ja sem jako janosik...bohatym a zlym brat a hodnejm chudejm davat. a taky hlavne sobe...ale nez nekde po halirku skudlit na krouzkovy brneni a bastarda, nebo si prisipat prachy pres artmoney, tak to radsi probehnu mesto a okoli a zavedu vsem rovnou dan :)

Btw jak se tesite na Stalkera? Uz sem myslel ze bude v lete a porad se spekuluje zda jo nebo az buhvikdy za rok....hnus...
to samy mam s the fall, kerou mam od unora zaplacenou a obednanou, a anglicka verze se porade odklada...
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod piter » 20 čer. 2005, 12:13

Stalker . . . kez by vysel a nakonec se povedl - mohla by to byt super vec !
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Graveir » 20 čer. 2005, 12:26

piter píše:Stalker . . . kez by vysel a nakonec se povedl - mohla by to byt super vec !

tak tak...navic by 64 bitova verze s lepsim AI taky mohla byt fajn nemluve o tom ze bude zdarma pribalena k obyc verzi...
ale posledni trailer nebyl zlej...jen se bojim aby neprevazovala akce nad rpg...bral bych neco jako thiefa...kua...toho jsem zapomel ve svem vypisu...musim opravit.
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Simon » 20 čer. 2005, 12:30

ja hraju uz jen z nostalgie, obcas si dam par minut monkey islandu II nebo III nebo jonese III a IV ... na vic neni cas
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Graveir » 20 čer. 2005, 12:43

Simon píše:ja hraju uz jen z nostalgie, obcas si dam par minut monkey islandu II nebo III nebo jonese III a IV ... na vic neni cas


joo joo, zatlacit slzu v oku...takovy uz se dneska nedelaj...monkey islandy byly bozsky. skvelej humor. Zvlast kradeni spodniho pradla kapitanovi piratu...nebo michani lihoviny pro vyrobu chrchlu 8)
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Renno » 20 čer. 2005, 13:00

Jo Thiefa jsem taky hrál..moc pěkný...hrál jsem tu nejtežší variantu bez zabití....Stalker nevím o čem je řeč :) ...těším se ale na Zaklínače...taky bych si celkem zahrál Conana :)
ale jsou i jiný zájmy a koníčky....všeho s mírou :o)
Uživatelský avatar
Renno
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 797
Věk: 56
Registrován: 31 srp. 2004, 09:45
Bydliště: Krkonose -Trutnov

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků


cron