Switch to full style
Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Odeslat odpověď

Jaky naustek mate radeji?

Klasicky (fishtail)
37
44%
P-lip (kour veden nahoru na patro)
19
23%
Je mi to jedno . . .
28
33%
 
Celkem hlasů : 84

17 kvě. 2005, 15:16

nehádejte se já to opravdu se zacpaným nosem a zavřenýma očima nepoznám a spousta lidí v mým okolí také ne (a nejde jen o slanou a sladkou) prostě buďte rádi, že vy jste anomálie (v tom dobrém slova smyslu) prostě bez toho čichu těžko poznáš jestli to v puse je čokoláda či hermelín a nebo ředkvička a jablko a jestli vám to funguje buďte rádi :wink:

18 kvě. 2005, 06:18

Simon píše:to ale nebyla debata "jak moc", ale "zda-li " :wink:

... osobne proste neverim ze nekdo pri ryme nepozna rozdil mezi cukrem a soli .... teda v pripade ze je schopnej ten rozdil poznat bez rymy

Ale můj názor je, že u většiny lidí nejde o to zda-li, ale jak moc. Přiznávám, že je mi taky divné, že drak nepozná cukr od soli při rýmě (nečetl jsem pozorně sled těch původních tvrzení), ale nedokážu mu, že ne, tím, že to půjde u mě. Nedokážu podat univerzálně platné rozhodnutí ano - ne.

18 kvě. 2005, 06:53

nejde o to že nepoznáte cukr od soli (a hořké od kyselého) to samozřejmě ano ale ten zbytek už je horší např hermelín od romadůru.

18 kvě. 2005, 07:15

bigdragon píše:nejde o to že nepoznáte cukr od soli (a hořké od kyselého) to samozřejmě ano ale ten zbytek už je horší např hermelín od romadůru.


ok :D

18 kvě. 2005, 08:27

Uf. :D

22 kvě. 2005, 12:13

Tak sem ted bohuzel onemocnel - cili nosohltan, ryma atd. :(

A muzu se o zde vyrcenych vecech primo presvedcit :lol:

Ale stve me to, ted si zas nejakou dobu moc nepodymam :smoke4:

22 kvě. 2005, 12:22

piter píše:A muzu se o zde vyrcenych vecech primo presvedcit :lol:


nevídaná obětavost :lol:

ale vážně, ať se co nejdřív uzdravíš :wink:

22 kvě. 2005, 16:09

piter píše:Ale stve me to, ted si zas nejakou dobu moc nepodymam :smoke4:

Člověka potěší, že v tom není sám :wink:. Přeju brzké uzdravení :!: :!:.

22 kvě. 2005, 16:13

Panove hodne sily pri prekonani nemoci :!:

25 kvě. 2005, 22:41

Hlasoval jsem "Je mi to jedno", a je vetsinou. Snad jen pri chuzi mam radeji fishtail, ale zas, kam bych chodil, ze.

06 črc. 2005, 06:20

Já bych spíš ocenil negativní P-lip t.j., aby mi kouř nešel na patro, ale jen na jazyk.

06 črc. 2005, 11:44

dick píše:Já bych spíš ocenil negativní P-lip t.j., aby mi kouř nešel na patro, ale jen na jazyk.


to jde s normalnim naustkem ne? :)

06 črc. 2005, 12:34

piter píše:
dick píše:Já bych spíš ocenil negativní P-lip t.j., aby mi kouř nešel na patro, ale jen na jazyk.

to jde s normalnim naustkem ne? :)

Jo, ale někdy se zapomenu ( když mi fajfka "poklesne") a pak někdy cítím patro ( asi je to ještě důsledek toho zákroku na mejch zubech :cry:)

06 črc. 2005, 13:06

dick píše:
piter píše:
dick píše:Já bych spíš ocenil negativní P-lip t.j., aby mi kouř nešel na patro, ale jen na jazyk.

to jde s normalnim naustkem ne? :)

Jo, ale někdy se zapomenu ( když mi fajfka "poklesne") a pak někdy cítím patro ( asi je to ještě důsledek toho zákroku na mejch zubech :cry:)


jj, to jo no . . . . tedy resenim ze by byl obraceny P-lip dirkou dolu?

Jinak musim tedy rict, ze mi osobne take spis vadi kdyz mi jde kour na patro nez na jazyk . . .

06 črc. 2005, 13:09

piter píše:jj, to jo no . . . . tedy resenim ze by byl obraceny P-lip dirkou dolu?
Jinak musim tedy rict, ze mi osobne take spis vadi kdyz mi jde kour na patro nez na jazyk . . .

Třeba to Petersoni začnou kvuli nám dělat :D
Odeslat odpověď