Switch to full style
Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Odeslat odpověď

Jaky naustek mate radeji?

Klasicky (fishtail)
37
44%
P-lip (kour veden nahoru na patro)
19
23%
Je mi to jedno . . .
28
33%
 
Celkem hlasů : 84

19 čer. 2006, 23:43

P-lip se lip drzi v ustech hlavne u bentek u rovnych dymek se mi nelibi a prijde mi krajne nevhodny, a taky trochu hur se cistinez fish-tail

15 dub. 2007, 18:16

Právě jsem za pomoci lupénkové pilky a šmirglu vyřešil dilema p-lip x fishtail u mé peterson Kinsale XL 14 :lol:

15 dub. 2007, 20:28

Krhút píše:Právě jsem za pomoci lupénkové pilky a šmirglu vyřešil dilema p-lip x fishtail u mé peterson Kinsale XL 14 :lol:


To mě zajímá - mám stejné dilema. Nemáš nějaké fotky?

15 dub. 2007, 20:35

Tak vidite, aki sme rozdielni. Mne sa P-lip paci na vsetkych mojich petersonkach a obcas mi je luto, ze ostatne fajky su bez neho. Skratka mi to vyhovuje.

16 dub. 2007, 19:39

sauvi píše:
To mě zajímá - mám stejné dilema. Nemáš nějaké fotky?

Už jo...
image_id: 2968
image_id: 2969
dole je to trochu dokulata , holt zbytek p-lipu . Víc se to brousit bojím protože by tam zbyla taková milimetrová žiletka a ta by se už pak mohla při nějaké manipulaci v zubech ulomit . Stačil ten strach před prvním tahem pilkou... ... pak už to nešlo vrátit a byl jsem klidnej . :wink:

17 dub. 2007, 09:50

:shock: Na mojí jediné Petersonce P-lip není. Docela bych to ale rád prubnul. Jenom, jak to tady čtu, ztrácím odvahu takovou dýmku koupit.

17 dub. 2007, 10:10

natan píše:jak to tady čtu, ztrácím odvahu takovou dýmku koupit.


nesmysl, p-lipu se vubec nemusis bat

17 dub. 2007, 13:18

piter píše:
natan píše:jak to tady čtu, ztrácím odvahu takovou dýmku koupit.


nesmysl, p-lipu se vubec nemusis bat


Mně na p-lipu vadí hlavně jeho příčný profil - přibližně tvar oka.
Nemůžu s ním prostě dýmku držet v zubech. Možná u "visaček" to tak nevadí, ale já mám jen rovné a "malé" bentky.

U mě to vede k tomu, že když vidím novou Petersonku, tak se nejdřív podívám na náustek, a pokud je to p-lip, tak ji nechci i kdyby byla sebekrásnější :( .

17 dub. 2007, 13:37

sauvi píše:
U mě to vede k tomu, že když vidím novou Petersonku, tak se nejdřív podívám na náustek, a pokud je to p-lip, tak ji nechci i kdyby byla sebekrásnější :( .

Zajímavý, mě se tenhle systém drží v zubech naopak dobře. Ale asi taky záleží jaký má kdo zuby. ... tím proboha nemyslím nic osobního. :)

23 čer. 2007, 17:19

Po těch čtyřiceti létech co kouřím dýmku je mně zcela jedno, jestli mi jde kouř na patro, či na jazyk. Přesto ale upřednostňuji širší plochý skus. P-lip se sice dobře drží v zubech u visáků, problematický je ale u rovných dýmek. Např. petersonúv canadian 264 držet v zubech bez opory ruky je horor.

24 čer. 2007, 22:46

natan píše::shock: Na mojí jediné Petersonce P-lip není. Docela bych to ale rád prubnul. Jenom, jak to tady čtu, ztrácím odvahu takovou dýmku koupit.


Bych se nebál,mám sice jen jednu,ale v pohodě.

25 čer. 2007, 08:43

klasik51 píše:
natan píše::shock: Na mojí jediné Petersonce P-lip není. Docela bych to ale rád prubnul. Jenom, jak to tady čtu, ztrácím odvahu takovou dýmku koupit.

Bych se nebál,mám sice jen jednu,ale v pohodě.

Obě moje Petersonky (Kinsale rustic XL21, Donegal 999) mají p-lip a žádnej problém jsem nezaznamenal. Jinak jako mihra - kam mi jde kouř je mi zcela fuck :)

25 čer. 2007, 09:32

jcp píše:
klasik51 píše:
natan píše::shock: Na mojí jediné Petersonce P-lip není. Docela bych to ale rád prubnul. Jenom, jak to tady čtu, ztrácím odvahu takovou dýmku koupit.

Bych se nebál,mám sice jen jednu,ale v pohodě.

Obě moje Petersonky (Kinsale rustic XL21, Donegal 999) mají p-lip a žádnej problém jsem nezaznamenal. Jinak jako mihra - kam mi jde kouř je mi zcela fuck :)


Kam mi jde kouř mi je taky fuk. Ale v zubech se (aspoň ty moje - straight a mírné benty) drží BLBĚ :evil: .
Odeslat odpověď