Návlek na náústek

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod mates » 19 bře. 2005, 01:05

carolco píše:btw nemate niekto skusenosti s "prezervativmi" na naustok? vyzera to ako asi 1,5 centimetrova gumenna hadicka, ktora sa natiahne na koniec naustku a je prave obranou proti doskriabaniu. videl som to na nejakom americkom e-shope a stalo to smiesne peniaze. mozno by sa to dalo vyrobit aj odrezanim z nejakej silikonovej hadice, ale ako na potvoru, ziadnu taku neviem zohnat, aby som to otestoval.


to musí být opravdu už jako prezervativ, jak to vypadá na dýmce?Není lepší se trochu o náústek starat a ať nese stopy používání, vždyť je to i užitková věc...Já jsem na lesk vyzkoušel na radu Silichrom, je pravda, že je potřeba dát pozor na ev. značku výrobce, ale funguje to.Ale ne dlouho.
mates
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 13
Registrován: 27 úno. 2005, 23:25
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 19 bře. 2005, 01:13

mates píše:
carolco píše:btw nemate niekto skusenosti s "prezervativmi" na naustok? vyzera to ako asi 1,5 centimetrova gumenna hadicka, ktora sa natiahne na koniec naustku a je prave obranou proti doskriabaniu. videl som to na nejakom americkom e-shope a stalo to smiesne peniaze. mozno by sa to dalo vyrobit aj odrezanim z nejakej silikonovej hadice, ale ako na potvoru, ziadnu taku neviem zohnat, aby som to otestoval.


to musí být opravdu už jako prezervativ, jak to vypadá na dýmce?Není lepší se trochu o náústek starat a ať nese stopy používání, vždyť je to i užitková věc...Já jsem na lesk vyzkoušel na radu Silichrom, je pravda, že je potřeba dát pozor na ev. značku výrobce, ale funguje to.Ale ne dlouho.


Objednal jsem si to na smokingpipes, ne kvůli šetření skusu ale kvůli strašné pachuti co má jeden můj ebonitový náústek
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod carolco » 19 bře. 2005, 14:09

Fénix píše:Objednal jsem si to na smokingpipes, ne kvůli šetření skusu ale kvůli strašné pachuti co má jeden můj ebonitový náústek


daj potom vediet, ako si s nim spokojny, celkom by ma to zaujimalo, ide mi hlavne o setrenie naustku, ani nie tak o chut...
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Fénix » 19 bře. 2005, 14:25

carolco píše:
Fénix píše:Objednal jsem si to na smokingpipes, ne kvůli šetření skusu ale kvůli strašné pachuti co má jeden můj ebonitový náústek


daj potom vediet, ako si s nim spokojny, celkom by ma to zaujimalo, ide mi hlavne o setrenie naustku, ani nie tak o chut...


kdo tu moji BPK nezkusil, neuvěří, je to fakt humus :puke:
Vědět dám :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod dix » 20 bře. 2005, 19:02

kua...zas musim byt proti ale mne ten gumeny nevim co by strasne na naustku vadil.Ine je ked ma pipasar daku pachut..../nastastie som sa s tym este nestretol/...
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod LUBO » 21 bře. 2005, 08:03

mates píše:
carolco píše:btw nemate niekto skusenosti s "prezervativmi" na naustok? vyzera to ako asi 1,5 centimetrova gumenna hadicka, ktora sa natiahne na koniec naustku a je prave obranou proti doskriabaniu. videl som to na nejakom americkom e-shope a stalo to smiesne peniaze. mozno by sa to dalo vyrobit aj odrezanim z nejakej silikonovej hadice, ale ako na potvoru, ziadnu taku neviem zohnat, aby som to otestoval.


to musi byt opravdu uz jako prezervativ, jak to vypada na dymce?Neni lepsi se trochu o naustek starat a at nese stopy pouzivani, vzdyt je to i uzitkova vec...Ja jsem na lesk vyzkousel na radu Silichrom, je pravda, ze je potreba dat pozor na ev. znacku vyrobce, ale funguje to.Ale ne dlouho.

no ja by som to tak neodsudzoval, opravoval som uz okusane naustky a v tvrdom akryle sa po urcitom case jednoducho objavi hlboka ryha po zube. (moj kamarat si az tak na fajky pozor nedava a ma ich stale zavesenu v zuboch). to sa da zbrusit par krat, ale potom uz nie. ked ma clovek fajku za vyse 10tis korun, (Carolco ma aj drahsie) a ma to nahodou jemne robeny naustok, tak je obava namieste. tiez mam taku fajku a ked ju chcem fajcit, tak ju stale drzim v ruke, ale len z obavy o naustok. inac by som ju nechal zavesenu v zobaku. takze tu ochranu naustku by som aj ja pri urcitych fajkach prijal. Carolco, ak by si nahodou objednaval, zober jeden kus aj pre mna.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Šimi » 21 bře. 2005, 21:46

Hezky a výstižně řečeno.

Co takhle ochranný návleky na pneu aby se neopotřebovaly.
To je jako ve filmu "Poslední skaut" kde má jakýsi američan igelitový návlek na klobouk, aby mu nezmokl v dešti.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Fénix » 22 bře. 2005, 09:59

Naštěstí nosím dýmku v zubech tak zřídka, že mi opotřebování snad nehrozí, navíc žádnou "vzácnou" dýmku nemám. U mě bude guma jen kvůli chuti té BPK :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Milos Cerman » 23 bře. 2005, 22:59

Twineryy píše:
Simi píše:To je jako ve filmu "Poslední skaut" kde má jakýsi američan igelitový návlek na klobouk, aby mu nezmokl v dešti.


To maj všichni texaský policajti :D . Jde spíš o to, aby se klobouk nepromáčel až na hlavu. Takhle může v pohodě mašírovat celej den v lijáku a nepotřebuje kapucu :wink: .


A když chceš při tom mašírování kouřit, navlíkneš si prezervativ i na fajfku :lol:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Fénix » 31 bře. 2005, 11:26

kromě tabáků jsem si objednal ještě dva kousky těch návleků. Jeden už je na BPK, zajímavý pocit mít to v zubech. Až si s tím zakouřím dám vědět. Gumová chuť ale zmizela !
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 19 dub. 2005, 16:11

Dneska jsem poprvé kouřil svou BPK s ochranným návlekem. Sice nevypadá na pohled moc vábně, ale jinak je to super věc. Náústek se neškrábe, taky není cítit pachuť nekvalitního materiálu. Navíc se dýmka líp drží v zubech, protože náústek neklouže. Dál se tím neničí zuby a kromě toho je to příjemné na držení, protože guma vyrovnává tlaky a tahy a koušete do měkého. Takže jak říkám super, jen mezi lidi bych s tím nešel :oops: Jo a ještě čuju nějaké zádrhely s čištěním.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod LUBO » 19 dub. 2005, 16:23

myslel som si, ze to na domace fajcenie nemusi byt zle. keby som take videl, tiez by som si to kupil, u niektorych mojich fajok by mi bolo luto okusaneho naustku, co sa po case spolahlivo stane, pokial clovek nosi fajku zavesenu v zuboch.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Milos Cerman » 23 dub. 2005, 16:59

Fénix píše:Dneska jsem poprvé kouřil svou BPK s ochranným návlekem. Sice nevypadá na pohled moc vábně, ale jinak je to super věc. Náústek se neškrábe, taky není cítit pachuť nekvalitního materiálu. Navíc se dýmka líp drží v zubech, protože náústek neklouže. Dál se tím neničí zuby a kromě toho je to příjemné na držení, protože guma vyrovnává tlaky a tahy a koušete do měkého. Takže jak říkám super, jen mezi lidi bych s tím nešel :oops: Jo a ještě čuju nějaké zádrhely s čištěním.

Nečekal jsem, :roll: že bude kdooli návlek chválit.
Možná, že to má něco dosebe. Já si ale raději přece jenom dýmku okoušu, a v nejhorším si nechám náústek od pana Jirsy vyměnit :!:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Fénix » 23 dub. 2005, 18:36

Milos Cerman píše:
Fénix píše:Dneska jsem poprvé kouřil svou BPK s ochranným návlekem. Sice nevypadá na pohled moc vábně, ale jinak je to super věc. Náústek se neškrábe, taky není cítit pachuť nekvalitního materiálu. Navíc se dýmka líp drží v zubech, protože náústek neklouže. Dál se tím neničí zuby a kromě toho je to příjemné na držení, protože guma vyrovnává tlaky a tahy a koušete do měkého. Takže jak říkám super, jen mezi lidi bych s tím nešel :oops: Jo a ještě čuju nějaké zádrhely s čištěním.

Nečekal jsem, :roll: že bude kdooli návlek chválit.
Možná, že to má něco dosebe. Já si ale raději přece jenom dýmku okoušu, a v nejhorším si nechám náústek od pana Jirsy vyměnit :!:


jj, jak jsem psal, tak já ho tam mám jen kvůli té strašné pachuti nekvalitní paragumy na mé BPK. Ty ostatní klady beru jako bonus :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 06 kvě. 2005, 12:23

Musím ještě jednou pochválit ten návlek. Z BPK co už jen stála na stojánku se stala jedna z mých oblíbených dýmek. Už žádná gumová pachuť!
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků