Sáčky na vzorky

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Sáčky na vzorky

Příspěvekod Fénix » 02 kvě. 2005, 15:25

Kdepak jdou v Praze koupit ty šikovné zavírací pytlíčky (na vzorky) ? Zatím jsem na ně nenarazil :oops:

Btw vyhovují vám všem nebo máte jiný systém na kradení vzorků :wink: ?
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Taurendil » 02 kvě. 2005, 17:09

Ja to kupujem v papiernictve nedaleko, takze skus nasmerovat svoje kroky do nejakeho papiernictva, tam budes asi najskor uspesny...
Inac sacky su fajne, ale nie uplne stvorene pre tuto ulohu, pac radi vysychaju... To momentalne riesim vlozenim vzorky do ciastocne navlhcenej obalky a tu dam do poriadne zatvoreneho igelitoveho sacku.
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Dogtůrek » 02 kvě. 2005, 17:11

U nás normálně v papírenském oddělení v Tesku. V normálním pap. asi taky, možná i v Praze... :wink:
Uživatelský avatar
Dogtůrek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 331
Věk: 46
Registrován: 29 črc. 2004, 08:16
Bydliště: Nové Město nad Metují

Příspěvekod Murphy » 02 kvě. 2005, 19:10

Ja je kupoval v papirnictvi na kulataku asi za 0,50 kc za jeden. Jeste je trosku rozdil v materialu, ze kteryho jsou delany. Nejlepsi jsou asi ty s tim modrym prouzkem u uzaveru. U nich je igelit nejpevnejsi.
Uživatelský avatar
Murphy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 341
Věk: 40
Registrován: 03 říj. 2004, 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jana » 03 kvě. 2005, 09:40

V případě, že bys je v papírnictví nenašel, tak doporučuju velkoobchod s obalovým materiálem. Prodávají to v různých velikostech a co vím i koncáčům bez živnosťáku.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Fénix » 10 kvě. 2005, 11:07

Dogtůrek píše:U nás normálně v papírenském oddělení v Tesku. V normálním pap. asi taky, možná i v Praze... :wink:


Tak jsem byl v několika hyper,- a taky v papírnictví a nikde to nemají. Dneska jdu zkusit TESCO, tak uvidím :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Milan Zabloudil » 10 kvě. 2005, 11:22

Fénix píše:
Dogtůrek píše:U nás normálně v papírenském oddělení v Tesku. V normálním pap. asi taky, možná i v Praze... :wink:


Tak jsem byl v několika hyper,- a taky v papírnictví a nikde to nemají. Dneska jdu zkusit TESCO, tak uvidím :lol:

Jestli je seženeš, vem mi prosím také, dík
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nevill » 10 kvě. 2005, 11:42

Hm, po těch pytlíčkách se budu muset taky podívat, jsou fakt šikovný... :roll:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Qido » 10 kvě. 2005, 12:47

Papírnictví Zunt na Malostranském náměstí. Ty s modrým proužkem mi přišly na pohled malý, s červeným jsou zase trochu moc velký. :roll:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Murphy » 10 kvě. 2005, 13:18

Qido píše:Papírnictví Zunt na Malostranském náměstí. Ty s modrým proužkem mi přišly na pohled malý, s červeným jsou zase trochu moc velký. :roll:


V dobrych papirnictvich maji vyber ruznych velikosti a v modrem i v cervenem :) Zkuste papirnictvi "Krejza" u Kulataku na Bachmacskem namesti
Fenix se muze podelit, jak byl s tamnimi pytlicky spokojen :)
Uživatelský avatar
Murphy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 341
Věk: 40
Registrován: 03 říj. 2004, 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvekod Milan Zabloudil » 10 kvě. 2005, 13:34

Murphy píše:
Qido píše:Papírnictví Zunt na Malostranském náměstí. Ty s modrým proužkem mi přišly na pohled malý, s červeným jsou zase trochu moc velký. :roll:


V dobrych papirnictvich maji vyber ruznych velikosti a v modrem i v cervenem :) Zkuste papirnictvi "Krejza" u Kulataku na Bachmacskem namesti
Fenix se muze podelit, jak byl s tamnimi pytlicky spokojen :)

V kterém městě, státě, světadílu?
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod Murphy » 10 kvě. 2005, 14:42

Milan Zabloudil píše:
Murphy píše:
Qido píše:Papírnictví Zunt na Malostranském náměstí. Ty s modrým proužkem mi přišly na pohled malý, s červeným jsou zase trochu moc velký. :roll:


V dobrych papirnictvich maji vyber ruznych velikosti a v modrem i v cervenem :) Zkuste papirnictvi "Krejza" u Kulataku na Bachmacskem namesti
Fenix se muze podelit, jak byl s tamnimi pytlicky spokojen :)

V kterém městě, státě, světadílu?


Dejvice, Praha 6, Ceska republika, Evropa :)

no, pokud to neni moc akutni, tak po ceste na dalsi sraz se tam muzu stavit, kdyby mel nekdo zajem (jinak rozmer tech co jsem mel na sraze je 10x7 a myslim ze na vzorecek je to idealni)
Uživatelský avatar
Murphy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 341
Věk: 40
Registrován: 03 říj. 2004, 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 10 kvě. 2005, 16:06

Dneska jsem trochu pátral, sáčky jsem sice nesehmal ale nějaké info ano, napíšu až se najím :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 10 kvě. 2005, 18:40

Tak tedy zavítal jsem i do TESCA, kde mi řekli, "to my nedostáváme". Už jsem se celkem naštval, a nakonec zajel i do jednoho velkoobchodu s obaly.
Dostal jsem tam ceník, ve kterém je na výběr 11 různých velikostí, od 4x6 po 30x40. Na vzorky se zdá být tak akorát 7x10, nebo i na větší množství 8x12. Jediný problém je v tom, že nejmenší množství k prodeji je 1000KS od jednoho druhu :? I tak to ale nevychází špatně, při cenách s DPH 161, respektive 209 Kč za zmíněné velikosti to dělá 16-20 h na kus. Bohužel, velikost co jsem si vybral, 8x12 zrovna neměli, tak jsem si nechal ještě čas na rozmyšlenou. Popravdě by mi stačilo tak 50 KS od každé velikosti :roll: tak zvažuju ještě nápuk někde v maloobchodě.
Ptal jsem se jich, kde jinde by to šlo koupit v Praze. Prý jedině v Makru, jinak jde o náhodu :roll:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod forgi » 10 kvě. 2005, 18:45

Kua, však to hádam niekde dodávajú keď sú vežkoobchod. :?: A keď nie tak ich treba zlomiť aby predali aj menšie množstvo.
Ja ich tu viem zohnať ( BA) úplne bez problémov, tak ak chceš tak ti nejaké pošlem s tými vzorkami.
Uživatelský avatar
forgi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 472
Věk: 62
Registrován: 05 srp. 2004, 19:24
Bydliště: Bratislava

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků