Sáčky na vzorky

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Fénix » 10 kvě. 2005, 18:51

forgi píše:Kua, však to hádam niekde dodávajú keď sú vežkoobchod. :?: A keď nie tak ich treba zlomiť aby predali aj menšie množstvo.
Ja ich tu viem zohnať ( BA) úplne bez problémov, tak ak chceš tak ti nejaké pošlem s tými vzorkami.


Díky moc forgi za nabídku, ale zrovna v tomhle artiklu bych si rád našel stálý zdroj.

Oni to dodávají, ale ne jako součást sortimentu, nýbrž jako obal - tedy jejich zákazníci do toho balí věci na prodej. No a to menší množství je právě 1000 Ks. :) Zdá se, že to maloobchodnící (právem?) nepovažují za dost lukrativní sortiment. Tedy asi až na výjimky, jako je to papírnictví na Kulaťáku, kam možná budu nucen se zatoulat.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Nevill » 10 kvě. 2005, 19:34

Hm, to asi řeknu přítelkyni až zas někdy pojede nakupovat do Makra, ať se mi na to podívá... :)
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Murphy » 10 kvě. 2005, 21:04

Fénix píše:Oni to dodávají, ale ne jako součást sortimentu, nýbrž jako obal - tedy jejich zákazníci do toho balí věci na prodej. No a to menší množství je právě 1000 Ks. :) Zdá se, že to maloobchodnící (právem?) nepovažují za dost lukrativní sortiment. Tedy asi až na výjimky, jako je to papírnictví na Kulaťáku, kam možná budu nucen se zatoulat.


V tom papirnictvi maji prave ten rozmer 7x10 a z toho lepsi ho igelitu, u kteryho se ne tak lehce urve ten kousicek u uzaveru a te akorat nevim, kolik stal jeden. Bud 0,5 nebo 0,7 kc. Jen to neni uplne spolehliva ochrana pred vyschnutim. Daval jsem vzorecky do dvou a stejne to po case (2 mesice) vyschlo. Takze ted jeste ty pytliky strkam do sklenice od horcice Snico s docela dobrym plastovym vickem, co pekne tesni(pouzivam to i na sypanej caj a vejde se tam presne 50g :) )
Uživatelský avatar
Murphy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 341
Věk: 40
Registrován: 03 říj. 2004, 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvekod Milan Zabloudil » 11 kvě. 2005, 09:04

Já bych se nestresoval a vzal těch 1000 ks, je nás jako much, tak si to rozeberem a máme na pár týdnů vystaráno. :lol:
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nevill » 11 kvě. 2005, 11:39

Milan Zabloudil píše:Já bych se nestresoval a vzal těch 1000 ks, je nás jako much, tak si to rozeberem a máme na pár týdnů vystaráno. :lol:


To by byl teda pořádný kulový blesk!! :P
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Fénix » 14 kvě. 2005, 08:43

Sáčkové anabáze pokračovala včera, kdy jsem zašel tak daleko, že jsem se v přestrojení vloudil do Makra. ANI TAM JE NEMĚLI :x To už jsem se vážně na*ral, a znovu zajel do toho velkoobchodu. No a tam mě čekalo milé překvapení - neměli sice 8x12, ale ty klasické 7x10 téměř vyprodali, a zbylo jim jich *jen* 500, což už bylo počtem blíž mému kýženému počtu. Tak jsem do toho praštil :)
Ovšem aby nic nebylo tak jednoduché, musel jsem ještě do vzdálených končin Prahy, hluboko do útrob jakéhosi skladu, s dodacím listem. Každý si tam odvážel plný náklaďák čehosi, ale já jsem si odvezl jednu igelitku se sáčky.
THE END

P.S. přebytky výhodně rozprodám, abych zaplatil ten projetý benzín :twisted:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Zababa » 03 úno. 2006, 03:33

Nějak jsem nepochopil, co to jsou ty vzorky. Domnívám se, že to jsou vzorky tabáku. Abyste si s sebou na srazy nebrali velký pixly, vezmete s sebou různý tabáky do sáčků, a pak dáváte kamarádům ochutnat nebo jak to vlastně je?
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod piter » 03 úno. 2006, 04:17

Zababa píše:Nějak jsem nepochopil, co to jsou ty vzorky. Domnívám se, že to jsou vzorky tabáku. Abyste si s sebou na srazy nebrali velký pixly, vezmete s sebou různý tabáky do sáčků, a pak dáváte kamarádům ochutnat nebo jak to vlastně je?


Presne tak, vzorky tabaku. Co se tyce srazu, tam vetsina pixly tahame, to neni problem - a primo si muzou ostatni vzit na ochutnani. Dalsi moznosti jak ochutnat vzorky je "Kulovy Blesk", jemuz je vyhrazena zvlastni cast fora tady: http://www.dymka.net/bb/viewforum.php?f ... 80ce46a6df

Funguje to tak, ze kazdy napise do sveho threadu tabaky, co nabizi na ochutnani ve forme vzorku, a ostatni se pak mohou ozvat, maji-li o nejaky zajem. Ve vetsine pripadu pak doruceni vzorku zajistuje Ceska posta :)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Michal Hubacz » 03 úno. 2006, 07:34

Fénix píše:
forgi píše:Kua, však to hádam niekde dodávajú keď sú vežkoobchod. :?: A keď nie tak ich treba zlomiť aby predali aj menšie množstvo.
Ja ich tu viem zohnať ( BA) úplne bez problémov, tak ak chceš tak ti nejaké pošlem s tými vzorkami.


Díky moc forgi za nabídku, ale zrovna v tomhle artiklu bych si rád našel stálý zdroj.

Oni to dodávají, ale ne jako součást sortimentu, nýbrž jako obal - tedy jejich zákazníci do toho balí věci na prodej. No a to menší množství je právě 1000 Ks. :) Zdá se, že to maloobchodnící (právem?) nepovažují za dost lukrativní sortiment. Tedy asi až na výjimky, jako je to papírnictví na Kulaťáku, kam možná budu nucen se zatoulat.


No kdyby jsi se zeptal Michala kde on bere ty sacky do kterych balil vzorky a piskoty, mozna by ti prozradil ze primo od zdroje, v ruznych velikostech a mnozstvi. Otazkou je zda postovne cca 40,- kc je lepsi nez benzin za dvakrat projetou Prahu:))))) :twisted:
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod Fénix » 03 úno. 2006, 10:38

Michal Hubacz píše:No kdyby jsi se zeptal Michala kde on bere ty sacky do kterych balil vzorky a piskoty, mozna by ti prozradil ze primo od zdroje, v ruznych velikostech a mnozstvi. Otazkou je zda postovne cca 40,- kc je lepsi nez benzin za dvakrat projetou Prahu:))))) :twisted:


Grr :evil: :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků