Vesele prihody s trafikanty

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod bromden » 16 bře. 2005, 08:38

Simi píše:Dnes jsem v Brně navštívil prodejnu Valmont na Masarykově ulici. Chtěl jsem se jen kouknout na nějaké dýmky. Prošel jsem prodejnu a nic sem neviděl. Už sem vycházel ven a za dveřmi byly tři stojany asi s 15 dýmkami. Koukám na ně a nechci aby si mě někdo všímal. Slečna na pultem na mě promluvila, jestli bych nechtěl vidět dýmek víc. Odvětil jsem že sem se chtěl jen mrknout. Trvala na svém, a tak sem řekl že jo. Ukázala mi vzadu schody dolů. Byl nad nimi nápis KRÁLOVSTVÍ DÝMEK. Sešel sem tam a čuměl a čuměl a .......
Ten nápis nad schody jsem normálně přehlídl a odešel bych s pocitem, že tam prd mají.
Tam dole to byla paráda. Mají tam dokonce ARAGORNA a GIMLIHO.
Tolik dýmek jsem pohromadě jěště neviděl. Příští nákup asi provedu tam.

Tos měl zajít ještě nahoru na doutníky... podobnej obří humidor jako je teď v Baker street, leč ceny o dost nižší :lol: Mají tam výborný dominikánce kolem 60-80 kaček
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Šimi » 16 bře. 2005, 09:04

Doutníky by mě asi nezaujaly. Jsem dýmkový fanda. Ale věřím, že tam bude určitě slušný výběr.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Simon » 16 bře. 2005, 10:52

LUBO píše:to musi byt bezvadne, tiez by som sa tam rad zasiel podivat. skoda, ze nieco take nemame v bratislave.


imho neni az tak o co stat, nemas ceho litovat
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod bromden » 16 bře. 2005, 10:56

Simon píše:
LUBO píše:to musi byt bezvadne, tiez by som sa tam rad zasiel podivat. skoda, ze nieco take nemame v bratislave.


imho neni az tak o co stat, nemas ceho litovat


Náhodou sem tak setam najde kousek... Mám odtam dvě dýmky, z těch levnějších, ale výběr tam je slušněj.
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Jana » 16 bře. 2005, 12:54

bromden píše:Tos měl zajít ještě nahoru na doutníky... podobnej obří humidor jako je teď v Baker street, leč ceny o dost nižší :lol: Mají tam výborný dominikánce kolem 60-80 kaček


Nechci bejt šťoura - ale doutníky jsou kolkovaný s konečnou cenou, jak může mít jedna prodejna ty samý levnější než prodejna jiná?
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod bromden » 16 bře. 2005, 13:03

Jana píše:
bromden píše:Tos měl zajít ještě nahoru na doutníky... podobnej obří humidor jako je teď v Baker street, leč ceny o dost nižší :lol: Mají tam výborný dominikánce kolem 60-80 kaček


Nechci bejt šťoura - ale doutníky jsou kolkovaný s konečnou cenou, jak může mít jedna prodejna ty samý levnější než prodejna jiná?


Nevím. V baker street začíná doutník velikosti "tak akorát" na stovce. Ve Valmontu cca na 60ti. Možná to není ten stejnej, stejná firma a kvalita, ale mně chutnají (o dost víc než Cohiba za tři kila :shock: ). Soudím tedy , že pro mne jakožto velmi příležitostného doutníkáře je doutník za 6pětek tak akorát, páč ty dražší mi většinou nejedou.
To jsem zase chytrej :oops:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Jana » 16 bře. 2005, 13:10

bromden píše:Nevím. V baker street začíná doutník velikosti "tak akorát" na stovce. Ve Valmontu cca na 60ti. Možná to není ten stejnej, stejná firma a kvalita, ale mně chutnají (o dost víc než Cohiba za tři kila :shock: ). Soudím tedy , že pro mne jakožto velmi příležitostného doutníkáře je doutník za 6pětek tak akorát, páč ty dražší mi většinou nejedou.
To jsem zase chytrej :oops:


Tak tomu říkám efektivní přístup, vlezeš do krámu, řekneš si o doutník za 6 pětek a je to !
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Milos Cerman » 19 čer. 2005, 20:53

Jana píše:Tak tomu říkám efektivní přístup, vlezeš do krámu, řekneš si o doutník za 6 pětek a je to !


To nic není, u nás v Ústí běžnš příjde zákazník, a chce "jednou za třicet" a odejde s doutníkem za 23,-kaček (oni je mezitím zlevnili! Jedná se o EL GUAJIRO BREVAS).
To zlevnění ale všichni považujou za přechodný !!! :!:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků