Jak správně dokouřit ?

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Jak správně dokouřit ?

Příspěvekod Milan Zabloudil » 04 bře. 2005, 17:34

Poraďte neznalému jak dokouřit dýmku až do konce. Já mám dole již tolik popela, že už to není dýmání ale popelení. Ale statečně to tahám abych dokouřil až dolů. :shock:
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Re: Jak správně dokouřit ?

Příspěvekod Twineryy » 04 bře. 2005, 19:28

Milan Zabloudil píše:Poraďte neznalému jak dokouřit dýmku až do konce. Já mám dole již tolik popela, že už to není dýmání ale popelení. Ale statečně to tahám abych dokouřil až dolů. :shock:


Když ti popel dělá problémy, tak ho rozruš dusátkem a opatrně odsyp. Není to žádný prohřešek, běžně se to dělá.
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod dix » 04 bře. 2005, 19:31

kdyz mi to blbe hori...odsypam/ samozrejme ze popel /...kdyz Ti to zdejchne u dna promicham dymkarskou lzickou spodek...a dojedu to..a mas to.

:puffy:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Re: Jak správně dokouřit ?

Příspěvekod Šimi » 04 bře. 2005, 19:40

Milan Zabloudil píše:Poraďte neznalému jak dokouřit dýmku až do konce. Já mám dole již tolik popela, že už to není dýmání ale popelení. Ale statečně to tahám abych dokouřil až dolů. :shock:


Hlavně abys neměl nadvrtanou dýmku. To se stalo mě u mé první. Pak to dokouří do dna málokdo.
A jinak tak jak jsi se už dozvěděl prostě odsyp popel. Když ho tam budeš nechávat všechen, tak počkej až si kýchneš.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Fénix » 04 bře. 2005, 20:11

To jsou rady pro případ, že to prostě nejde. Klíčem je ale naučit se 1. nacpávat 2. kouřit tak, abys to nemusel vůbec řešit :wink:
Btw já to neumím, takže se mě neptej jak na to :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Jak správně dokouřit ?

Příspěvekod Milan Zabloudil » 07 bře. 2005, 15:24

Zdravím a děkuji všem za odpovědi, mám ale další dotázek. Když přeruším kouření, nerad ale občas se to stát může, nebo uhasne dýmka, jak rychle musím zapálit nebo jak dlouhá může být maximálně pouza do zapálení abych dokouřil do konce ? Omlouvám se za asi blbé dotazy, ale dýmám teprve měsíc po celoživotním taháním cigaret. Dík Milan
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod Milos Cerman » 07 bře. 2005, 21:23

Pokud někdo kouří doutník, ten když ti vyhasne, se musí zapálit dokud je ještě teplej. Jinak smrdí. Dýmky se tohle netýká tak přísně, já prostě urovnám povrch a zapálím. I když to mnohej dělá, já popel neodsypávám. Ale přecejenom, když se ti pauza protáhne ne desítky minut, tak riskuješ, že tabák bude smrdět močkou. Nedokouřená dýmka přes noc, tak to je průser. Ráno budeš z hlavičky vybírat smradlavý bahýnko.
Když se to stane tak nebreč, není to katastrofa, ale taková dýmka musí vyschnout, a to dost dlouho. Čuchni si k hlavičce, a kuř ji, až když přestane smrdět !!!
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Re: Jak správně dokouřit ?

Příspěvekod Twineryy » 08 bře. 2005, 10:52

Milan Zabloudil píše:Zdravím a děkuji všem za odpovědi, mám ale další dotázek. Když přeruším kouření, nerad ale občas se to stát může, nebo uhasne dýmka, jak rychle musím zapálit nebo jak dlouhá může být maximálně pouza do zapálení abych dokouřil do konce ? Omlouvám se za asi blbé dotazy, ale dýmám teprve měsíc po celoživotním taháním cigaret. Dík Milan


Pokud kouříš pomalu a moc močky ti nevzniká, tak to můžeš nechat stát i dýl (a jít si klidně do hospody zahrát kuželky :D ). Pokud ti to hodně bublá, tak holt tabák močkou nasákne, ale když to pak dokouříš, tak se nic neděje.
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady


Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 návštevníků