Obchody v Bratislavě + napálená dýmka

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Morten.W » 23 úno. 2005, 21:27

Je tam jedna taka vacsia, vyzera to podobne, ako ked vam do predneho skla na aute prasti kamen (ale v mensom, samozrejme) a druha taka o dost mensia (ale to je len tak normalne prasknute/myslim, ze ta by sa tym karbonom zatiahla). O tej vacsej pochybujem :o(.
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 50
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Příspěvekod forgi » 24 úno. 2005, 09:05

Ak sú to praskliny v dreve, tak to treba vyreklamova- podža tvojho popisu to nebude napálené.
Ak je popraskana iba vrstva zafajčovacieho náteru, tak sa nič nedeje a pokojne fajči ďalej ono sa to zacelí karbónom.
Uživatelský avatar
forgi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 472
Věk: 62
Registrován: 05 srp. 2004, 19:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Morten.W » 24 úno. 2005, 16:30

Pani, vdaka za odpovede a rady. Zajtra to pojdem skusit vyreklamovat. A ak nepochodim, tak neviem. Asi to zacnem opatrne fajcit, mozno je to naozaj prasknuta len ta zafajcovacia vrstva, aj ked pochybujem, ze by bola tak hruba. Zda sa mi to prasknute asi tak milimeter (mozno o nieco viac) do hlbky :o(.
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 50
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Příspěvekod dix » 24 úno. 2005, 21:04

no aj ja sa chystam na tu faju...akoze ju kupit. Bola v tom zmienovanom velkosklade interpressu??
Inac s takym volacim ako su te praskliny Ti zial neporadim....nikdy som take volaco nevidel ani nezazil...ale dufam...verim ze to je len ten nater.
Sak uvidis... :idea:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Morten.W » 24 úno. 2005, 21:25

Tu fajku som kupil na Obchodnej, v tom dvore kadial sa vchadza do Film Cafe. Koli jednemu kusu som do velkoskladu ist nechcel. Mozno ked budem kupovat viac fajok naraz :o). Tych Big Benov tu mali vyber asi z 10-15 roznych tvarov.
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 50
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Morten.W.:

Příspěvekod LUBO » 25 úno. 2005, 08:36

Morten.W.:
no pokial si ju fajcil len raz a neuznaju ti reklamaciu, tak ju poriadne vycisti liehom a nechaj poriadne vyschnut. az bude uplne cista a sucha, tak ju lahko vymaz vymazovou pastou podla prekladu clanku od Barbiho, alebo sa dohodneme a ked pojdem niektoru nedelu cez bratislavu, donesiem ti trosku z mojej od Marca Janzena, pripadne to vymazeme na mieste.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Morten.W » 25 úno. 2005, 20:01

Bol som reklamovat tu fajku.
Prva reakcia pana v trafike: NIEKTO sa v tom rypal nejakym predmetom :shock: (ale ja vazne nemam zalubu sa rypat klincom v hlavicke novej 1250 korunovej fajky :roll: ). Nakoniec mi ju vzal s tym, ze ju posle vyrobcovi na posudenie. O tyzden sa tam mam vraj zastavit. Hmm, vyrobca v Holandsku. Takze to vidim nasledovne: Pan fajku zabali a posle ju s UPS do Holandska, kde ju hned posudia a poslu spat opat s UPS. Noo, ale jelikoz, nybrz, ponevac, zijem na Slovensku, pravdepodobne ju len posle spat do velkoskladu, kde "odbornik na fajky"-predavac :wink: fajku prehliadne a posle spat z nasledovnym textom: Poskodenie fajky vzniklo nespravnym zaobchadzanim zo strany pouzivatela, a preto reklamacia nemoze byt uznana :) !

Morten.W Skeptic 8)
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 50
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Příspěvekod dix » 25 úno. 2005, 22:08

a to sa ma niekto snazil presvedcit, ze dotycny typek je seriozak...cha...
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod dix » 26 úno. 2005, 11:42

v akej cenovej relacii tam boli te bigbeny? Taku lacnu som nevidel ani vo velkosklade mediapressu...
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Morten.W » 26 úno. 2005, 13:24

Hmm, nie som si isty, ale mam pocit ze tak od tej tisicky do asi 3 500-4000. Ale je mozne ze sa mylim.
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 50
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Příspěvekod Milos Cerman » 28 úno. 2005, 21:33

Morten.W píše:Je tam jedna taka vacsia, vyzera to podobne, ako ked vam do predneho skla na aute prasti kamen


Tvojí dýmku jsem neviděl, ale podle popisu = něco podobného jsem již v ruce držel. Podle vyjádření skušenějších se tehdy jednalo o dodřeva zarostlej kamínek. Ten na nový dýmce nebyl vidět, ale při kouření se zahřál natolik, že dík dilataci materiálu doslova vyrval kousek dřeva.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Morten.W » 01 bře. 2005, 16:34

No, uvidim co na to povie "vyrobca?"
Tak aby som zhrnul situaciu okolo obchodov v BA. Moc moznosti co sa tyka vyberu fajok tu teda nie je. Bud velkosklad, alebo ta Ochodna (no vyber fajok tiez nie moc velky, cakum prask zhruba z 30 kusov). Tak nic, este su tu zahranicne on line obchody kde je vyber obrovsky. Ale je to skoda.
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 50
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Příspěvekod bromden » 01 bře. 2005, 17:28

Morten.W píše:No, uvidim co na to povie "vyrobca?"
Tak aby som zhrnul situaciu okolo obchodov v BA. Moc moznosti co sa tyka vyberu fajok tu teda nie je. Bud velkosklad, alebo ta Ochodna (no vyber fajok tiez nie moc velky, cakum prask zhruba z 30 kusov). Tak nic, este su tu zahranicne on line obchody kde je vyber obrovsky. Ale je to skoda.


No, já reklamoval jen jednou, prasklou stanislawku v místě tmelu a reklamace byla uznána. Ještě jsem se pokoušel o puchýřek na parkerovce, ale to bylo bez šance (prý přehřátí).
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Morten.W » 04 bře. 2005, 18:18

No, já reklamoval jen jednou, prasklou stanislawku v místě tmelu a reklamace byla uznána. Ještě jsem se pokoušel o puchýřek na parkerovce, ale to bylo bez šance (prý přehřátí).[/quote]

Takze je piatok a ja v ocakavani co bude, som zasiel na Obchodnu koli tej reklamacii. A...a uspel som fajku mi vymenili :lol: Bol som tak rad, ze som si tam hned kupil Sunset Breeze.

4Dix. Dotazal som sa pana, ako je mozne ze maju Big Beny lacnejsie nez vo velkosklade. Pan mi odpovedal ze su obchodnym zastupcom tejto znacky na Slovensku. Dix, hor sa na obchodnu pre Big Beny za dobru cenu :P .
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 50
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Příspěvekod piter » 04 bře. 2005, 18:22

Morten.W píše:Takze je piatok a ja v ocakavani co bude, som zasiel na Obchodnu koli tej reklamacii. A...a uspel som fajku mi vymenili :lol: Bol som tak rad, ze som si tam hned kupil Sunset Breeze.


gratuluju, dobre ze ti to vyslo ! :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků