Obchody v Bratislavě + napálená dýmka

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod dix » 04 bře. 2005, 19:20

4MW: tento mesiac veru nastal cas na jednu novu faju...takze kedze akoze...no este jedna BB bude. Pacila sa mi jedna barbadoska robena tak akosi do tmava az cierna s tym ze bolo vidiet kresbu...
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod dix » 05 bře. 2005, 15:28

4MortenW...ako si dopadol ? :)
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Morten.W » 05 bře. 2005, 16:13

dix píše:4MortenW...ako si dopadol ? :)


Uz som to pisal vyssie. Fajku mi vymenili za novu. :P.
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 50
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Příspěvekod dix » 05 bře. 2005, 18:39

jajj clovece..myslim ako si dopadol z prvym zafajcenim uz tej vymenenej... :lol:

Chyba neni na Vasem prijimaci :!:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Morten.W » 05 bře. 2005, 18:50

dix píše:jajj clovece..myslim ako si dopadol z prvym zafajcenim uz tej vymenenej... :lol:

Chyba neni na Vasem prijimaci :!:


Aaa, sorry, sorry. Prve zafajcenie, prebeho viac nez dobre. Uz som bol prichistany na hroznu chut, ale nic podobne sa nastastie nekonalo. Celkom chutila uz na prvy krat. Nebolo to sice uplne koser, ale ked si spomeniem na prvu co som zafajcoval, rozdiel obrovsky. Naplnil som ju nieco malo nad polovicu. Ziadne prehrievanie, mockovanie, chladny dym (co sa mi zatial stava malokedy :? ). Dofajcenie uplne do dna, ostal len sedy popol :lol: . Skvela fajka. Vnutro tento krat bez vad. :P .
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 50
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Obchody

Příspěvekod mato » 19 črc. 2005, 14:07

Zdravim vsetkych priaznivcov dymkarenia.
Rad by som sa opytal, ci niekto ma prehlad, kde by sa v BA dala zohnat napr. fajka z kukurice...ja viem na nase pomery trosku nezvykle, ale rad by som ju vlastnil, uz len z kuriozity. A na druhu stranu vravi sa, ze skusit treba vsetko. Osobne mam ale problemy s nakupovanim fajkoveho tovaru v BA, pretoze jedine poriadne co tu asi mame je Mostex, co je vsak v nie prilis pritahujuco posobiacej budove, aj ked vyber je tam excelentny a s panmi predavacmi sa da vynikajuco porozpravat na nasu temu :)...ale kazdopadne potesila by ma nejaka dobra predajnicka v centre kde by bol slusny vyber najma fajociek....tabaciky su naj podla mna v tom dvore na Obchodnej. A takisto sa stava, ze v obchode, kde maju kde to co by sa mi pacilo je nekompetentna obsluha, ktora nema ani najmensi sajn o tom, co predava....:) Normalne zavidim "prazakom" ked citam recenzie na ich "fajkooazi" :)
Diky za rady
mato
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 38
Registrován: 19 črc. 2005, 13:57
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod forgi » 19 črc. 2005, 15:40

kukuricky som videl v petrzalskom tescu v trafike Barczi za cca 300 sk. Urcite ich maju aj vo velkoobchode barczi tiez v petrzalke (byvala toyota servis) da sa tam nakupit aj v malom.
Uživatelský avatar
forgi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 472
Věk: 62
Registrován: 05 srp. 2004, 19:24
Bydliště: Bratislava

vložkované meerschaumky

Příspěvekod mato » 08 říj. 2005, 21:00

Nevie niekto poradit kde sa daju zohnat vložkované meerschaumky v BA.....tu vo fore sa o nich dost popisalo, nuze bolo by aj vhod zistit ako to naozaj aj je 8)
mato
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 38
Registrován: 19 črc. 2005, 13:57
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ajdzi » 09 říj. 2005, 11:52

ak myslis bruyerove fajky s meersaumovou vlozkou, tak nejaku som urcite videl v mostexe v pentagone, myslim od firmy chacom :)
Uživatelský avatar
Ajdzi
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 114
Věk: 51
Registrován: 20 zář. 2005, 14:11
Bydliště: bratislava

Re:

Příspěvekod mato » 09 říj. 2005, 19:19

Hej ano tie...som sa zle vyjadril mi to hned nenapadlo.....aj som uvazoval, ze ich tam pojdem pozret....skoda, ze nemaju na nete niekde katalog, ktory by obnovovali, myslim, ze by to pomohlo jednak velkoodberatelom a hlavne nam maloodberatelom.
mato
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 38
Registrován: 19 črc. 2005, 13:57
Bydliště: Bratislava

Re:

Příspěvekod mato » 09 říj. 2005, 19:24

A je len skoda, ze mostex sidli na mieste, na akom sidli, sice za ten vyber a vynikajucu obsluhu to stoji sa tam trepat, ale co by som predsalen vytkol ako velke minus je nemoznost platit platobnou kartou. Neviem ako vy ostatni, ale ked nie je katalog na nete a ja si teda neviem zistit co teda presne by som chcel :), tak neviem aky obnos penazi si mam pripravit.
mato
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 38
Registrován: 19 črc. 2005, 13:57
Bydliště: Bratislava

Re:

Příspěvekod carolco » 09 říj. 2005, 19:54

mato píše:tak neviem aky obnos penazi si mam pripravit.

urcite si prines aspon 3.000 penazi, pretoze parkrat sa mi tam stalo, ze sa netvarili prave nadsene, ked som chcel kupovat za mensiu sumu. kupodivu v ceskom mostexe s tym nemaju ziaden problem, v nasom ano :-(
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ajdzi » 09 říj. 2005, 23:44

je pravda,ze je to vo vela ohladoch nestastne miesto :? ale ked uz tam clovek je,vacsinou si odtial rad nieco odnesie... v cechach, vhociktorej lepsie zasobenej trafike, ale nakupujem radsej :!:
Uživatelský avatar
Ajdzi
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 114
Věk: 51
Registrován: 20 zář. 2005, 14:11
Bydliště: bratislava

Re:

Příspěvekod LUBO » 10 říj. 2005, 07:02

mato píše:Hej ano tie...som sa zle vyjadril mi to hned nenapadlo.....aj som uvazoval, ze ich tam pojdem pozret....skoda, ze nemaju na nete niekde katalog, ktory by obnovovali, myslim, ze by to pomohlo jednak velkoodberatelom a hlavne nam maloodberatelom.

no katalog oni maju:
http://www.fajky.mostex.sk/
ale myslim si, ze asi len kvoli tomu, lebo im to niekto nariadil.ktovie, ci aj tu robotu na web-stranke im neurobil niekto z ciech. lebo inac je to mrtvy skapaty pes, ktory davno ani len nekopol nohou a zostal na vecne casy a nikdy inak zabudnuty na nete. nieco ako stranky firmy BPK, na ktorych sa roky vraj pracuje. chudaci, radsej by to mali odpredat niekomu, koho zaujima to, co robi. ked Mostex slovensko nema zaujem o dobre meno, hlavne, ze o nom pocut ako o stolnotenisovom teame. mam dojem, ze keby ste sa s nimi zacali bavit o ping-pongu, tak by im zasvietili oci uplne inac, ako keby ste sa s nimi chceli bavit o fajkach. a este o ich sidle v bratislave. parkrat som si povedal, ze by nebolo zle zavitat do ich skladu, ale ked som sa dozvedel, kde ho maju, tak o to uz nikdy nebudem mat zaujem. firma, ktora ma sklad uprostred najvykricanejsieho drogoveho brlohu celej bratislavy, kde si pichaju svinstvo este aj stare babky a injekcie sa povaluju po schodistiach, si nezasluzi pozornost slusneho zakaznika. velmi sa cudujem panovi Stanislavovi, ze doteraz nezakrocil, asi je na to slaby, aby si porobil poriadky vo svojich pobockach. nemam pre to ine vysvetlenie a je to hanba. nikto mi to nevyhovori, ze to tak nie je. seriozny podnikatel sa musi starat o to, ako vyzera jeho firma a kde sidli. inac si moze otvorit hlavnu pobocku na vychodnom slovensku v nejakom ciganskom brlohu, kde takisto najde vrahov, kriminalnikov a nadrogovane hovada,ako v bratislavskom pentagone, akurat ze ho tam najomne vyjde este lacnejsie. alebo dokonca ho bude moct tym ciganom platit v naturaliach, im staci pytel tabaku na vydymenie sklenikov a budu spokojni. pokial si niekto mysli, ze prehanam, tak mam prave novych susedov, ktori tam pred 4 rokmi v pentagone este byvali a podarilo sa im odtial dostat. dnes su stastni, ze tu skusenost uz maju za sebou a ze o bratislavskom pentagone uz nebudu viac pocut.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Re:

Příspěvekod carolco » 10 říj. 2005, 12:57

LUBO píše:...pred 4 rokmi v pentagone este byvali a podarilo sa im odtial dostat. dnes su stastni, ze tu skusenost uz maju za sebou a ze o bratislavskom pentagone uz nebudu viac pocut.
tak, tak, byt v pentagone bud prvy alebo posledny. ale radsej predsa len ten prvy :-) my sme tam vramci dedicstva mali jeden z bytov a boli sme stastni, ze sa nam ho podarilo celkom slusne predat a to napriek tomu, ze sme boli "hrdymi" takmer susedmi mostexu.
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků