Switch to full style
Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Odeslat odpověď

14 kvě. 2005, 11:36

harel píše:..... tak silno potiahnem do seba , ci fajka tesni......


To je velmi důležité u selských dýmek.

14 kvě. 2005, 12:12

Já baterku do obchodu nenosím, ale když mi ji občas někdo půjčil, tak se osvědčila dokonale.

14 kvě. 2005, 12:22

Sherlock Holmes píše:Nemyslíte si snad, že v Ústí nad Labem prodáváme aušusy, že ne !
Při nákupu dýmek pro naši prodejnu jezdíme do Mostexu do Brna, a celý den přebíráme a přebíráme....
(tohle také není reklama, ale konstatování !)


Usti nad Labem je ovsem pro Ostravaka dost z ruky :)

09 črc. 2005, 19:35

Včera jsem byl na obchůzce po brněnských trafikách. uchvátila mě jedna dýmečka. Nádherná, elegantní, úžasná. Cena 600,-

chtěl jsem začít skákat radostí. Když jsem se ji prohlédl blíž zjistil jsem že je nadvrtaná asi o centimetr. :? :(

Minulý týden bych si ji ještě koupil. Ale díky tomuto fóru jsem informován, tudíž nenachytán :lol: A proto fóru dýmka.net 3x vivat :P

Ale na výrobce jsem krapet rozezlen :evil: :alfajka:

09 črc. 2005, 19:43

Pepřek píše:........

Ale na výrobce jsem krapet rozezlen :evil: :alfajka:


To tě čeká u téměř všech pěkných "levných" dýmek.

09 črc. 2005, 21:07

Šimi píše:
To tě čeká u téměř všech pěkných "levných" dýmek.


U těch levných dýmek je holt dobrá jedna z mnoha...ale zas o to větší je to radost, když si vybereš tu dobrou... :puffy:

10 črc. 2005, 10:36

Já mám doma jednu Design Berlin. Byla to jedna z mých prvních dýmek ( stará cca 10-12 let ) a tudíž jsem ji vybíral téměř bez znalostí. A i když tentkrát stála 1500 Kč tak je taky nadvrtaná a nikdy ji nedokouřím až dolu.

10 črc. 2005, 15:09

Mno!

Nezbývá než se poohlédnout jinde 8)

10 črc. 2005, 15:13

Marně se sám sebe ptám, jestli tím, že člověk zajde do vyhlášeného dýmkařství, tak má zaručeno, že koupí kvalitní dýmku. Myslím si, že tady asi přímá úměra nefunguje.

10 črc. 2005, 15:21

Myslím že čím vyhlášenější výrobce tím procento nadvrtání menší.

Asi si objednám Hapovku, nevěřím že by mi prodal zmetek.

10 črc. 2005, 15:25

Vojtěch Regazzo píše:Marně se sám sebe ptám, jestli tím, že člověk zajde do vyhlášeného dýmkařství, tak má zaručeno, že koupí kvalitní dýmku. Myslím si, že tady asi přímá úměra nefunguje.


Ten vrták může "uletět" jak profíkovi, tak amarérovi. Ale profík ji dá za pár kaček, anebo to dokáže spravit - - - chci žíct zamaskovat.
Jalo zákazník MUSÍŠ prohlížet každou !

10 črc. 2005, 16:19

Vojtěch Regazzo píše:Marně se sám sebe ptám, jestli tím, že člověk zajde do vyhlášeného dýmkařství, tak má zaručeno, že koupí kvalitní dýmku. Myslím si, že tady asi přímá úměra nefunguje.


Dýmkařství, které prodává zmetky nebude patřit mezi vyhlášené v pozitivním slova smyslu. Pokud je dýmkařství vyhlášené pak to bude proto že prodává kvalitní zboží a poskytuje kvalitní služby. Pokud výběr dýmek probíhá tak jako na Etrafice nebo u Miloše Cermana v Ústí, že se přebírá ve skladu dýmka po dýmce a kontrolují se základní kritéria jako je vrtání, absence kytování a pěkná kresba pak se riziko koupě problémové dýmky snižuje na minimum. Samozřejmě i mistr tesař se občas může utnout. Skryté vady samozřejmě nejsou chybou dýmkařství při výběru dýmek.

O dymkach a tak

31 srp. 2005, 15:55

Tak dnes som bol u nás v jednej trafike, páčila sa mi tam jedna fajka 1/2 bent výrobca neznámi mala taký malý nápis "sport", ale to nie je až také dôležité. Po prečítaní príspevkov v tomto fore som sa pozrel do hlavičky fajky a bola nadvrtaná tak odhadom asi 7 mm. Fajku som vrátil a odišiel, budem sa musieť pozrieť niekde inde po nejakej peknej fajke. Ešte, že máme dymka. net .

20 pro. 2005, 14:30

Nasadili jste mi brouka do hlavy - mám tři bentky, u kterých ústí horní okraj kanálku nad dnem, kanálek je však protažený žlábkem kednu tak, že čistič, vsunutý do kanálku, končí přesně ve středu dna hlavičky. Tzn. při tahu jde dým nikoli rovnoběžně se dnem jako u rovných dýmek, ale šikmo nahoru. Je to problém? Dokuřují se hůře, ale jde to.
Odeslat odpověď