Nadvrtané dýmky v prodeji :/

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod dix » 20 úno. 2005, 19:42

Dneska som videl zaujimavu fajku...velmi sa podobala na Paronelli Tex z etrafiky, len skoda ze bola extremne nadvrtana inac by som ju za tu cenu zobral...na boku mala ze Mostex a zo spodu Made in Italy.... :?:
Što takoje.... :?:

ja a zabudol som ze mala extremne hnusny kruzok kombinaciu bieleho a zlteho kovu..ale to by som poriesil..
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Todík » 20 úno. 2005, 20:02

dix píše:Dneska som videl zaujimavu fajku...velmi sa podobala na Paronelli Tex z etrafiky, len skoda ze bola extremne nadvrtana inac by som ju za tu cenu zobral...na boku mala ze Mostex a zo spodu Made in Italy.... :?:
Što takoje.... :?:

ja a zabudol som ze mala extremne hnusny kruzok kombinaciu bieleho a zlteho kovu..ale to by som poriesil..


Jo, to byla s největší pravděpodobností Paronelka z Mostexu. :D
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod dix » 20 úno. 2005, 20:15

tak to su ine figle..len to nadvrtani...videl som uz vselico ale tohle kua skoro pol centimetra..bisťu :shock:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Šimi » 20 úno. 2005, 20:20

To moje 1. dýmka byla nadvrtaná 1cm. Spravil sem to novým vrtáním a zacpáním staré pomocí tmelu na kamna.
Nechápu, jak může někdo tu výrobu tak neskutečně ku..it. Ikdyž jsou to levné dýmky, tak pokud jich je víc než 1/2 blbě vrtaná, postupem času poklesne jejich odbyt. Naopak, kdyby to zlepšili, tak by si jejich výrobky místo na trhu našly a odbyt by byl rozhodně lepší.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Todík » 20 úno. 2005, 20:31

Simi píše:To moje 1. dýmka byla nadvrtaná 1cm. Spravil sem to novým vrtáním a zacpáním staré pomocí tmelu na kamna.
Nechápu, jak může někdo tu výrobu tak neskutečně ku..it. Ikdyž jsou to levné dýmky, tak pokud jich je víc než 1/2 blbě vrtaná, postupem času poklesne jejich odbyt. Naopak, kdyby to zlepšili, tak by si jejich výrobky místo na trhu našly a odbyt by byl rozhodně lepší.


Copak o to, nadvrtání to se občas i tomu nejlepšímu mistrovi může stát, ale že to pustí kontrola z výroby - no i to se dá vysvětlit a odůvodnit.
Ale co je naprosto nepochopitelné - proč to obchodník od výrobce koupí a dá do prodeje!!!??? :twisted:
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod Šimi » 20 úno. 2005, 20:55

Todík píše:Copak o to, nadvrtání to se občas i tomu nejlepšímu mistrovi může stát, ale že to pustí kontrola z výroby - no i to se dá vysvětlit a odůvodnit.
Ale co je naprosto nepochopitelné - proč to obchodník od výrobce koupí a dá do prodeje!!!??? :twisted:


Tenhle nešvar mě pěkně štve. V několika prodejnách jsem na tuto vadu upozornil. Např v Carefouru v Hranicích slečna hned ten špatný kus vyřadilapo a chtěla po mě vysvětlit jak to pozná, aby to příště nebrala.
V Olympii v Olomouci se ta koza zatvářila jako kdybych ji poslal někam a dala to zpět do vitrýny.
Naposledy upravil Šimi dne 20 úno. 2005, 20:56, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod dix » 20 úno. 2005, 21:03

Simi píše:
Todík píše:Copak o to, nadvrtání to se občas i tomu nejlepšímu mistrovi může stát, ale že to pustí kontrola z výroby - no i to se dá vysvětlit a odůvodnit.
Ale co je naprosto nepochopitelné - proč to obchodník od výrobce koupí a dá do prodeje!!!??? :twisted:


Tenhle nešvar mě pěkně štve. V několika prodejnách jsem na tuto vadu upozornil. Např v Carefouru v Hranicích slečna hned ten špatný kus vyřadilapo a chtěla po mě vysvětlit jak to pozná, aby to příště nebrala.
V Olympii v Olomouci se ta koza zatvářila jako kdybych ji poslal někam a dala to zpět do vitrýny.


v tomto pripade detto...hovorim typkovi co tam predava ze to je nadvrtane jak dve svine...kuka ze co...ze hmmm a dal ju spat.
Tak som sa mu jak tri svine prehrabal v skrinkach...daco pozhadzoval podakoval ze sorry ako ste to mali polozene?? a sel :twisted:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Šimi » 27 dub. 2005, 19:22

Nedávno jsem prohlížel dýmky v jedné Prostějovské trafice. Měli tam hodně levnějších kousků a některé opravdu moc hezké. Dokonce jednu briárku s pěnovou vložkou za 400. Ale všechny do jedné, a to jsem si nechal ukázat tak 30 dýmek, byly nadvrtané jak sviňa. FUJ FUJ FUJ, ku.va jak toto může někdo s klidem prodávat. To je hovadství.. Člověk neznalý věci a bojící se uvalit za první dýmku více peněz si odtamtud nemůže odnést nic jiného, než zas..ný zku..ený zmetek. SAKRA DO P..E
:puke:
Urazit pracky tomu ukrajinci co ty faje někde vrtá. Stejně je má na ho..o
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod dix » 27 dub. 2005, 19:25

musis kupovat doobedne pipe ne poobedne alebo fajrontove.
Totiz poobede je uz nazrany píva a dlabe jak dlabe... :wink:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Šimi » 27 dub. 2005, 19:30

No však já jsem je nekoupil. :lol:

Ale ten dělník musel to pivo žrát už ke snídani. A během spaní cucal rumový pralinky.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod dix » 27 dub. 2005, 19:36

v konecnom dosledku za to moze aj tak predajca...lebo keby nemal tu tučnu drzost v ksichte a nedal by ju do predaja a snazil by sa aspon okom/očom/vocima/okami kontrolovat co kupuje...ten kto vyraba by nemohol casom te skazene ani ponukat a automaticky by ich vylucoval.. :idea:

dix co vylucuje
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Alferi » 27 dub. 2005, 20:32

dix píše:musis kupovat doobedne pipe ne poobedne alebo fajrontove.
Totiz poobede je uz nazrany píva a dlabe jak dlabe... :wink:


Slyšel jsem podobnou historku o jedné velké firmě vyrábějící kytary. Jednou když řezali drážky na krku pro pražce (dělá se to takovými kotoučky na nástavcích), tak jednou ty dva nástavce prohodili. Takže dva pražce byly úplně jinde, než měly být. Celou zmrvenou sérii samozřejmě s klidem vyexpedovali.... :evil:
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Darkstar » 13 kvě. 2005, 06:00

Chci se zeptat, mam 6 dymek, z toho jedna je "dokonala", neni nadvrtana a je z kategorie tech levnejsich dymek, jedna je Petersonka ( nadvrtana cca 3 mm ), jedna Jan Pipes, nadvrtana ( asi 2 mm ) a tri mam uplne obycejne No Name, netusim co to je, staly me v prumeru kazda 300 Kc a ty jsou nadvrtane asi 4 mm. Kolik je podle vas jeste unosna hranice nadvrtani ? Mam si ty 4 mm opravit dle navodu ve foru, nebo to mam nechat tak? Jde o to, ze drahe dymky jsou pro zacatecnika riziko, ze je pokazi nez se nauci kourit, proto jsem si nakoupil dostatek dymek, nebo spis nutne minimum, z tech levnejsich.
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nevill » 13 kvě. 2005, 07:23

Mno já nosím v kapsičce od vesty takovou malinkatou baterku (přívěšek na klíče) a tou si při prohlížení dýmky posvítím do kotlíku, abych se pořádně podíval jak to tam s tím vrtáním vypadá... :smoke3:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Qido » 13 kvě. 2005, 07:29

Mě se teď v mé nejlepší dýmce vydrolilo tmelení na dně, takže nadvrtání tak 3 mm, dost to močkuje. O víkendu se to pokusim u bráchy převrtat, držte mi palce.
Je to Lorenzovka, druhá, kterou jsem kupoval a druhá nadvrtaná :evil: , pak už jsem si na to dával pozor a svoje další dvě - taky Lorenzo - jsem důkladně prozkoumal. Ty jsou v pořádku.
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků