Obchody pana Taraby

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod piter » 17 úno. 2005, 18:03

Simi píše:Tak ti přišli během mojich návštěv v Bílovci vždy. Je mi z nich nanic. Podle mě totiž fetuje jen ten, kdo je línej se ožrat.
PS tu paní jsem nechtěl urazit. Ale stát na 1 m čtverečním s dvěma prohulenyma cigareťákama, kteří vybírají nejlevnější kartony mi pokazilo chuť na prohlížení dýmek. Taková věc chce klid.


jj, mas pravdu - kdyz je cas tak lepsi vzdy pockat . . . ja si na delsi vyber vzdy cas udelal, zas takove navaly tam nemiva aby se chvilka nenasla :-)

Btw docela sranda je, kdyz tam delam docela velke nakupy a po me prijde nekdo kdo chce kusovku :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Šimi » 17 úno. 2005, 20:02

piter píše:
Simi píše:Tak ti přišli během mojich návštěv v Bílovci vždy. Je mi z nich nanic. Podle mě totiž fetuje jen ten, kdo je línej se ožrat.
PS tu paní jsem nechtěl urazit. Ale stát na 1 m čtverečním s dvěma prohulenyma cigareťákama, kteří vybírají nejlevnější kartony mi pokazilo chuť na prohlížení dýmek. Taková věc chce klid.


jj, mas pravdu - kdyz je cas tak lepsi vzdy pockat . . . ja si na delsi vyber vzdy cas udelal, zas takove navaly tam nemiva aby se chvilka nenasla :-)

Btw docela sranda je, kdyz tam delam docela velke nakupy a po me prijde nekdo kdo chce kusovku :lol:


Docela jsi mě navnadil, až tam budu někdy po 15 hodině, tak se tam musím podívat.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Hoka » 18 úno. 2005, 09:44

Simi píše:Pitre
až se mrkneš do Bílovce, tak tam bude příjemná paní (nebo slečna?). Zatím tam byla vždy. Rozhodně mi to tam připadlo příjemnější.


Je to slečna, ale je už zadaná :cry: , já ji znám...
Uživatelský avatar
Hoka
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 112
Registrován: 16 srp. 2004, 19:35
Bydliště: Bílovec

Příspěvekod imagoo » 18 úno. 2005, 10:36

Hoka píše:
Simi píše:Pitre
až se mrkneš do Bílovce, tak tam bude příjemná paní (nebo slečna?). Zatím tam byla vždy. Rozhodně mi to tam připadlo příjemnější.


Je to slečna, ale je už zadaná :cry: , já ji znám...

Nebuď takový dogmatik!!!
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod bromden » 18 úno. 2005, 11:32

Hoka píše:
Simi píše:Pitre
až se mrkneš do Bílovce, tak tam bude příjemná paní (nebo slečna?). Zatím tam byla vždy. Rozhodně mi to tam připadlo příjemnější.


Je to slečna, ale je už zadaná :cry: , já ji znám...


To přece néni žádná fyzická vada :wink:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Pro Simiho

Příspěvekod Hoka » 22 úno. 2005, 18:37

Tak Simi,
dnes jsem byl u Tabary v Bílovci si pokecat s onou slečnou, neodolal jsem a koupil si Irish Oak (jsem na něho zvědav), spojil jsem užitečné s příjemným... :lol: Jo, prý se na tebe ona slečna chystá :wink:
Uživatelský avatar
Hoka
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 112
Registrován: 16 srp. 2004, 19:35
Bydliště: Bílovec

Příspěvekod Šimi » 22 úno. 2005, 18:52

Chtěl sem se tam v pátek zastavit, jestli to počasí dovolí a pojedu autem, ale teď nevím nevím, nechtěl bych dostat po čuni hned ve dveřích! :cry:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod sholim » 26 črc. 2005, 09:41

Šimi píše:Chtěl sem se tam v pátek zastavit, jestli to počasí dovolí a pojedu autem, ale teď nevím nevím, nechtěl bych dostat po čuni hned ve dveřích! :cry:


Sice pozde, ale preci.
Zjímalo by mě, zda jsi dostal po té své cuni? :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
sholim
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 61
Registrován: 08 lis. 2004, 13:12
Bydliště: Rájec

Příspěvekod Šimi » 28 črc. 2006, 08:49

Che - taky pozdě, po čuni sem nedostal. Hoka to strašně nafoukl.

Bohužel mi nedávno napsal, že obchod pana Taraby se v Bílovci zavřel. Měl jsem tam vyhlídnuté ještě 2 plechovky a nějaké dýmky :cry: . Navíc mě to mrzí proto, že se mi tam dobře nakupovalo.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Bajsy » 08 srp. 2006, 09:37

Šimi píše:Bohužel mi nedávno napsal, že obchod pana Taraby se v Bílovci zavřel. Měl jsem tam vyhlídnuté ještě 2 plechovky a nějaké dýmky :cry: . Navíc mě to mrzí proto, že se mi tam dobře nakupovalo.


Sakra, to snad nééé :evil: Příští týden jsem si chtěl jet koupit do Bílovce dýmku ... Nevíte někdo, jestli funguje alespoň ona druhá trafika v Ostravě na Svinovských mostech?
Bajsy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 59
Věk: 50
Registrován: 05 kvě. 2006, 07:32
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvekod mirek » 17 srp. 2006, 17:29

Bajsy píše:
Šimi píše:Bohužel mi nedávno napsal, že obchod pana Taraby se v Bílovci zavřel. Měl jsem tam vyhlídnuté ještě 2 plechovky a nějaké dýmky :cry: . Navíc mě to mrzí proto, že se mi tam dobře nakupovalo.


Sakra, to snad nééé :evil: Příští týden jsem si chtěl jet koupit do Bílovce dýmku ... Nevíte někdo, jestli funguje alespoň ona druhá trafika v Ostravě na Svinovských mostech?

Funguje, byl jsem tam dnes "na čuměnou" a nezůstalo to bez následků :smoke5:
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Šimi » 17 srp. 2006, 18:47

Super :pipe1:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků