Přerušované kouření

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Taurendil » 30 bře. 2005, 19:36

Nedavno som bol u kamarata a ako tak sedime, bavime sa o dymkach tak on spomenie, ze v supliky su po niekom (pocul som po otcovi) dymky. Tak ich pomaly vyberame, prezerame jednu po druhej. Tvary nic moc, zoxidovane okusane ebonitove naustky. Jedna z nich je ocividne nacpata a rozfajcena. Vravim si a jeje, ta bude prec... Kamarat po chvili a po kratkej diskusii ci to spravit, ci nie dymku zacne vyprazdnovat lzyckou z CPT (na ktorom je vyrazene este made in czechoslovakia ;). Nakoniec sa ukazuje, ze tabak nebol velmi rozfajceny, len navrchu bol ohoreny, takze neskysla. Tabka vyskrabujeme nejaku tu chvilu, pac je zatvrdnuty jak fras. Dymka zije. Potom sa rozpravame o dymkach a tak dalej a nakoniec sa dozvedam, ze dymky nie su otcove ale po dedovi, ktory uz je na onom svete.
Je velmi zaujimavy pocit, drzat v ruke dymku, ktoru si niekto nacpal, rozfajcil, potom z nejakeho dovodu odlozil a uz sa k nej nikdy nevratil.... :?
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Simon » 30 bře. 2005, 19:48

Taurendil píše:Nedavno som bol u kamarata a ako tak sedime, bavime sa o dymkach tak on spomenie, ze v supliky su po niekom (pocul som po otcovi) dymky. Tak ich pomaly vyberame, prezerame jednu po druhej. Tvary nic moc, zoxidovane okusane ebonitove naustky. Jedna z nich je ocividne nacpata a rozfajcena. Vravim si a jeje, ta bude prec... Kamarat po chvili a po kratkej diskusii ci to spravit, ci nie dymku zacne vyprazdnovat lzyckou z CPT (na ktorom je vyrazene este made in czechoslovakia ;). Nakoniec sa ukazuje, ze tabak nebol velmi rozfajceny, len navrchu bol ohoreny, takze neskysla. Tabka vyskrabujeme nejaku tu chvilu, pac je zatvrdnuty jak fras. Dymka zije. Potom sa rozpravame o dymkach a tak dalej a nakoniec sa dozvedam, ze dymky nie su otcove ale po dedovi, ktory uz je na onom svete.
Je velmi zaujimavy pocit, drzat v ruke dymku, ktoru si niekto nacpal, rozfajcil, potom z nejakeho dovodu odlozil a uz sa k nej nikdy nevratil.... :?


nevratil pac to byla jeho posledni ... a nestihl ji ani dokourit
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Fénix » 30 bře. 2005, 20:24

Taurendile, to je černý humor psát to do Přerušované kouření? :twisted:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Taurendil » 30 bře. 2005, 21:14

Simon píše:nevratil pac to byla jeho posledni ... a nestihl ji ani dokourit

No hadam nezomrel pri jej fajceni, to by bolo teprv maso...

Fenix: Sak to bolo teprv prerusovane fajcenie, len teda ta pauza sa nejako predlzila....
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod dix » 31 bře. 2005, 06:35

:lol: :lol: :lol: ta pauza caka kazdeho...kua :idea:
/dufam ze tam hore bude daky super tobakonist....alebo dostanem len mostex katalog :?: kua...
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Šimi » 31 bře. 2005, 22:25

Tak dnes sem si vzal svoji oblíbenou dýmku na zkoušku s kapelou. Tu sme měli u nás v hospodě. Během hraní na banjo sem kouřij úplně poprvé a upřímě mi to moc nešlo. Nemohl sem se pořádně soutředit na hru, nebo zase na dýmku. Během náročnějších skladeb jsem ji musel odkládat a mockrát mi vyhasla. Jednou stála i 15 in. Po celou dobu chutnala výborně až do okamžiku, kdy jsem pálil zbytky na dně :puke: . Statečně jsem je spálil (zase na 2 přerušení) ale to byl fakt humus.

Jinak po přestávkách mi tabák chutnal i o něco líp, než při vytrvalém bafání.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 04 dub. 2005, 15:50

Simi píše:Tak dnes sem si vzal svoji oblíbenou dýmku na zkoušku s kapelou. Tu sme měli u nás v hospodě. Během hraní na banjo sem kouřij úplně poprvé a upřímě mi to moc nešlo. Nemohl sem se pořádně soutředit na hru, nebo zase na dýmku. Během náročnějších skladeb jsem ji musel odkládat a mockrát mi vyhasla. Jednou stála i 15 in. Po celou dobu chutnala výborně až do okamžiku, kdy jsem pálil zbytky na dně :puke: . Statečně jsem je spálil (zase na 2 přerušení) ale to byl fakt humus.

Jinak po přestávkách mi tabák chutnal i o něco líp, než při vytrvalém bafání.


Má zkušenost. Kouřím dýmky 14 let a myslím si, že se dýmky může klidně při kouření odložit a pak 2-3 opět zapálit. Vždy ale musí být suchá. Jestli jsi začátečník, tak se věnuj jen dýmce. Když je v ní močka, tak ji vysaj čističem a kuř pomalu dále.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Facebook [bot] a 36 návštevníků