Kožko fajok máte vo svojich zbierkach?

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Kožko funkčných fajok vlastníte vo svojej zbierke

menej ako 5 kusov
29
32%
5 až 10 kusov
27
30%
10 až 30 kusov
24
26%
30 až 50 kusov
4
4%
50 až 100 kusov
4
4%
viac ako 100 kusov
3
3%
 
Celkem hlasů : 91

Kožko fajok máte vo svojich zbierkach?

Příspěvekod harel » 12 pro. 2004, 19:53

Ak ste už túto tému preberali tak poprosím Fenixa aby túto tému vymazal.

Chcem vedieť ako vežmi som touto vášňou ochorel :wink:
Momentálne mám vo svojej zbierke niečo vyše 100 kusov. Väčšinou Stanwel, Peterson a našich Českých majstrov Krška, Jirsa, Martin´s, a onedlho p. Háp
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod dix » 12 pro. 2004, 20:01

Sak jak ze ochorel...sak zaloz muzeum :lol:

exponat dix
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod tuton » 12 pro. 2004, 20:36

Nepovazuji se za sberatele, ale fajfek mam 13. A pevne doufam, ze to neni konecny pocet :wink: .
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 49
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Fénix » 12 pro. 2004, 20:42

11 brierek a jedna hand-made, meršánka, hliněnka a 3 kukuřičky. Pokud se dají sčítat hrušky a jablka tak to vychází na 17 dýmek + ´Klubovka v očekávání.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 12 pro. 2004, 21:04

tedkomc 6, po vanocich pocitam ze 8 . . . . coz urcite neni konecny pocet, dalsi s nejvetsi pravdebodobnosti pribude hned v breznu na narozeniny :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod harel » 12 pro. 2004, 21:29

tuton píše:Nepovazuji se za sberatele, ale fajfek mam 13. A pevne doufam, ze to neni konecny pocet :wink: .

Ja sa tiež nepovažujem za zberateža.
Fajčím 3 až 5 fajok denne, keď chcem aby si aspoň dva tri dni odpočinuli, a ked mám vždy aspoň 5 kúskov vyhradených pre určité tabaky( 5ks pre London, 5ks pre balkan a night cup, 5 ks pre cru, 5ks pre Holger, 5ks pre breeze atď a aby som to ešte skomplikoval tak milujem ako Latakiu, aromatik tak aj virginsky stred, a rád ochutnávam furt niečo nové ... no myslím, že by som ešte aspoň 20 -30 kúskov potreboval ako nutnosť, no a potom začnem zbierať :D
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod archduke » 12 pro. 2004, 21:32

"harel"
.....takze kouris kazdou 3x za rok? Nebo mas jen nekolik velmi oblibenych, ktere kouris casteji a druhe nestastnice stoji opodal na polici.

S tim ja mam uz problem a mam jich neco pres tricet. Jde o cirkulaci, proste nektere kourim vice. Neumim si predstavit az jich budu mit treba padesat. A take s mistem zacinam mit velke problemy, protoze je chci mit pohromade.
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod harel » 12 pro. 2004, 21:38

archduke píše:"harel"
.....takze kouris kazdou 3x za rok? Nebo mas jen nekolik velmi oblibenych, ktere kouris casteji a druhe nestastnice stoji opodal na polici.

S tim ja mam uz problem a mam jich neco pres tricet. Jde o cirkulaci, proste nektere kourim vice. Neumim si predstavit az jich budu mit treba padesat. A take s mistem zacinam mit velke problemy, protoze je chci mit pohromade.


Tak ako píšeš, niektoré sú hold na vedžajšej kolaji, k niektorým sa vraciam častejšie, a závisí aj od tabaku, ktorý momentálne opantal moje chute. S miestom to mám tak, že asi polovicu mám v ateliéri, tretinu doma, niečo na chalupe a štyri kusy prevláčam vždy so sebou ( mám na to ušitú špeciálnu kabelku ) proste magorina. Hold čo sa dá robiť. A musím ti povedať , že sa to stále zhoršuje :D
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod meduard » 12 pro. 2004, 22:13

ja ich mám zatial 8 a ešte do vianoc sa chystám na jednu...samozrejme tým zdaleka nekončím, s cirkuláciou zatial problém nemám, občas nejaká zahála hlavne preto že nejaký čas nemám chuť na nejaký tabak, momentálne som už asi dva týždne nefajčil sweet killarney, v lete som takto pauzoval s balkánom, tým pádom spinkali aj fajočky
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod harel » 12 pro. 2004, 23:40

meduard píše:ja ich mám zatial 8 a ešte do vianoc sa chystám na jednu...samozrejme tým zdaleka nekončím, s cirkuláciou zatial problém nemám, občas nejaká zahála hlavne preto že nejaký čas nemám chuť na nejaký tabak, momentálne som už asi dva týždne nefajčil sweet killarney, v lete som takto pauzoval s balkánom, tým pádom spinkali aj fajočky

...myslím, že s Balkanom si ešte zapauzujeme :)
Máš nejaký tip čím nahradiť premiera?
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod dix » 13 pro. 2004, 09:28

Tak nieco podobne ako Premier u nas..tazko.Mne tez dosel tak som si k vanocam kupil Irish Oak.Uvidime :idea:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod harel » 13 pro. 2004, 09:33

dix píše:Tak nieco podobne ako Premier u nas..tazko.Mne tez dosel tak som si k vanocam kupil Irish Oak.Uvidime :idea:


ja mám vo svojej nore ešte 4 flake ale čo ďalej neviem :(
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod meduard » 13 pro. 2004, 09:38

ja mam jeden flake a jeden normal, čo budeme robiť neviem, v prípade že končí iba dovoz, tak budeme nosiť zvonka, ako za komunizmu, všetko súce si musel človek doviezť alebo dať doviezť
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod POGO » 13 pro. 2004, 23:08

V současnosti mám 12 dýmek.Snažím se kouřit ze všech , ale už jsem si některé oblíbil více a nekteré méně.I když je to spíše záležitost tabáků,které z nich kouřím.Jsou období kdy člověk má huť na přírodní a někdy na aromatiky mne zrovna drží přírodní.Nepovažuji se zběratele,ale musím se dost hlídat,abych nekupoval každou která se mi líbí.Dneska jsem si dal do opravy jednu dýmku,protože jsem zlomil náustek k panu Mařovi(Marson pipe)a hned jsem přemýšlel zda si nějakou od něho koupit.
:pipe1:
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod harel » 14 pro. 2004, 09:16

POGO píše:V současnosti mám 12 dýmek.Snažím se kouřit ze všech , ale už jsem si některé oblíbil více a nekteré méně.I když je to spíše záležitost tabáků,které z nich kouřím.Jsou období kdy člověk má huť na přírodní a někdy na aromatiky mne zrovna drží přírodní.Nepovažuji se zběratele,ale musím se dost hlídat,abych nekupoval každou která se mi líbí.Dneska jsem si dal do opravy jednu dýmku,protože jsem zlomil náustek k panu Mařovi(Marson pipe)a hned jsem přemýšlel zda si nějakou od něho koupit.
:pipe1:

....no ja som mal takú nakupovaciu vlnu asi pred štyrmi rokmi, proste kde som prišiel tam som kúpil fajku a všetci moji známi mi dávali na sviatky iba fajku a tabak. Potom tento ošial ustal a teraz to začína znovu.
Jediná rada je NEBRÁNIŤ sa tomu. Je to zbytočné !
Treba vydržať a nakupovať :D
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Facebook [bot] a 38 návštevníků