Sbíráte obaly?

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Schováváte si obaly od tabáku?

Pokud možno jeden od každého druhu
27
44%
Jen plechovky - přesypávám do nich tabák
10
16%
Jen ty opravdu pěkné nebo ty, ke kterým mám vztah
13
21%
Někdy, z jiných důvodů (jen od tabáků co mi chutnaly apod)
6
10%
Jako sběratel sháním i obaly od tabáku, co jsem nekouřil
2
3%
Ne, většinou je vyhazuji jak tabák dokouřím
4
6%
 
Celkem hlasů : 62

Re: plechovky

Příspěvekod krakonoš » 21 říj. 2005, 15:08

Džetro píše:Country,dík za reklamu,mám ještě asi dvacet plechovek od Dunhillů,z Ostravy se nikdo nehlásí,kamarádům na šroubky to pustit nechci,přijde mi to škoda,jako možnost vidím kdyby měl zájem někdo z Prahy a okolí tak 23.listopadu hrajeme s kapelou v Malostranské besedě s Bluesberry,mohl bych to vzít sebou a pak už se podělte s ostatníma.Ještě malá úvaha,těch plechovek jsem měl asi šedesát,průměrná cena Dunhilla byla 90kč,zkuste násobit kolik jsem prokouřil,to nemluvím o tabákových sáčcích,které si taky schovávám a kterých mám nespočetně víc než jsem měl plechovek(Balkán se dovážel jen v pytlících)Když připočtu cenu svých 57 dýmek,až se z toho točí hlava,a to jsem kdysi kupoval třeba Petersonky nebo Big Beny za 450 kč(zlaté časy)Když vezmu dnešní ceny,vynásobím třemi,no pánové a dámy nenáročný koníček,když to ale dává tolik radosti že jo?Džetro. :pipe1: :smoke5:


No, to se vyplatí...

S těma plechovkama nevim, ještě uvidim, když tak dám vědět.
Uživatelský avatar
krakonoš
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 190
Věk: 34
Registrován: 27 črc. 2005, 08:40
Bydliště: Říčany u Prahy

Příspěvekod Robur » 31 říj. 2005, 10:32

Džetro, plánujeme asi tak v nejbližších dvou týdnech sraz ostravské buňky. Bylo by moc fajn kdybys přišel a když už příjdeš tak bys mohl vzít pár starých plechovek. Díky
Sleduj thread ostravská buňka, pls.
Uživatelský avatar
Robur
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 927
Věk: 59
Registrován: 17 kvě. 2005, 09:23
Bydliště: ostrava

tins

Příspěvekod Džetro » 31 říj. 2005, 12:38

Ahoj Robure,neboj pečlivě sleduju co se děje v ostravské buňce a plechovky mám pro vás nachystané,jen nevím jestli jsou zas tak old ale myslím že domů pojedu polehku.Jinak se srazem počítám už jsem to potvrdil.Džetro :puffy: :puffy:
Uživatelský avatar
Džetro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1066
Věk: 58
Registrován: 05 říj. 2005, 17:12
Bydliště: Hlučín

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 návštevníků


cron