CAPTAIN BLACK ROYAL

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod dix » 01 led. 2005, 17:20

zaujimalo by ma...sposob platby a cena postovneho.Tento rok som odkazany uz len na eshopy a tak sondujem.Diky./tohle asi bude drahsie ako z EU/...
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

postovne

Příspěvekod Pejsek » 01 led. 2005, 18:20

Inu vzhledem k tomu, ze Cupojoes je v USA, konkretne ve Stony Creek v NY, tak je umerne k tomu i postovne, ktere cini cca 20$ :( , ktere je pro zasilani do Evropy bezne
Uživatelský avatar
Pejsek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 28
Registrován: 01 led. 2005, 16:19
Bydliště: Mělnicko

Příspěvekod archduke » 02 led. 2005, 03:07

Captain Black jsem zkusil po cca20ti letem koureni dymky a bylo to vlastne nedavno, jen proto, ze se o nem basnilo na smokersforums. O nic jsem neprisel, vykouril jsem jen dve koule, abych se utvrdil, ze to neni zrovna tabak, ktery chci kourit. K mani je v kazde drogerii, velmi popularni, mozna i ve svete. Pri predstave, ze o $1 vice je mozne mit tin of Dunhill, nevidim zadny duvod o kapitanovi snit.
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod dix » 02 led. 2005, 08:23

Ja som dopadol obdobne.Len som nevedel ci uz fajcim alebo ne.Pre tych co uz maju daco za sebou CB nema zmysel.Jak koureni tepleho vzduchu.
Ale zato odporucam zaciatocnikom.
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Re: CAPTAIN BLACK ROYAL

Příspěvekod Pejsek » 03 led. 2005, 13:43

SHELL :-7 píše:Nazdar mladenci, uz som tu dllllllllllllllllllho nebol. Dufam, ze vsetko fici jak ma. Mam na Vas jednu prosbu: Captain Black Royal sa pravdepodobne zo Slovenska natrvalo vytratil. Viete kde by este mohol byt nejakz zbytok?? Pripadne u Vas v Cesku nieco take nie je? Nevedeli by sze mi to na dobierku poslat? Aj kartoooon.
Pripadne kto by mi vedel poradit tabak, ktory bude tomuto najpodobnejsi?
DIKY MOC!!!

Inu, což se vrátit k původní myšlence tohoto tématu? Narazili jste někdo v poslední době v Čechách na CAPTAIN BLACK ROYAL. Právě jsem načal poslední balíček :( a nerad bych si kazil chuť nějakou náhražkou :pipe1:
Uživatelský avatar
Pejsek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 28
Registrován: 01 led. 2005, 16:19
Bydliště: Mělnicko

Příspěvekod dix » 27 led. 2005, 09:10

na jednom zahranicnom fore som zistil ze Captain black roayl sa da kupit bulk :http://knoxcigar.com/rlp6.html
RLP-6 je CBR...dobru chut :wink:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků